О внесении изменений и дополнений в решение от 30 декабря 2010 года № 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 30-3/1. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 марта 2011 года за N 5-11-130. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-2/1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-2/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-127, опубликовано в газете «Достық» от 10 февраля 2011 года №  12-13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры «2601483» заменить цифрами «2774361»;
цифры «2150405» заменить цифрами «2323283»;
цифры «186202» заменить цифрами «222029»;
цифры «282000» заменить цифрами «419051»;
цифры «2569060» заменить цифрами «2752491,1»;
цифры «32423» заменить цифрами «34623»;
цифры «-8783» заменить цифрами «-21536,1»;
цифры «8783» заменить цифрами «21536,1»;
6-подпункт дополнить следующими абзацами:
«поступление займов – 8902 тысяч тенге;
погашение займов – 119 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12753,1 тысяч тенге.»;
2) в пункте 10:
цифры «92537» заменить цифрами «212527»;
3) в пункте 12:
цифры «31171» заменить цифрами «35110»;
цифры «1310» заменить цифрами «1399»;
цифры «25397» заменить цифрами «24976»;
цифры «6121» заменить цифрами «5700»;
цифры «11340» заменить цифрами «12701»;
и дополнить следующими абзацами:
«10941 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7579 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
5400 тысяч тенге – создание центров занятости;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 30-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 24 наурызда N 5-11-130 тіркелді. Күші жойылды -Зайсан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 39-2/1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-11-127 нөмірімен тіркелген, «Достық» газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 12-13 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
«2601483» деген сандар «2774361» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2150405» деген сандар «2323283» деген сандарымен ауыстырылсын;
«186202» деген сандар «222029» деген сандарымен ауыстырылсын;
«282000» деген сандар «419051» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2569060» деген сандар «2752491,1» деген сандарымен ауыстырылсын;
«32423» деген сандар «34623» деген сандарымен ауыстырылсын;
«-8783» деген сандар «-21536,1» деген сандарымен ауыстырылсын;
«8783» деген сандар «21536,1» деген сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақша төмендегідей абзацтармен толықтырылсын:
«қарыздар түсімі – 8902 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 12753,1 мың теңге.»;
2) 10-тармақта:
«92537» деген сандар «212527» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) 12 тармақта:
«31171» деген сандар «35110» деген сандарымен ауыстырылсын;
«1310» деген сандар «1399» деген сандарымен ауыстырылсын;
«25397» деген сандар «24976» деген сандарымен ауыстырылсын;
«6121» деген сандар «5700» деген сандарымен ауыстырылсын;
«11340» деген сандар «12701» деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынандай абзацтармен толықтырылсын:
«10941 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
7579 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
5400 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;

24000 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
24000 тысяч тенге - в рамках содействия развитию предпринимательства на селе.»;
4) дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
«Используемые остатки бюджетных средств 12753,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 7.»;
5) приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
6) дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        М. Ануаров
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата             О. Нурасылов
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 18 марта 2011 года № 30-3/1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

24000 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
24000 мың теңге - ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде.»;
4) мынадай мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын:
«12753,1 мың теңге көлемдегі бюджет қаражатының қалдықтары шешімнің 7-қосымшасына сәйкес бөлінсін.»;
5) аталған шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Әнуаров
Аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы               Ө. Нұрасылов
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 30-3/1 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. Түсімдер

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
119
8
Используемые остатки бюджетных средств
12753,1
01
Остатки бюджетных средств
12753,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
12753,1
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 18 марта 2011 года № 30-3/1
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 декабря 2010 года № 27-1
Трансферты областного бюджета
Суммы расходов (тысяч тенге)
Целевые текущие трансферты
в том числе:
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
119
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
12753,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
12753,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
12753,1
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 30-3/1 шешіміне 2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 27-1 шешіміне 5-қосымша
Облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Ағымдағы нысаналы трансферттер
Соның ішінде:
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына)
Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)