О внесений изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2011 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2011 года № 7-6-121. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2012 года № 1-7
Сноска. Утратило силу - Решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2012 № 1-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 30-1 "О внесений изменений и дополнений в решение Западно–Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года за № 28-2 "Об областном бюджете на 2011–2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3060) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2011 года № 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-6-115, опубликованное 15 марта 2011 года, 22 марта 2011 года в газете "Шұғыла" № 13, № 14-15), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 544 891" заменить цифрой "1 603 918";
цифру "1 343 746" заменить цифрой "1 402 773";
в подпункте 2):
цифру "1 544 891" заменить цифрой "1 637 868";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "18 694" заменить цифрой "23 031";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "18 694" заменить цифрой "22 141";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "18 694" заменить цифрой "890";
в подпункте 5):
цифру "-18 694" заменить цифрой "-17 915";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "18 694" заменить цифрой "17 915";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "34 729";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "33 950";

Жәнібек аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 31-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 сәуірде № 7-6-121 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 1-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012.01.23 № 1-7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурызындағы № 30-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3060 нөмірімен тіркелген) негізінде және аудан әкімдігінің ұсынысын ескере отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жәнібек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7-6-115 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда, 1 ақпанда, 4 ақпанда, 10 ақпанда, 18 ақпанда аудандық "Шұғыла" газетінде № 4, № 6, № 7, № 8, № 9 сандарында жарияланған) шешіміне, төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 544 891" деген сан "1 603 918" деген санмен ауыстырылсын;
"1 343 746" деген сан "1 402 773" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 544 891" деген сан "1 637 868" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "18 694" деген сан "23 031" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "18 694" деген сан "22 141" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "18 694" деген сан "890" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-18 694" деген сан "-17 915" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "18 694" деген сан "17 915" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "34 729" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатың қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "33 950" деген санмен ауыстырылсын;

002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6 043
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
6 221
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 587
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 779
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 139
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3 139
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 564
006
Развитие системы водоснабжения
29 564
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 510
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 510
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 566
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биометрических ям)
200
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16 366
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная
деятельность
7 504
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 504
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 504
12
Транспорт и коммуникации
20 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 000
13
Прочие
20 334
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргізу
6 043
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 221
001
жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 221
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 587
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттік нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігінін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 587
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
1 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 779
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 139
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 139
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) cәулет, қала құрлысы және құрылыс болімі
29 564
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
29 564
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 510
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 510
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 566
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16 366
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 504
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрлысы және құрылыс бөлімі
7 504
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 504
12
Көлiк және коммуникация
20 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 000
13
Басқалар
20 334
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 000
012
Аданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі