О внесении изменений в решение от 29 декабря 2010 года № 220 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года N 273. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 ноября 2011 года за N 5-17-154. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 214)
Сноска. Утратило силу (письмо Уланского районного маслихата от 23.12.2011 № 214).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2558 от 4 ноября 2011 года) маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 29 декабря 2010 года № 220 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-143, опубликовано в газете «Уланские зори» от 8 января 2011 года № 2, от 26 января 2011 года № 5, от 13 января 2011 года № 4) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"доходы – 2972182,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 614224,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10641,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31444,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2315872,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2980462,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40430,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41142,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 712,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16060,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16060,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 64771,3 тысяч тенге;
6)) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64771,3 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 273 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада N 5-17-154 тіркелді. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 214 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (ШҚО Ұлан аудандық мәслихатының 2011.12.23 N 214 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 33/394-IV, (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 4 қарашадағы тіркелген нөмірі 2558) шешімге сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ұлан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 220 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 5-17-143, «Ұлан таңы» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 5, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2972182,1 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 614224,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10641,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 31444,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2315872,3 мың теңге;
2) шығындар – 2980462,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40430,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41142,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 712,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16060,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 16060,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 64771,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64771,3 мың теңге.»;

80,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2 555,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
101,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5 575,0
1
Государственная пошлина
5 575,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 496,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1 121,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
220,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
8,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
555,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
19,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

80,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2 555,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
101,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5 575,0
1
Мемлекеттік баж
5 575,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3 496,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1 121,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
220,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
8,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
555,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
19,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

2408
5646
4450
4920
продолжение таблицы:
Наименование
458012000
458023015
458021000
Всего,
тысяч тенге
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14923
60522
920
93789
Начальник отдела экономики
и финансов Уланского района                Г. Курмашева
Приложение № 4 к решению
Уланского районного маслихата
от 11 ноября 2011 года № 273
Приложение № 8 к решению
Уланского районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 220
Перечень целевых текущих трансфертов на социальную помощь
отдельным категориям нуждающихся граждан
№ п/п
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих)
8502,0
2
На оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане
120,0
3
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
72,0
4
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
660,0
5
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии
25492,0
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа","Күміс алқа"или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
6370,0
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2130,0
Всего:
43346,0
Начальник отдела экономики
и финансов Уланского района                 Г. Курмашева

2408
5646
4450
4920
кестенің жалғасы:
Атауы
458012000
458023015
458021000
Барлығы, мың теңге
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шарушылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14923
60522
920
93789
Ұлан ауданының экономика
және қаржы бөлімінің бастығы               Г. Курмашева
Ұлан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 273 шешіміне № 4-қосымша
Ұлан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 220 шешіміне № 8-қосымша
Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге
ағымдағы нысаналы трансферттер тізбесі
Рет №
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына және мүгедектеріне, соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына)
8502,0
2
Ауғанстанда қаза тапқандар отбасына материалдық көмек көрсетуге
120,0
3
Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
72,0
4
Облысқа еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
660,0
5
Аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатаханада тұруы)
25492,0
6
«Алтын Алқа», «Күміс Алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр Ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік көмек көрсетуге
6370,0
7
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге
2130,0
Барлығы:
43346,0
Ұлан ауданының экономика
және қаржы бөлімінің бастығы               Г. Курмашева