О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 24-1 "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2011 года N 28-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2011 года N 7-3-115. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2011 года № 32-7
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "О бюджете Бурлинского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 24-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-3-106, опубликовано 14 января 2011 года, 23 февраля 2011 года и 6 мая 2011 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" N 4-5, 16 и 36-37), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункте 1) цифру "5 888 470" заменить цифрой "5 945 703";
цифру "1 021 838" заменить цифрой "1 079 071";
подпункте 2) цифру "5 880 659" заменить цифрой "5 937 892";
подпункте 3) цифру "42 526" заменить цифрой "41 755", цифру "16 382" заменить цифрой "17 153";
подпункте 5) цифру "-34 715" заменить цифрой "-33 944";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "34 715" заменить цифрой "33 944";
в строке погашение займов цифру "1 781" заменить цифрой "2 552";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифру "612 627" заменить цифрой "1 118 279";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"кредитование на строительство и (или) приобретение жилья – 464 272 тыс. тенге, в том числе: по "Программе занятости 2020" - 294 000 тыс. тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения – 182 271 тыс. тенге;";
в абзаце семнадцатом цифру "9 463" заменить цифрой "9 281";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 3 600 тыс.тенге.";

Аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 28-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 тамызда N 7-3-115 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.12.2011 № 32-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-3-106 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы, 2011 жылғы 23 ақпандағы және 2011 жылғы 6 мамырдағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде N 4-5, 16 және 36-37 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "5 888 470" деген сан "5 945 703 санмен ауыстырылсын;
"1 021 838" деген сан "1 079 071" санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "5 880 659" деген сан "5 937 892" санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "42 526" деген сан "41 755" санмен ауыстырылсын;
"16 382" деген сан "17 153" санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-34 715" деген сан "-33 944" санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) жолындағы "34 715" деген сан "33 944" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "1 781" деген сан "2 552" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацта "612 627" деген сан "1 118 279" санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 464 272 мың теңге, соның ішінде "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" бойынша құрылысты несиелендіруге - 294 000 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 182 271 мың теңге;";
он жетінші абзацта "9 463" деген сан "9 281" санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 3 600 мың теңге.";