О внесении изменений в решение от 28 декабря 2010 года N 33-5-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2011 года N 41-2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2011 года за N 5-8-136. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2011 года N 03-08/547
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2011 N 03-08/547.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-IV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555 от 27 сентября 2011 года) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-122 от 30 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 7 января 2011 года № 2(6399), «Аудан тынысы» от 7 января 2011 года № 2 (79) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 2561143 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов - 1541241 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2570709,7 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 20395,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 20989,6 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -45186,3 тысяч тенге;»;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 45186,3 тысяч тенге;»;
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 31897 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-5-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы N 41-2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қазанда N 5-8-136 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 03-08/547 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011.12.26 N 03-08/547 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың сессиясының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 2555 тіркелген) Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-5-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-8-122 тіркелген, «Пульс района» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (6399), «Аудан тынысы» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (79), сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2561143 мың теңге, соның ішінде;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1541241 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 2570709,7 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 20395,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20989,6 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -45186,3 мың теңге;»;
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 45186,3 мың теңге;»;
2) 8 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 31897 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;

3) абзац 5 пункта 12 изложить в следующей редакции:
«258 тысяч тенге на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ.»;
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2011 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 20412 тысяч тенге.»;
5) приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                                   В. Ежова
Секретарь районного маслихата                     Б. Аргумбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

3) 12-тармақтағы 5 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
«258 мың теңге – жалпы білім беретін мектептерді толық телефонмен қамтуды ұйымдастыруға.»;
4) 13 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған республикалық бюджеттен кредиттер аудандық бюджетке ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 20412 мың теңге түсім келесі мөлшерде есептелсін.»;
5) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                                   В. Ежова
Аудандық мәслихатының хатшысы                  Б. Аргумбаев
Бородулиха аудандық мәслихатының