О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2011 года № 7-13-139. Утратило силу - решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2012 года № 45-1
Сноска. Утратило силу - Решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.01.2012 № 45-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-137, опубликованное 8 января 2011 года, 15 января 2011 года, 19 февраля 2011 года, 12 марта 2011 года в газете "Серпін" № 1, № 2, № 7, № 10), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 486 031" заменить цифрой "1 878 004";
в строке "поступления трансфертов" цифру "1 296 567" заменить цифрой "1 688 540";
в подпункте 2) цифру "1 486 031" заменить цифрой "1 846 947";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "24 925" заменить цифрой "30 446";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "24 925" заменить цифрой "30 446";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "9 108";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "9 108";
в подпункте 5) цифру "-24 925" заменить цифрой "-8 497";
в подпункте 6) цифру "24 925" заменить цифрой "8 497";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "35 276";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "18 848";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "92 277" заменить цифрой "450 161";
в абзаце девятом цифру "10 533" заменить цифрой "11 437";
дополнить абзацами двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования – 6 339 тыс. тенге;

2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 сәуірде № 7-13-139 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 45-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012.01.09 № 45-1 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7-13-137 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 19 ақпандағы, 2011 жылғы 12 наурыздағы аудандық "Серпін" газетінде № 1, № 2, № 7, № 10 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 486 031" деген сан "1 878 004" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсім" жолдағы "1 296 567" деген сан "1 688 540" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 486 031" деген сан "1 846 947" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік кредиттеу" жолдағы "24 925" деген сан "30 446" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолдағы "24 925" деген сан "30 446" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "қаржы активтер мен операциялар бойынша сальдо" жолдағы "0" деген сан "9 108" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "0" деген сан " 9 108" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-24 925" деген сан "-8 497" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "24 925" деген сан "8 497" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар өтеу" жолдағы "0" деген сан "35 276" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары" жолдағы "0" деген сан "18 848" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "92 277" деген сан "450 161" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "10 533" деген сан "11 437" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 6 339 мың теңге;

на строительство головного водозабора и трассы подводящего водовода к поселку Шынгырлау Чингирлауского района – 338 475 тыс. тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" – 5 460 тыс. тенге;
на создание центров занятости в рамках "Программы занятости 2020" – 6 706 тыс. тенге;";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 34 089 тыс. тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 6 000 тыс. тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет – 13 089 тыс. тенге;
на общественные работы – 15 000 тыс. тенге.";
4) в пункте 7 цифру "144 501" заменить цифрой "109 225";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Б. Султангалиева
Секретарь районного маслихата    М. Малтиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 37-1 от 4 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 34-2 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Поступления

Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылына бас тоғанның және су құбырын тарту арна жолының құрылысына – 338 475 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 5 460 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы" шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6 706 мың теңге;";
3) 3-тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Аудандық бюджетте 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 34 089 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 6 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 13 089 мың теңге;
қоғамдық жұмыстарға – 15 000 мың теңге.".
4) 7-тармақта "144 501" деген сан "109 225" деген санмен ауыстырылсын;
5) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Б. Сұлтанғалиева
Аудандық мәслихат хатшысы        М. Малтиев
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 4 сәуірдегі
№ 37-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР