Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2011 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 марта 2011 года № 7-12-105. Утратило силу - постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года № 109
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22.04.2011 № 109
В соответствии с Конституционым Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Теректинской районной территориальной избирательной комиссией, места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бралиева А. С.
4. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 3 марта 2011 года.
Аким района                      А. Утегулов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Теректинской
районной избирательной
комиссии
_____________А. Бралиев
14.03.2011 г.
Приложение
к постановлению акимата района
от 14 марта 2011 года № 69
Места для размещения агитационных
печатных материалов для кандидатов
в Президенты Республики Казахстан
Наимено-
вание сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Виды агитационных печатных материалов
1.
Акжаикский
Акжаик
Перед зданием Дома культуры
Тумба, стенд
2.
Абай
Перед зданием школы общего среднего образования
Стенд
3.
Санаторий
Перед зданием школы начального образования
Стенд
4.
Талпын
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
5.
Суттигенди
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
6.
Аксуатский
Аксуат
Перед зданием  школы общего среднего образования
Щит
7.
Пойма
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
8.
Магистраль-
ный
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
9.
Айтиев
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
10.
Аксогум-
ский
Аксогум
Перед зданием сельского клуба
Щит
11.
Улкен Енбек
Перед зданием сельского клуба
Стенд
12.
Бозай
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
13.
Анкатин-
ский
Анкаты
Перед зданием  Дома культуры
Щит
14.
Рыбцех
Перед зданием  фельдшерского пункта
Стенд
15.
Кандык
Перед зданием  школы основного среднего образования
Щит
16.
Ерсары
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
17.
Богданов-
ский
Богдановка
Перед зданием сельского клба
Щит
18.
Долинский
Долинное
Перед зданием сельского клуба
Щит
19.
Конеккет-
кенский
Конеккеткен
Перед зданием сельского клуба
Стенд
20.
Камыстыкол
Перед зданием школы начального образования
Стенд
21.
Новопав-
ловский
Новопавлов
Перед зданием школы общего среднего образования
Стенд
22.
Подстеп-
новский
Подстепный
Перед зданиями  школы общего среднего образования № 1 и лингвис-
тической гимназии "Умит"
Тумба, стенд
23.
Юбилейный
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
24.
Лесопитомник
Перед зданием  фельдшерского пункта
Стенд
25.
Покатилов-
ский
Покатиловка
Перед зданием  Дома культуры
Стенд
26.
Придорож-
ненский
Придорожный
Перед зданием  фельдшерского пункта
Щит
27.
Сарсенов
Перед зданием  фельдшерского пункта
Стенд
28.
Алгабас
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
29.
Приречен-
ский
Приречное
Перед зданием  школы общего среднего образования
Щит
30.
Тонкерис-
ский
Тонкерис
Перед зданием  Дома культуры
Стенд
31.
Шоптыкол
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
32.
Коныссай
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
33.
Узынколь-
ский
Узынкол
Перед зданием  сельского клуба
Стенд
34.
Федоров-
ский
Федоров
Перед зданием  школы общего среднего образования № 1
Тумба, стенд
35.
Донецк
Перед зданием  школы начального образования
Стенд
36.
Кабыл-тобе
Перед зданием  фельдшерского пункта
Стенд
37.
Станция Яик
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
38.
Федоров
Перед зданием  районного Дома культуры
Щит
39.
Федоров
Перед зданием  Федоровской казахской   школы общего среднего образования
Стенд
40.
Шагатай-
ский
Шагатай
Перед зданием  Дома культуры
Щит
41.
Когалытубек
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
42.
Карабас
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
43.
Кызылжар
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
44.
Кутсиык
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
45.
Шалкарский
Шалкар
Перед зданием  школы начального образования
Щит
46.
Сары омир
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
47.
Дуана
Перед зданием  школы основного среднего образования
Стенд
48.
Шаған
Новая жизнь
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд, щит
49.
Социализм
Перед зданием  школы общего среднего образования
Стенд
50.
Бекей
Перед зданием  фельдшерского пункта
Стенд

Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарынын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 69 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 наурызда № 7-12-105 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 109 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2011.04.22 № 109 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Барлық селолық округтердің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. С. Бралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 3 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                      А. Утегулов
КЕЛІСІЛДІ:
Теректі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________А. Бралиев
14.03.2011 г.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 14 наурыздағы
№ 69 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне
кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын
орналастыру үшiн орындар
Селолық округ атауы
Елді-мекен атауы
Үгіттiк баспа материал-
дарын орналастыру орыны
Үгіттік баспа материал-
дарының түрі
1.
Ақжайық
Ақжайық
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Тұғырлық, стенд
2.
Абай
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
3.
Санаторий
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
4.
Талпын
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
5.
Сүттігенді
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
6.
Ақсуат
Ақсуат
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тақта
7.
Пойма
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
8.
Магистральный
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
9.
Әйтиев
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
10.
Ақсоғым
Ақсоғым
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
11.
Үлкен Еңбек
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Стенд
12.
Бозай
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
13.
Аңқаты
Аңқаты
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Тақта
14.
Рыбцех
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Стенд
15.
Қандық
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тақта
16.
Ерсары
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
17.
Богданов
Богданов
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
18.
Долин
Долин
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Тақта
19.
Көнеккеткен
Көнеккеткен
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Стенд
20.
Қамыстыкөл
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
21.
Новопавлов
Новопавлов
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тақта
22.
Подстепный
Подстепный
№ 1 жалпы орта білім беретін мектептің және "Үміт" лингвистикалық гимназиясы ғимараттарының алдында
Тұғырлық, стенд
23.
Юбилейный
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
24.
Лесопитомник
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Стенд
25.
Покатилов
Покатилов
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Стенд
26.
Придорожный
Придорожный
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Тақта
27.
Сарсенов
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Стенд
28.
Алғабас
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
29.
Приречное
Приречное
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тақта
30.
Төңкеріс
Төңкеріс
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Стенд
31.
Шөптікөл
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
32.
Қоныссай
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
33.
Ұзынкөл
Ұзынкөл
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
Стенд
34.
Федоров
Федоров
№ 1 Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тұғырлық, стенд
35.
Донецк
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
36.
Қабылтөбе
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Стенд
37.
Жайық стансасы
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
38.
Федоров
Аудандық мәдениет үйі ғимаратының алдында
Тақта
39.
Федоров
Федоровка қазақша жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
40.
Шағатай
Шағатай
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Тақта
41.
Қоғалытүбек
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
42.
Қарабас
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
43.
Қызылжар
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
44.
Құтсиық
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
45.
Шалқар
Шалқар
Бастауыш білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Тақта
46.
Сары өмір
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
47.
Дуана
Негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
48.
Шаған
Новая жизнь
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд, тақта
49.
Социализм
Жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының алдында
Стенд
50.
Бекей
Фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
Стенд