О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 25-268-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 28-297-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2011 года за N 5-18-112. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2011 года № 163-03/11)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26.12.2011 № 163-03/11).
В соответствии со статьей 109 «Бюджетного кодекса Республики Казахстан» от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 27/336-IV от 11 марта 2011 года «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543 от 17 марта 2011 года) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» № 25-268-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-108 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 17 января 2011 года в № 4, 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру «4 686 935,0» заменить цифрой «4 799 315,0»;
цифру «416 102,0» заменить цифрой «466 482,0»;
цифру «500 816,0» заменить цифрой «562 816,0»;
в подпункте 2):
цифру «4 686 935,0» заменить цифрой «4 830 237,1»;
в первом абзаце цифру «352 996,0» заменить цифрой «372 434,0»;
в четвертом абзаце цифру «2 785 880,0» заменить цифрой «2 804 167,0»;
в пятом абзаце цифру «319 114,0» заменить цифрой «345 566,0»;
в шестом абзаце цифру «697 226,0» заменить цифрой «731 369,0»;
в седьмом абзаце цифру «102 663,0» заменить цифрой «109 595,0»;
в восьмом абзаце цифру «116 392,0» заменить цифрой «129 489,0»;
в одиннадцатом абзаце цифру «78 709,0» заменить цифрой «100180,0»;
в подпункте 4):
цифру «0» заменить цифрой «30 922,1»;
в подпункте 5):
цифру «-26 294,0» заменить цифрой «-57 216,1»;
в подпункте 6):
цифру «26 294,0» заменить цифрой «57 216,1»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-268-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 28-297-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 5-18-112 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 163-03/11 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011.12.26 N 163-03/11 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің» 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 17 наурызында 2543 санымен тіркелген) шешіміне сәйкес Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 29 желтоқсанында 5-18-108 санымен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2011 жылдың 17 қаңтарында № 4-5 сандарында жарияланған) № 25-268-IV шешімге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«4 686 935,0» саны «4 799 315,0» санымен ауыстырылсын;
«416 102,0» саны «466 482,0» санымен ауыстырылсын;
«500 816,0» саны «562 816,0» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 686 935,0» саны «4 830 237,1» санымен ауыстырылсын;
1 азат жолдағы «352 996,0» саны «372 434,0» санымен ауыстырылсын;
4 азат жолдағы «2 785 880,0» саны «2 804 167,0» санымен ауыстырылсын;
5 азат жолдағы «319 114,0» саны «345 566,0» санымен ауыстырылсын;
6 азат жолдағы «697 226,0» саны «731 369,0» санымен ауыстырылсын;
7 азат жолдағы «102 663,0» саны «109 595,0» санымен ауыстырылсын;
8 азат жолдағы «116 392,0» саны «129 489,0» санымен ауыстырылсын;
11 азат жолдағы «78 709,0» саны «100 180,0» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» саны «30 922,1» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-26 294,0» саны «-57 216,1» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«26 294,0» саны «57 216,1» санымен ауыстырылсын;

2) в приложении 1:
функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить:
программой 022 «Капитальные расходы государственных органов – 8820,0 тысяч тенге»;
программой 003 «Проведение оценки имущества в целях налогообложения – 715,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 04 «Образование» дополнить:
программой 021 «Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 21 055,0» тысяч тенге»;
программой 037 «Строительство и реконструкция объектов образования – 6 000,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» дополнить:
программой 023 «Обеспечение деятельности центров занятости – 9 719,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 018 «Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках «Программы занятости 2020» – 62 000,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» дополнить:
программой 004 «Капитальные расходы государственных органов – 1 470,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» дополнить:
программой 002 «Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой – 5 000,0 тысяч тенге»;
программой 004 «Организация работ по зонированию земель – 1 500,0 тысяч тенге;
функциональную группу 15 «Трансферты» дополнить:

2) 1 қосымшада:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары – 8820,0 мың теңге» 022 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу - 715,0 мың теңге» 003 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы:
«Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту – 21 055,0 мың теңге» 021 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау – 6 000,0 мың теңге» 037 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы:
«Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 9 719,0 мың теңге» 023 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы – 62 000,0 мың теңге» 018 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары – 1 470,0 мың теңге» 004 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:
«Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар – 5000,0 мың теңге» 002 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру – 1500,0 мың теңге» 004 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы: