Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года N 575. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2012 года за N 5-18-141. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 30 января 2013 года N 32
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 30.01.2013 N 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», в целях поддержки различных групп населения, испытывающих затруднения в трудоустройстве, и расширении системы государственных гарантий акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых в 2012 году будут организованы оплачиваемые общественные работы, виды, объемы работ, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, перечень видов работ согласно приложениям № 1№ 2.
2. Утвердить оплату труда участников общественных работ в размере минимальной заработной платы, установленной на 2012 год, с дополнительной оплатой за проживание в зоне минимального радиационного риска.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамработникам, не достигших восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а так же применять гибкие формы организации рабочего времени с учетом особенности условий труда, соответствующей категории и в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Урджарского района» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 575 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда N 5-18-141 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 30.01.2013 N 32 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережелері, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабы негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарына қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында Үржар аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ұйымдар тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі, қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қоғамдық жұмыс түрлерінің тізбесі осы қаулының № 1№ 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысы 2012 жылға белгіленген ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде бекітіліп, ең төмен радиациялық қауіп аймағында тұратындығы үшін қосымша төлемақы қоса төленсін.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру, сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.
4. «Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района К.Б. Сейтканова.
6. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района                    Б. Жанаков
Приложение № 1
к постановлению Урджарского
районного акимата № 575
от 30 декабря 2011 года
Перечень организаций, в которых в 2012 году будут организованы
оплачиваемые общественные работы, виды работ, объем, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
пп
Название
работода-
телей и
организаций
Виды
оплачиваемых
общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
Количество
участников ООР
Источники
финанси-
рования
всего
в том
числе
село
1
2
3
4
5
6
7
1
ГУ «Аппарат акима Урджарского района ВКО»
Помощь в работе с документами в подготовке для сдачи в архив, регистрации, копировании, уборка территории
25-30 документов,
2600 м2
8
8
Бюджет Урджарского района
2
ГУ «Аппарат акима Урджарского сельского округа»
Уборка территории, помощь ветеранам ВОВ в уборке двора, чистка водопроводов, помощь в работе по  переписи населения и скота, по приему документов адресной социальной помощи и детских пособий, уборка улиц, посадка саженцев
13 ветеранов ВОВ,
50 улиц,
2600 м2,
500 человек,
5400 домов,
7000-8000 саженцев
80
80
Бюджет
Урджарского
района
3
ГУ «Аппарат акима Акжарского сельского округа»
Благоустройство, озеленение, текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, ремонт улиц, мостов, помощь в ведении похозяйственных книг, участие в переписи населения
20 домов,
200 м2,
5 км,
200 саженцев,
7 клумб,
428 домов,
19 улиц,
5 мостов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
4
ГУ «Аппарат акима Колдененского сельского округа»
Помощь в работе с документами, благоустройство, озеленение, очистка от снега, участие в переписи населения, участие в ремонте  водопроводов
25-30 документов,
2600 м2,
5 км
8
8
Бюджет
Урджарского
района
5
ГУ «Аппарат акима Бестерекского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, ремонт улиц и мостов, очистка  снега, участие в переписи, посадка саженцев, очистка арыков
800 м3,
7 га,
5 км арыка,
15 мостов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
6
ГУ «Аппарат акима Жана Тилекского сельского округа»
Очистка  снега, участие в переписи, текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, очистка арыков, ремонт улиц, участие в культурных мероприятиях
250 м3,
150 м3,
400 м2
6
6
Бюджет
Урджарского
района
7
ГУ «Аппарат акима Егинсуского сельского округа»
Очистка канала «Амангельди-Егинсу», текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, участие в переписи, помощь одиноким пристарелым с. Жанай, Егинсу в уборке двора,  ремонт мостов, посадка деревьев
200 м,
5 семей,
400 м2,

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Сейтқановқа жүктелсін.
6. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі                      Б. Жанақов
Үржар аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 575 қаулысына № 1 қосымша
2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдар
тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі, қаржыландыру көзі және қоғамдық
жұмыстардың нақты шарттары
Рет саны
Жұмыс
берушілер
мен
ұйымның
атауы
Ақылы қоғамдық
жұмыс түрлері
Атқарылатын
жұмыстар
көлемі
АҚЖ-ға қатысушылар
Қаржыландыру
көзі
барлығы
соның
ішінде
ауыл
1
2
3
4
5
6
7
1
«ШҚО Үржар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Құжаттармен жұмысқа, мұрағатқа өткізуге әзірлеуге, тіркеуге, көшірме жасауға, ауланы тазалауға көмек
25-30 құжат,
2600 м2
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
2
«Үржар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауланы тазалауға, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне ауланы тазалауға, су құбырларын тазартуға көмек, мал және халық санағына қатысу, атаулы әлеуметтік көмек пен балалар жәрдемақысы құжаттарын қабылдауға, көше тазалауға, көшет отырғызуға көмек
13 ҰОС ардагерлері,
50 көше,
2600 м2,
500 адам,
5400 үй,
7000-8000 көшет
80
80
Үржар
ауданының
бюджеті
3
«Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Абаттандыру, көгалдандыру, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, көшелерді, көпірлерді жөндеу, шаруашылық кітаптарын жүргізуге көмек, халық санағына қатысу
20 үй,
200 м2,
5 км,
200 көшет,
7 гүлзар,
428 үй,
19 көше,
5 көпір
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
4
«Көлденең ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Құжаттармен жұмысқа көмек, абаттандыру, көгалдандыру, қардан тазалау, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеуге қатысу
25-30 құжат,
2600 м2,
5 км
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
5
«Бестерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, көшелер мен көпірлерді жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, көшет егу, арықтарды тазалау
800 м3,
7 га,
5 км арык,
15 көпір
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
6
«Жаңа Тілек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, халық санағына қатысу, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеу, арықтарды тазарту, көшелерді жөндеу, мәдени шараларға қатысу жұмыстары
250 м3,
150 м3,
400 м2
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
7
«Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
«Амангелді- Егінсу» каналын тазалау, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеу, халық санағына қатысу, Жанай, Егінсу ауылдарының жалғыз басты қарттарына ауланы тазалауға көмек, көпірлерді жөндеу, көшет егу
200 м,
5 жанұя,
400 м2,

300 м2,
14 мостов,
800 деревьев
5
5
Бюджет
Урджарского
района
8
ГУ «Аппарат акима Ельтайского сельского округа»
Помощь инвалидам и престарелым в уборке двора, уточнение похозяйственной книги,  уборка, участие в переписи скота
920 м3,
22 книг,
125 тн мусора,
404 домов,
12 клумб
4
4
Бюджет
Урджарского
района
9
ГУ «Аппарат акима Жогаргы Егинсуского сельского округа»
Озеленение, уборка парка «Тәуелсіздік»,  помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора, участие в переписи населения
288 м2,
338 домов
4
4
Бюджет
Урджарского
района
10
ГУ «Аппарат акима Кокозекского сельского округа»
Озеленение, помощь в работе по переписи населения,  участие в ремонте водопроводов
24 км водопровода,
200 саженцев,
24 клумбы,
349 домов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
11
ГУ «Аппарат акима Науалинского сельского округа»
Очистка снега, уборка территории, озеленение, чистка арыков, участие в культурных мероприятиях, участие в переписи, уточнение похозяйственной книги
1600 м2,

300 м2,
14 көпір,
800 көшет
5
5
Үржар
ауданының
бюджеті
8
«Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мүгедек және қарттарға ауланы тазалауға көмек, шаруашылық кітабын анықтау, жинау, мал санағына қатысу
920 м3,
22 кітап,
125 тн қоқыс,
404 үй,
12 гүлзар
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
9
«Жоғарғы Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
«Тәуелсіздік» саябағын көгалдандыру, жинау, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, халық санағына қатысу
288 м2,
338 үй
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
10
«Көкөзек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көгалдандыруға, халық санағына қатысуға, су құбырын жөндеуге көмек
24 км су құбыры,
200 көшет,
24 гүлзар,
349 үй
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
11
«Науалы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, ауланы тазарту, көгалдандыру, арықтар тазалау, мәдени шараларға қатысу, халық санағына қатысу, шаруашылық кітаптарын анықтау
1600 м2,

2400 м3,
100000 м2,
6 км арыков
8
8
Бюджет
Урджарского
района
12
ГУ «Аппарат акима Ново-Андреевского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата  акима сельского округа, озеленение, уборка
150 м2,
200 м3
4
4
Бюджет
Урджарского
района
13
ГУ «Аппарат акима Салкынбельского сельского округа»
Помощь одиноким престарелым и ветеранам ВОВ в уборке двора, озеленение, участие в ремонте водопровода, благоустройство парка «Победы»
108 м,

2400 м3,
100000 м2,
6 км арык
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
12
«Ново - Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, көгалдандыру, жинау
150 м2,
200 м3
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
13
«Салқынбел ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Жалғыз басты қарттарға, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне ауланы тазалауға көмек, көгалдандыру,су құбырларын жөндеуге, «Жеңіс» саябағын абаттандыруға көмек
108 м,

100-150 м2,
18-20 дом
4
4
Бюджет
Урджарского
района
14
ГУ «Аппарат акима Коныршаулинского сельского округа»
Чистка снега, участие в переписи населения, уточнение похозяйственной книги, участие в ремонте мостов и улиц
720 домов,
500 м3,
450 м,
19 улиц
10
10
Бюджет
Урджарского
района
15
ГУ «Аппарат акима Алтыншокинского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата  акима сельского округа, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, помощь по  уходу за одинокими престарелыми и инвалидами
200 м2,
200 деревьев
6
6
Бюджет
Урджарского
района
16
ГУ «Аппарат акима Каракольского сельского округа»
Ремонт улиц и мостов, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора, участие в проведении культурных мероприятий
4 инвалида,
5000 м2,
1500 саженцев,
600 домов
6
6
Бюджет
Урджарского
района
17
ГУ «Аппарат акима Шолпанского сельского округа»
Очистка снега, уборка территории, очистка арыков, участие в переписи, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора
306 домов,
335 м2,
12 км арыка,
2100 деревьев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
18
ГУ «Аппарат акима Маканчинского сельского округа»
Очистка территорий и озеленение, текущий ремонт, помощь одиноким престарелым и ветеранам ВОВ в уборке двора, ремонт улиц и мостов, уточнение похозяйственной книги, очистка снега, участие в переписи
80000 м2,
70 клумб,
600 саженцев,
25 мостов,
1514 домов,
54 улиц
52
52
Бюджет
Урджарского
района
19
ГУ «Аппарат акима Акшокинского сельского округа»
Очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, ремонт здания аппарата  акима сельского округа, уточнение похозяйственной книги, участие в ремонте улиц и мостов
350 м3,
316 домов,
2,5 тн мусора,
1850 саженцев,
6 мостов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
20
ГУ «Аппарат акима Бахтинского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, очистка снега, участие в переписи, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора
200 м2,
663 домов,
500 саженцев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
21
ГУ «Аппарат акима Благодарненского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата  акима сельского округа, очистка  снега, участие в переписи, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора, очистка арыков
40000 м2,
1,5 км арыка,
529 домов,
500 саженцев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
22
ГУ «Аппарат акима Кабанбайского сельского округа»
Участие в ремонте улиц и мостов, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора, текущий ремонт здания аппарата  акима сельского округа, благоустройство территории, ремонт центрального парка, участие в культурных мероприятиях
13 улиц,

100-150 м2,
18-20 үй
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
14
«Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, халық санағына қатысу, шаруашылық кітаптарын анықтау, көпірлер мен көшелерді жөндеуге қатысу
720 үй,
500 м3,
450 м,
19 көше
10
10
Үржар
ауданының
бюджеті
15
«Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, ағаш егу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге күтім жасауға көмек
200 м2,
200 ағаш
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
16
«Қарақол ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көшелер мен көпірлерді жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, ағаш отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, мәдени шаралар өткізуге қатысу
4 мүгедек,
5000 м2,
1500 ағаш,
600 үй
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
17
«Шолпан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, ауланы жинау, арықтарды тазалау, халық санағына қатысу, ағаш отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек
306 үй,
335 м2,
12 км арық,
2100 ағаш
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
18
«Мақаншы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауланы тазалау және көгалдандыру, ағымды жөндеу, жалғызбастылар мен Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне ауланы тазалауға көмек, шаруашылық кітаптарын анықтау, көшелер мен көпірлерді жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу
80 000 м2,
70 гүлзар,
600 көшет,
25 көпір,
1514 үй,
54 көше
52
52
Үржар
ауданының
бюджеті
19
«Ақшоқы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, халық санағына қатысу, ағаш отырғызу, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын жөндеу, шаруашылық кітаптарын анықтау, көшелер мен көпірлерді жөндеуге қатысу
350 м3,
316 үй,
2.5 тн қоқыс,
1850 ағаш,
6 көпір
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
20
«Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, ағаш отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек
200 м2,
663 үй,
500 ағаш
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
21
«Благодарное ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, көшеттер отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, арықтарды тазалау
40 000 м2,
1.5 км арық,
529 үй,
500 көшет
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
22
«Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көшелер мен көпірлерді жөндеуге қатысу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, ауланы абаттандыру, орталық саябақты жөндеу, мәдени шараларға қатысу
13 көше,

12500 м2,
908 домов,
10 мостов
20
20
Бюджет
Урджарского
района
23
ГУ «Аппарат акима Карабулакского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата акима сельского округа, очистка снега, участие в переписи населения, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора
1500 м2,
358 домов,
200 саженцев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
24
ГУ «Аппарат акима Карабутинского сельского округа»
Участие в ремонте улиц и мостов, очистка снега, участие в переписи населения, участие в ремонте водопроводов, помощь одиноким инвалидам и ветеранам ВОВ в уборке двора
12 улиц,
520 м2,
287 домов
8
8
Бюджет
Урджарского
района
25
ГУ «Аппарат акима Каратальского сельского округа»
Благоустройство территории, ремонтные работы, помощь одиноким пенсионерам, ветеранам ВОВ, инвалидам в уборке двора, участие в переписи, участие в ремонте улиц, памятников, мостов
346 домов, 3500 м3,
3 улицы, 4 моста,
2 памятника
8
8
Бюджет
Урджарского
района
26
ГУ «Аппарат акима Каратуминского сельского округа»
Текущий ремонт здания аппарата  акима сельского округа, очистка снега, участие в переписи населения, посадка деревьев, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора, участие в ремонте улиц и мостов
200 м2,
3 моста,
457 домов,
4 улиц,
1000 деревьев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
27
ГУ «Аппарат акима Коктальского сельского округа»
Очистка снега, уточнение похозяйственной книги, участие в переписи населения, озеленение, помощь одиноким престарелым и инвалидам в уборке двора
6 книг,

12500 м2,
908 үй,
10 көпір
20
20
Үржар
ауданының
бюджеті
23
«Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, көшеттер отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек
1500 м2,
358 үй,
200 көшет
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
24
«Қарабұта ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Көшелер мен көпірлерді жөндеуге қатысу, қар тазалау, халық санағына қатысу, су құбырларын жөндеу, жалғыз басты мүгедектер мен Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне ауланы тазалауға көмек
12 көше,
520 м2,
287 үй
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
25
«Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауланы абаттандыру, жөндеу жұмыстары, жалғызбасты зейнеткерлерге, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне, мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, халық санағына қатысу, көшелерді, ескерткіштерді, көпірлерді жөндеуге қатысу
346 үй,
3500 м3,
3 көше,
4 көпір,
2 ескерткіш
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
26
«Қаратұма ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымды жөндеу, қар тазалау, халық санағына қатысу, ағаш отырғызу, жалғыз басты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек, көшелер мен көпірлерді жөндеуге қатысу
200 м2,
3 көпір,
457 үй,
4 көше,
1000 ағаш
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
27
«Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Қар тазалау, шаруашылық кітаптарын анықтау, халық санағына қатысу, көгалдандыру, жалғызбасты қарттар мен мүгедектерге ауланы тазалауға көмек
6 кітап,

10500 м2,
700 саженцев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
28
ГУ «Аппарат акима Коктерекского сельского округа»
Участие в проведении культурных мероприятий, доставка корреспонденции
7-8 домов,
1 спортивное,
1 культурное мероприятие
6
6
Бюджет
Урджарского
района
29
ГУ «Урджарский районный отдел внутренних дел» (по согласованию)
Помощь в работе с входящими и исходящими документами, в работе с архивными документами
3000-3500 списков,
25-30 дел
5
5
Бюджет
Урджарского
района
30
Межрайонный отдел финансовой полиции (по согласованию)
Благоустройство, озеленение

10500 м2,
700 көшет
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
28
«Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Мәдени шараларды өткізуге қатысу, корреспонденциялар жеткізу
7-8 үй,
1 спорт,
1 мәдени шара
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
29
«Үржар аудандық ішкі істер бөлімі» ММ (келісімі бойынша)
Кіріс және шығыс құжаттармен жұмысқа, мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмек
3000- 3500 тізім,
25-30 іс
5
5
Үржар
ауданының
бюджеті
30
Ауданаралық қаржы полициясы бөлімі (келісімі бойынша)
Абаттандыру, көгалдандыру

400 м2
4
4
Бюджет
Урджарского
района
31
Прокуратура Урджарского района  (по согласованию)
Помощь в работе с документами, регистрация входящих и исходящих документов
750 документов
2
2
Бюджет
Урджарского
района
32
Урджарский районный суд (по согласованию)
Помощь в работе с документами, доставка корреспонденции
750 писем,
350 повесток
5
5
Бюджет
Урджарского
района
33
Урджарский районный суд № 2  (по согласованию)
Помощь в работе с документами, доставка корреспонденции
200-250 дел,
750 писем
2
2
Бюджет
Урджарского
района
34
Урджарский территориальный отдел ГУ «Департамент по исполнению судебных актов ВКО» (по согласованию)
Помощь в работе с документами, доставка корреспонденции
1310 документов,
2085 повесток
10
10
Бюджет
Урджарского
района
35
Маканчинский  территориальный отдел ГУ «Департамент по исполнению судебных актов ВКО» (по согласованию)
Помощь в работе с документами,  доставка корреспонденции
30-35 документов,
10-22 повесток,
10-15 писем
2
2
Бюджет
Урджарского
района
36
Урджарский районный отдел государственного центра по выплате пенсий (по согласованию)
Помощь в работе с документами, ведение журнала регистрации
22000 решений,
3200 человек,
3000 документов
6
6
Бюджет
Урджарского
района
37
ГУ «Урджарское районное управление департамента казначейства по ВКО» (по согласованию)
Доставка документов государственным учреждениям, помощь в регистрации, оформлении, нумерации документов
350-400 штук
4
4
Бюджет
Урджарского
района
38
ГУ «Государственный архив Урджарского района ВКО» (по согласованию)
Помощь в обработке архивных документов, уборка, восстановление стирающихся текстов, помощь в исполнении запросов
20 коробок,
10 запросов,
15 дел
8
8
Бюджет
Урджарского
района
39
ГУ «Отдел культуры и развития языков Урджарского района»
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, работа с документами
10-15 документов,
3-4 мероприятия
4
4
Бюджет
Урджарского
района
40
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дом культуры Урджарского районного акимата»
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, уборка, ремонтные работы, озеленение
50 000 м2,
3-4 мероприятия
4
4
Бюджет
Урджарского
района
41
ГУ «Налоговое управление по Урджарскому району налогового департамента по ВКО» (по согласованию)
Работа с документами, регистрация входящей и исходящей корреспонденции
3000 дела,
10-15 документов
6
6
Бюджет
Урджарского
района
42
ГУ «Урджарское районное управление юстиции ВКО» (по согласованию)
Копирование документов, помощь в работе с архивом
100-150 документов,

400 м2
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
31
Үржар ауданының прокуратурасы (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, кіріс және шығыс құжаттарын тіркеу
750 құжат
2
2
Үржар
ауданының
бюджеті
32
Үржар аудандық соты (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, корреспонденциялар жеткізу
750 хат,
350 шақыру
5
5
Үржар
ауданының
бюджеті
33
Үржар ауданының № 2 соты (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, корреспонденциялар жеткізу
200-250 іс,
750 хат
2
2
Үржар
ауданының
бюджеті
34
«ШҚО сот актілерін орындау Департаменті» ММ Үржар аумақтық бөлімі (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, корреспонденциялар жеткізу
1310 құжат,
2085 шақыру
10
10
Үржар
ауданының
бюджеті
35
«ШҚО сот актілерін орындау Департаменті» ММ Мақаншы аумақтық бөлімі (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, корреспонденциялар жеткізу
30-35 құжат,
10-22 шақыру,
10-15 хат
2
2
Үржар
ауданының
бюджеті
36
Үржар аудандық мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығының Үржар аудандық бөлімшесі (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа, тіркеу журналын жүргізуге көмек
22000 шешім,
3200 адам,
3000 құжат
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
37
«ШҚО бойынша қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық бөлімі» ММ (келісімі бойынша)
Мемлекеттік мекемелерге құжаттар жеткізуге, құжаттарды тіркеуге, рәсімдеуге, нөмірлеуге көмек
350-400 дана
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
38
«ШҚО Үржар ауданының мемлекеттік мұрағаты» ММ (келісімі бойынша)
Мұрағат құжаттарын өңдеуге көмек, жинау, өшкен мәтіндерді қалпына келтіру, сұраныстарды орындауға көмек
20 қорап,
10 сұраныс,
15 іс
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
39
ШҚО «Үржар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ
Мәдени-көпшілік шараларды өткізуге көмек, құжаттармен жұмыс
10-15 құжат,
3-4 шара
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
40
«Үржар аудандық әкімиятының мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мәдени- көпшілік шараларды өткізуге көмек, жинау, жөндеу жұмыстары көгалдандыру
50000 м2,
3-4 шара
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
41
«ШҚО бойынша салық департаментінің Үржар ауданы бойынша салық басқармасы» ММ (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмыс, кіріс және шығыс корреспонденцияларды тіркеу
3000 іс,
10-15 құжат
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
42
«ШҚО Үржар аудандық Әділет басқармасы» ММ (келісімі бойынша)
Құжаттардың көшірмелерін жасауға, мұрағаттық жұмыстарға көмек
100-150 құжат,

1000 м2,
150 м2,
100 саженцев
10
10
Бюджет
Урджарского
района
48
Казенное коммунальное государственное предприятие «Мед объединение № 2 Урджарского района ВКО» (по согласованию)
Озеленение, ремонтные работы
1500 м2,
200 саженцев
8
8
Бюджет
Урджарского
района
49
Казенное коммунальное государственное предприятие «Центр первичной врачебно - санитарной помощи № 2» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства, в ремонтных работах, озеленение, помощь в переписи населения

1000 м2,
150 м2,
100 көшет
10
10
Үржар
ауданының
бюджеті
48
«ШҚО Үржар ауданының № 2 медицина бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісімі бойынша)
Көгалдандыру, жөндеу жұмыстары
1500 м2,
200 көшет
8
8
Үржар
ауданының
бюджеті
49
«№ 2 бастапқы дәрігерлік санитарлық көмек орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісімі бойынша)
Іс қағаздарын жүргізуге, көгалдандыруға, жөндеу жұмыстарына, халық санағына көмек

20-25 документов,
1027,7 м2,
1700 домов
6
6
Бюджет
Урджарского
района
50
Государственное казенное коммунальное  предприятие «Редакция газеты Уакыт тынысы» (по согласованию)
Уборка помещений, озеленение, помощь в наборе текста
140 м2,
48 листов
4
4
Бюджет
Урджарского
района
51
РГУ «ЦОН № 2 ВКО» комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности обслуживания населения Министерства связи и информации РК (по согласованию)
Помощь в работе с документами, регистрации исходящих документов, составлении списков, помощь в работе с архивом
3000- 3500 cписков,

20-25 құжат,
1027,7 м2,
1700 үй
6
6
Үржар
ауданының
бюджеті
50
«Уақыт тынысы» газетінің редакциясы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (келісімі бойынша)
Бөлмелерді жинау, көгалдандыру, мәтіндер теруге көмек
140 м2,
48 бет
4
4
Үржар
ауданының
бюджеті
51
ҚР Байланыс және ақпарат министрлігінің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «ШҚО № 2 Халыққа қызмет көрсету орталығы» Республикалық ММ (келісімі бойынша)
Құжаттармен жұмысқа, шығыс құжаттарын тіркеуге, тізімдер құрастыруға, мұрағатпен жұмысқа көмек
3000-3500 тізім,

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работы, применяются гибкие формы организации рабочего времени, в том числе для инвалидов. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных, в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категории работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетные матери, инвалиды, работники, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии трудовым законодательством Республики Казахстан.
Начальник ГУ «Урджарский
районный отдел занятости и
социальных программ»                       С. Семенова
Приложение № 2
к постановлению акимата
Урджарского района № 575
от 30 декабря 2011 года
Перечень видов оплачиваемых общественных работ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий сел, населенных пунктов, промышленных предприятий.
2. Участие в подсобных работах по строительству и ремонту дорог, прокладке водопроводных, газопроводных, канализационных коммуникаций.
3. Участие в мелиоративных работах: очистке больших и малых мостов, русел головных каналов, арыков, ручьев, рек.
4. Участие в работе по строительству, реконструкции, ремонту жилья, объектов социально-культурного назначения.
5. Участие в восстановлении историко-архитектурных памятников, комплексов, заповедных зон.
6. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство).
7. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивные соревнования, фестивали, праздники, смотры, народного творчества и другие), организации досуга детей и подростков по месту жительства.
8. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных компаний. Участие в переписи населения, социологических опросах, уточнение похозяйственных книг, работа в военкоматах, налоговых органах, с архивными документами, помощь в оформлении полигонных документов, в проведении легализации.

