О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2010 года № 25-268-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2011 года N 31-334-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2011 года за N 5-18-130. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2011 года № 163-03/11)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 26.12.2011 № 163-03/11).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 32/379-IV от 27 сентября 2011 года «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555 от 27 сентября 2011 года) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2010 года № 25-268-IV «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-108 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 17 января 2011 года в № 4, 5) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы 4 832 753,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 618 464,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11 575,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 16 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 186 214,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 4 880 521,9 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 407 739,0 тысяч тенге;
функциональная группа 02 «Оборона» 12 453,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 2 813 371,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 358 719,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 834 288,8 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 118 157,0 тысяч тенге;
функциональная группа 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 9 619,0 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-268-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы N 31-334-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қазанда N 5-18-130 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 163-03/11 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2011.12.26 N 163-03/11 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 27 қыркүйегінде 2555 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-268-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 5-18-108 санымен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2011 жылдың 17 қаңтарында № 4-5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер 4 832 753,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 618 464,0 мың теңге;
салық емес түсімдер 11 575,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 16 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 4 186 214,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар 4 880 521,9 мың теңге, оның ішінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 407 739,0 мың теңге;
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 12 453,0 мың теңге;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 2 813 371,0 мың теңге;
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 358 719,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 834288,8 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 118 157,0 мың теңге;
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 9 619,0 мың теңге;

функциональная группа 13 «Прочие» 64 093,0 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование 24 536,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета -72 304,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 72304,9 тысяч тенге.";
2) в приложении 1:
Функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить следующими программами:
программа 011 «Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность 100,0 тысяч тенге»;

«Басқалар» 13 функционалдық тобы 64 093,0 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру 24 536,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) -72 304,9 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитті пайдалану) 72 304,9 мың теңге.";
2) 1 қосымшада:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы мынадай бағдарламалармен толықтырылсын:
011 бағдарлама «Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату 100 мың теңге;»;

25275
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4297
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4297
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11261
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2836
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6881
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5411
004
Капитальные расходы государственных органов
1470
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
128519
1
Сельское хозяйство
40082
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3317
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3317
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16273
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
8900
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2220
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8372
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
6
Земельные отношения
13438
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13438
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7974
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
4344
004
Организация работ по зонированию земель
1120
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74999
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
74999
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74999
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9619
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9619
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9619
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

25275
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4297
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4297
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14097
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11261
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2836
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
6881
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5411
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1470
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
128519
1
Ауыл шаруашылығы
40082
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3317
099
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3317
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36765
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16273
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8900
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2220
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8372
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
6
Жер қатынастары
13438
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13438
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7974
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
4344
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1120
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
74999
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
74999
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
74999
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9619
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9619
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9619
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер