О внесении изменений и дополнения в решение от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года N 42-5-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 ноября 2011 года за N 5-8-137. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2011 года N 03-08/547
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2011 N 03-08/547.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2558 от 4 ноября 2011 года) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-122 от 30 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 7 января 2011 года № 2(6399), «Аудан тынысы» от 7 января 2011 года № 2(79) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 2540943,5 тысяч тенге, в том числе:
неналоговые поступления – 3732,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1521039 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2550510,2 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 29467,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30061,6 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -54258,3 тысяч тенге;»;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 54258,3 тысяч тенге;»;
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 33-5-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 42-5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада N 5-8-137 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 03-08/547 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011.12.26 N 03-08/547 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013  жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаттының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394-IV шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 4 қарашада № 2558 тіркелген) Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-5-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылы 30 желтоқсанда № 5-8-122 тіркелген, «Пульс района» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (6399), «Аудан тынысы» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (79), сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2540943,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық емес түсімдер – 3732,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1521039 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 2550510,2 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 29467,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 30061,6 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -54258,3 мың теңге;»;
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 54258,3 мың теңге;»;
2) 8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«Учесть в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 31552 тысяч тенге.»;
3) пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
16517 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
4770,5 тысяч тенге - для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
14404 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
17700,5 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
8140 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждения основного среднего и общего среднего образования;
5346,5 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного, среднего и общего среднего образования;
4214 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
4605 тысяч тенге - на реализацию предоставления специальных социальных услуг;
11182 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.»;
4) пункт 11-1 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 11555 тысяч тенге в том числе:
частичное субсидирование заработной платы-5076 тысяч тенге;
создание центров занятости-6479 тысяч тенге.»;
5) пункт 12 дополнить абзацем 7 следующего содержания:
«300 тысяч тенге - на благоустройство.»;
6) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2011 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 29484 тысяч тенге.»;
7) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» на 2011 год объем расходов на следующие цели:
«160392 тысяч тенге – на функционирование аппарата акима района в городе, города районного значение, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (приложение 5).»;

«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 31552 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;
3) 10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттердің мынадай мөлшерлері көзделсін:
16517 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
4770,5 мың теңге - мамандарың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру;
14404 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
17700,5 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
8140 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға;
5346,5 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
4214 мың теңге - үйде оқитын  мүгедек балаларды құрал-жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
4605 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуді іске асыруға;
11182 мың теңге - жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге.»;
4) 11-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 11555 мың теңге санасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға - 5076 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 6479 мың теңге.»;
5) 12–тармақ келесі мазмұндағы 7 абзацпен толықтырылсын:
«300 мың теңге - абаттандыруға»;
6) 13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған республикалық бюджеттен кредиттер аудандық бюджетке мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 29484 мың теңге түсім  келесі  мөлшерде есептелсін.»;
7) 14 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған 123 «Қаладағы, аудан маңызы бар қала, кенттік, ауыл (село), аулдық(селолық) округтердегі әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша  2011 жылға арналған шығындар көлемі келесі мақсаттарға бекітілсін:
«160392 мың теңге - каладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кенттік, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердегі  аудан әкімінің аппараты қызметіне (5 қосымша).»;

«651 тысяч тенге - на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности (приложение 7).»;
«22980 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах (приложение 9).»;
8) приложения 1579 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата                     Б. Аргумбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

«651 мың теңге - ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға (7 қосымша).»;
«22980 мың теңге - аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге (9 қосымша).»;
8) аталған шешімнің 1579 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы                     Б. Аргумбаев
Бородулиха аудандық мәслихатының

7329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7168
010
Капитальные расходы государственных органов
161
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7320
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2919
006
Капитальные расходы государственных органов
70
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6111
004
Капитальные расходы государственных органов
110
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44156,5
1
Сельское хозяйство
17865,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4770,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4770,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1150
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1150
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11945
6
Земельные отношения
9774
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9774
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9703
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
71
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охрана окружающей среды и земельных отношений
16517
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16517
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16517
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16536
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16536
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16536
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

7329
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7168
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
161
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10309
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7320
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2919
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6221
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6111
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
110
10
Ауыл, су, орман, балык шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44156,5
1
Ауыл шаруашылығы
17865,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4770,5
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4770,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1150
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1150
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
11945
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11945
6
Жер қатынастары
9774
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
9774
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9703
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
71
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
16517
474
Ауданның  (облыстық маңызы бар қаланың)  ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
16517
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16517
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16536
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16536
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16536
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер