Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 17 марта 2011 года N 556. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 апреля 2011 года N 7-1-205. Утратило силу - постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2012 года N 752
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 05.04.2012 N 752
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года  N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить через государственное учреждение "Управление по делам обороны города Уральска Западно–Казахстанской области" призыв на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двацати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двацати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать состав городской призывной комиссии согласно приложению. В составе призывной комиссии создать медицинскую комиссию. Организовать призывной участок на 2-ом этаже государственного учреждения "Управления по делам обороны города Уральска Западно-Казахстанской области", расположенного по адресу: г. Уральск, проспект Евразия, 100.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу.
4. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области" (по согласованию) рекомендовать при проведении медицинского освидетельствования граждан призывного возраста обеспечить оборудованием призывные пункты, снабжение медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.

Шақыру жасындағы азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы N 556 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде N 7-1-205 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі N 752 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012.04.05 N 752 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы N 250 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қалалық шақыру комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес құрылсын. Шақыру комиссиясының құрамында медициналық комиссия құрылсын. Шақыру учаскесі Орал қаласы, Еуразия даңғылы, 100 мекенжайында орналасқан "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2-ші қабатында ұйымдастырылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) бағынысты медициналық мекемелерде шақыру жасындағы азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу кезінде шақыру пункттерін жабдықтауды, дәрі-дәрмекпен, құрал-сайманмен, медицина және шаруашылық мүлкімен жабдықтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.

5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" обеспечить необходимое количество технических работников в период проведения призыва граждан на срочную воинскую службу.
6. Государственному учреждению "Управление внутренних дел города Уральска Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) рекомендовать обеспечение доставки лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
7. Постановление акимата города Уральска "Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" от 5 августа 2010 года N 1785 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7-1-192, опубликованное от 19 августа 2010 года в газете "Жайық үні" N 33) признать утратившим силу.
8. Расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществить за счет средств, выделяемых из местного бюджета.
9. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
10. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Уральска Сафималиева А. С.
Аким города                      С. Оразов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник "Управления внутренних
дел города Уральска Департамента
внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
полковник юстиции
_____________Айткалиев Шадияр Камиярович
17.03.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
здравоохранения Западно-
Казахстанской области"
_____________Ирменов Камидолла Мутиголлиевич
17.03.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление по делам
обороны города Уральска
Западно-Казахстанской области"
полковник
_____________Жакьяев Альберт Юсуп улы
17.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
17 марта 2011 года N 556
Состав городской призывной комиссии
Жакьяев Альберт Юсуп улы     - начальник Управления по
делам обороны города
Уральска Западно-
Казахстанской области,
председателем призывной
комиссии
(по согласованию)
Сафималиев Азамат            - заместитель акима города
Сафималиевич                   Уральска, заместителем
председателя призывной
комиссии
Члены комиссии
Дуйсенгалиев Нурлан          - заместитель отдела
Серикович                      управления внутренних
дел города Уральска
(по согласованию)
Давлеткалиев Жангельди       - врач невропатолог
Хамзиевич                      городской поликлиники
N 1, председателем
врачебно-медицинской
комиссии
(по согласованию)
Кунарова Жибек               - медицинская сестра
Қабдырахымовна                 городской поликлиники
N 4, секретарем комиссии
(по согласованию)
Резервный состав городской призывной комиссии
Мифтахов Виталий Сабирович   - заместитель начальника
Управления по делам
обороны города Уральска
– начальник отдела
мобилизационной
подготовки и
территориальной обороны,
председателем призывной
комиссии
(по согласованию)
Куанов Рауан Есболатович     - заведующий отделом
организационно-
контрольной, кадровой
работы и мониторинга
оказания государственных
услуг аппарата акима
г. Уральска
Члены комиссии
Кусаинов Альбек Жакимович    - заместитель начальника
Управления внутренних
дел города Уральска
(по согласованию)
Сарбасов Есбол Аронович      - врач-отолоринголог,
председателем
медицинской комиссии
(по согласованию)
Силантьева Эльмира Фаадовна  - секретарем медицинской
комиссии
(по согласованию)

5. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кезеңіне техникалық қызметкерлердің қажетті санын қамтамасыз етсін.
6. "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Орал қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
7. Орал қаласы әкімдігінің "Шақыру жасындағы азаматтарды 2010 жылдың сәуір–маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" 2010 жылғы 5 тамыздағы N 1785 (Нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 7-1-192 нөмірмен тіркелген, 2010 жылғы 19 тамызда "Жайық үні" газетінде N 33 жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
8. Аталған іс-шараларды орындауға байланысты шығындар жергілікті бюджеттен бөлінетін қаражат есебінен жүзеге асырылсын.
9. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 сәуірден туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
10. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары А. С. Сафималиевке жүктелсін.
Қала әкімі                       С. Оразов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Орал қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы,
полиция полковнигі
_____________Айткалиев Шадияр Қамиярұлы
17.03.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________Ирменов Қамидолла Мұтиғоллаұлы
17.03.2011 ж.
"Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы, полковник
_____________Жакьяев Альберт Юсупұлы
17.03.2011 ж.
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
N 556 қаулысына қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Жакьяев Альберт Юсупұлы    - "Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
шақыру комиссиясының
төрағасы (келісім бойынша)
Сафималиев Азамат          - Орал қаласы әкімінің
Сафимәліұлы                  орынбасары, шақыру
комиссиясы төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері
Дүйсенгалиев Нұрлан        - Орал қаласының ішкі істер
Серікұлы                     басқармасы бастығының
орынбасары (келісім
бойынша)
Дәулетқалиев Жангелді      - N 1 қалалық емхананың
Хамзаұлы                     дәрігер-невропатологы,
медициналық комиссия
төрағасы (келісім бойынша)
Құнарова Жібек             - N 4 қалалық емханасының
Қабдырахымқызы               медбикесі, комиссия
хатшысы (келісім бойынша)
Резервтік қалалық шақыру комиссиясының
құрамы
Мифтахов Виталий Сабырұлы  - Орал қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқарма
бастығының орынбасары -
аумақтық қорғаныс және
жұмылдыру дайындығы
бөлімінің бастығы, шақыру
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Қуанов Рауан Есболатұлы    - Орал қаласы әкімі
аппаратының ұйымдастыру-
бақылау,кадр жұмысы және
мемлекеттік қызмет көрсету
моноторинг бөлімінің
меңгерушісі, шақыру
комиссиясы төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері
Кусаинов Альбек Жакимұлы   - Орал қалалық ішкі істер
басқарма бастығының
орынбасары, полиция
подполковнигі (келісім
бойынша)
Сарбасов Есбол Аронұлы     - дәрігер-отолоринголог,
қалалық медициналық
комиссия төрағасы
(келісім бойынша)
Силантьева Эльмира         - медициналық комиссияның
Фаадовна                     хатшысы (келісім бойынша)

Определить режим работы городской призывной комиссии с 8.00-до 16.00. (по местному времени) в соответствии с графиком работы Государственного учреждения "Управления по делам обороны города Уральска Западно-Казахстанской области".
Состав городской медицинской комиссии
Врачи-специалисты:
1. Хирург
2. Офтальмолог
3. Невропатолог
4. Дерматолог
5. Стоматолог
6. Отоларинголог
7. Терапевт
8. Психиатр
9. Фтизиатр
10. Эндокринолог
Утвержден
постановлением акимата
города Уральска
17 марта 2011 года N 556
График проведения призыва граждан на воинскую службу
N п/п
Рабочие дни комиссии,

Қалалық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі "Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесіне сәйкес (жергілікті уақыт бойынша) сағ.8.00-ден 16.00-ге дейін белгіленсін.
Қалалық медициналық комиссияның құрамы
Дәрігер-мамандар:
1. Хирург
2. Офтальмолог
3. Невропатолог
4. Дерматолог
5. Стоматолог
6. Отоларинголог
7. Терапевт
8. Психиатр
9. Фтизиатр
10. Эндокринолог
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
N 556 қаулысымен
бекітілген
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
N р/с
Комиссияның жұмыс күндері,

время с 8.00-до 16.00
апрель
май
июнь
октябрь
ноябрь
декабрь
Государствен-
ное учреждение "Управление по делам обороны города Уральска Западно-
Казахстанской области"
1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
2, 3, 4,   5, 6, 10, 11, 12,  13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31
1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28

уақыты 8.00-ден 16.00-ға дейін
1.
"Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Сәуір
Мамыр
Маусым
Қазан
Қараша
Желтоқ-сан
1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14,  15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31
1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28