Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Таскалинского района Западно Казахстанской области от 30 ноября 2011 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2011 года № 7-11-150. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 января 2012 года № 31
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30.01.2012 № 31
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Таскалинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов во внеочередных выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и очередных выборах депутатов маслихатов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам аульных округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района                     К. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Таскалинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________Ж. Балыков
30.11.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2011 года № 326
Места
для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов во внеочередных выборах
депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
и очередных выборах депутатов маслихатов
Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Село Ақтау
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием аппарата акима аульного округа
2
Село Беленький
Перед зданием фельдшерского пункта
3
Село Черная Падина
Перед зданием библиотеки
4
Село Амангелды
Перед зданием сельского дома культуры
5
Село Первая Чижа
Перед зданием школы
6
Село Достык
Перед зданием фельшерского акушерского пункта
Перед зданием сельского дома культуры
7
Село Бастау
Перед зданием школы
8
Село Ынтымақ
Перед зданием школы
9
Село Атамекен
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием аппарата акима аульного округа
10
Село Калмақ-Шабын
Перед зданием библиотеки
11
Село Кисық-Сай
Перед зданием библиотеки
12
Село Оян
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием школы
13
Село Кеңжайлау
Перед зданием школы
14
Село Мерей
Перед зданием аульного дома культуры
15
Село Өркен
Перед зданием школы
16
Село Айнабұлақ
Перед зданием школы
17
Село Тоғайлы
Перед зданием сельского дома культуры
18
Село Мереке
Перед зданием сельского дома культуры
19
Село Таскала
Перед зданием районного центр досуга
Пересечение улиц Жақсыгулова и Абая
Пересечение улиц Маметова-Ордженикидзе
Перед зданием детского сада "Бөбек"
20
Село Бірлік
Перед зданием школы
21
Село Жігер
Перед зданием фельдшерского пункта
22
Село Вторая Чижа
Перед зданием сельского дома культуры
23
Село Талды-Булақ
Перед зданием школы
24
Село Ермольчево
Перед зданием библиотеки

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 326 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 7-11-150 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012.01.30 № 31 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсi депутаттарының кезектен тыс сайлауында және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Қ. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
Тасқала аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________Ж. Балыков
30.11.2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 326 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсi
депутаттарының кезектен тыс сайлауында
және Қазақстан Республикасы мәслихаттары
депутаттарының кезекті сайлауында барлық
кандидаттар үшін үгіттік баспа
материалдарын орналастыру үшін
орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарының орындары
1
Ақтау ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алды
2
Беленький ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
3
Черная Падина ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
4
Амангелді ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
5
1-Шежін ауылы
Мектеп ғимаратының алды
6
Достық ауылы
Фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алды
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
7
Бастау ауылы
Мектеп ғимаратының алды
8
Ынтымақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
9
Атамекен ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ауылдық округ әкімі аппараты алды
10
Қалмақ-Шабын ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
11
Қисық-Сай ауылы
Кітапхана ғимаратының алды
12
Оян ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Мектеп ғимаратының алды
13
Кеңжайлау ауылы
Мектеп ғимаратының алды
14
Мерей ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
15
Өркен ауылы
Мектеп ғимаратының алды
16
Айнабұлақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
17
Тоғайлы ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
18
Мереке ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
19
Тасқала ауылы
Аудандық мәдени-демалыс орталығы ғимаратының алды
Жақсығұлов және Абай көшелерінің қиылысы, Маметова-Ордженикидзе көшелерінің қиылысы
"Бөбек" бала-бақшасы ғимаратының алды
20
Бірлік ауылы
Мектеп ғимаратының алды
21
Жігер ауылы
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
22
2-Шежін ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
23
Талды-Бұлақ ауылы
Мектеп ғимаратының алды
24
Ермольчев ауылы
Кітапхана ғимаратының алды