О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 33/297-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2011 года за N 5-13-103. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08 февраля 2013 года № 25)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08.02.2013 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 34/397-IV от 8 декабря 2011 года «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2560 от 21 декабря 2011 года) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 632 121,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 435 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 266,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 230 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов – 3 179 144,9 тысяч тенге;
2) затраты - 3 647343,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 375 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 041 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 180 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 180 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 776,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (профицита) бюджета – 39 776,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Катон-Карагайского районного маслихата от 30.03.2012 № 2/15-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 № 3/24-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.06.2012 № 4/29-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.07.2012 № 5/37-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.09.2012 № 6/43-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 № 7/51-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 № 8/60-V (вводится в действие с 01.01.2012).

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 33/297-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 5-13-103 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 ақпандағы N 25 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 08.02.2013 N 25 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінде түпнұсқаның пунктуация мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 7375 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV (2011 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2560 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 632 121,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 435 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 266,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 230 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі бойынша – 3 179 144,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 647343,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 375 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 041 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7 180 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 180 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 776,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 776,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012.03.30 № 2/15-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 № 3/24-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.15 № 4/29-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.13 № 5/37-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.14 № 6/43-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.21 № 7/51-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 № 8/60-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. В расходах районного бюджета:
1) в соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 4 000 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ на 2012 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2012 год, не подлежащих секвестру согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень целевых трансфертов на 2012 год из областного бюджета согласно приложению 6.
7. Утвердить перечень целевых трансфертов на 2012 год из республиканского бюджета согласно приложению 7.
8. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2012 год согласно приложению 8.

2. Аудандық бюджеттің шығыстарында:
1) Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес, ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдары тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 4 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен мақсатты ағымдағы және даму трансферттері 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен мақсатты ағымдағы және даму трансферттері 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2012 год согласно приложению 9.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Р. Чимкенова
Секретарь районного маслихата              Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 33/297-ІV

9. 2012 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Чимкенова
Катонқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының

13016
003
Капитальные расходы государственных органов
130
122
Аппарат акима района (города областного значения)
65400
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
56196
003
Капитальные расходы государственных органов
9204
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
173796
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
169330
022
Капитальные расходы государственных органов
4466
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16180
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения и контроля за исполнением бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14251
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
362
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
341
010
Организация приватизации коммунальной собственности
710
018
Капитальные расходы государственных органов
516
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17009
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14749
004
Капитальные расходы государственных органов
2260
2
Оборона
13086
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13086
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8039
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5047
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
371
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371
021
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
371
4
Образование
2080626,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
204770
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
154453
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
49939
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

13016
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
65400
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56196
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9204
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
173796
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169330
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4466
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16180
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14251
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
362
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
341
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
710
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
516
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17009
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14749
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2260
02
Қорғаныс
13086
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13086
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8039
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5047
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
371
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
371
04
Бiлiм беру
2080626,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
204770
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
154453
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
49939
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

378
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1867356,3
004
Общеобразовательное обучение
1754030
005
Дополнительное образование для детей и юношества
31685
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11500
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11173
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
397,3
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32704
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
716
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
25151
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8500
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
190894
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190894
002
Программа занятости
39002
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13060
005
Государственная адресная социальная помощь
9491
006
Жилищная помощь
1266
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43656
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2965
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23372
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17973
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4063
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения

378
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1867356,3
004
Жалпы білім беру
1754030
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
31685
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11173
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
397,3
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
32704
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
716
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
25151
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
190894
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190894
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39002
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9491
006
Тұрғын үй көмегі
1266
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43656
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2965
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23372
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17973
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4063
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3416
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69126
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
54803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13426
003
Капитальные расходы государственных органов
442
005
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
7308
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1376
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1000
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31251
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10104
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9459
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
391
007
Капитальные расходы государственного органа
254
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4219
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4219
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9063
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9063
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8803
015
Капитальные расходы государственного органа
260
12
Транспорт и коммуникации
72557
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3116
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3116
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69441
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
67558
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1883
13
Прочие
258510,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17903
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

3416
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69126
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
54803
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13426
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
442
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7308
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1376
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1000
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31251
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10104
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9459
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
391
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
254
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4219
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4219
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9063
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9063
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8803
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
12
Көлiк және коммуникация
72557
123
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3116
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3116
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69441
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
67558
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1883
13
Өзгелер
258510,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17903
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
9138
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV
Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V
Дефицит (профицит) бюджета
0
VI
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 33/297-ІV
от 21 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ,
финансируемых из местного бюджета на 2012 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата от 06.12.2012 № 8/60-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
1
Государственные услуги общего характера

001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
9138
III. Таза бюджеттік несиелеу
0
IV. Қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы
0
V. Бюджет дефициті (профициті)
0
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/297-IV шешіміне 4 қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 8/60-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

021
Капитальные расходы государственных органов
023
Создание центров занятости
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по "Программе занятости 2020"
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц населенных пунктов
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
002
Создание информационных систем
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий бюджет
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов выданных за счет государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
1
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
452
Отдел финансов
008
По договорам займа
8
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 33/297-ІV

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
002
Ақпараттық жүйелер құру
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік несиелеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Операциялық сальдо
IV. Қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
1
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Бюджет қаражаты қалдықтары
8
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық мәслихатының

3859
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3859
Всего затраты
447987,3
Приложение 8 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 33/297-ІV
от 21 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2012 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных
инвестиционных проектов (программ)

3859
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3859
Барлық шығын
447987,3
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/297-IV шешіміне 8 қосымша
2012 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды
(бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік
бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының
тізбесі