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн, сегіз сағаттық жұмыс күні, екі демалыс күні беріледі, түскі асқа үзіліс 1 сағат, жұмыс шарттарының негізінде жұмыс уақытын ұйымдастырудың, сонымен қатар мүгедектер үшін икемді нысандары қолданылады. Еңбек ақы төлемі жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген нақты жұмыс істеген уақыты арқылы орындалған жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыссыздардың дербес шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа жарақат немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндарды өтеу; зейнетақы және әлеуметтік ақша аударымдары Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Жұмысшылардың жеке санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған жұмыскерлер) қоғамдық жұмыстардың шарттары сәйкес санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы анықталып, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек келісім шарттарымен қарастырылады.
«Үржар аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Семенова
Үржар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 575 қаулысына № 2 қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыс түрлерінің тізбесі
1. Ауылдар, елді мекендер, өнеркәсіп орындары орналасқан жерлерді жинауға тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек.
2. Жол салу, жөндеу, су, газ құбырлары, канализация жүргізу жұмыстарына байланысты қосалқы жұмыстарға қатысу.
3. Мелиоративтік жұмыстар, үлкен және шағын көпірлерді, бас каналдардың, арық, тоған, өзендердің арналарын тазалау жұмыстарына қатысу.
4. Әлеуметтік – мәдени нысандардың, тұрғын үйлердің құрылысы, жаңарту, жөндеу жұмыстары.
5. Тарихи–сәулет ескерткіштері, кешен, қорық аумақтарын қалпына келтіру жұмыстары.
6. Өңірлерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және абаттандыру).
7. Ауқымды мәдени шараларды ұйымдастыруға көмек (спорт жарыстар, фестивальдар, мерекелер, халықтың шығармашылық байқауы және тағы басқа), тұратын жерлерінде балалардың және жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыру.
8. Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандарын өткізуге көмек көрсету. Халық санағына, социологиялық зерттеу өткізуге, шаруашылық кітаптарын анықтауға, қорғаныс істер бөлімінде, салық органдарында, мұрағат құжаттарымен жұмыс істеуге, полигон құжаттарын рәсімдеуге, мүлікті жария етуді өткізуге қатысу.

9. Сезонные краткосрочные работы по откорму скота, птицы, выращиванию овощей и зерновых.
10. Участие в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях.
11. Участие в работах по борьбе с вредителями сельского хозяйства.
12. Уход за больными и престарелыми людьми, помощь на дому.
13. Сезонно-отопительные работы.
14. Уборка помещений, лестничных клеток и пролетов в жилых домах.
15. Помощь в проведении подписной компаний, доставка корреспонденции.
16. Подсобные работы в столовых школ, общепита, хлебопекарных.
17. Заготовка дров в сельских округах.
Начальник ГУ «Урджарский
районный отдел занятости и
социальных программ»                       С. Семенова

9. Мал, құстарды бордақылау, көкөніс және дәнді дақылдарды өсіру жөнінде қысқа мерзімдік маусымдық жұмыстар.
10. Мал дәрігерлік санитарлық – алдын алу іс шараларына қатысу.
11. Ауыл шаруашылығының зиянкестерімен күрес жөніндегі жұмыстарға қатысу.
12. Ауру және қарт адамдарға күтім жасау, үй жұмысына көмек.
13. Маусымдық – жылыту жұмыстары.
14. Ғимараттарды, тұрғын үйлердің баспалдақтарын жинау.
15. Газет – журналдарға жазылу науқанын өткізуге көмектесу және корреспонденцияларды жеткізу.
16. Мектеп асханаларындағы, қоғамдық тамақтандыру орындары, наубайханалардағы қосалқы жұмыстарға қатысу.
17. Ауылдық округтарында отын әзірлеу.
«Үржар аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Семенова