О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2010 года N 25-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2011 года N 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 декабря 2011 года N 7-9-111. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 2-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.04.2012 № 2-6

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 34-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 7-9-111 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 17.04.2012 № 2-6 шешімімен

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года N 35-2 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық маслихатының 2011 жылғы 3 қарашасындағы N 35-2 "Батыс Қазақстан облыстық маслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года N 25-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-9-101, опубликованное 21 января 2011 года в газете "Қаратөбе өңірі" N 3), следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қаратөбе аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-9-101 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.