Об утверждении форм заявлений о регистрации договора уступки на объекты промышленной собственности и лицензионного или сублицензионного договоров на использование объектов промышленной собственности и внесении изменений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 136 "Некоторые вопросы правовой охраны объектов промышленной собственности"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 84. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2012 года № 7514. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 1302.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 25.08.2018 № 1302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 2-1) и 2-2) пункта 2 статьи 3-1 Закона Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений", с подпунктами 2-3) и 2-4) пункта 2 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 26 июля 1999 года "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму заявления о регистрации договора уступки на объекты промышленной собственности согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления о регистрации лицензионного или сублицензионного договоров на использование объектов промышленной собственности согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 136 "Некоторые вопросы правовой охраны объектов промышленной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6234, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 16) следующие изменения:
подпункты 7) и 8) пункта 1 исключить;
3. Комитету по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 апреля 2012 года № 84

Өнеркәсіптік меншік объектілеріне басқаға беру шартын және өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалануға лицензиялық немесе сублицензиялық шарттарды тіркеу туралы өтініштер нысандарын бекіту және "Өнеркәсіптік меншік объектілерін құқықтық қорғаудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 136 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 84 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 4 сәуірде № 7514 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 25 тамыздағы № 1302 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 25.08.2018 № 1302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы" 1999 жылғы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-1-бабы 2-тармағының 2-1) және 2-2) тармақшаларына, "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" 1999 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 2-тармағының 2-3) және 2-4) тармақшаларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Өнеркәсіптік меншік объектілерін басқаға беру шартын тіркеу туралы өтініш нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалануға лицензиялық немесе сублицензиялық шарттарды тіркеу туралы өтініш нысаны бекітілсін.
2. "Өнеркәсіптік меншік объектілерін құқықтық қорғаудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылы 23 сәуірдегі № 136 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6234 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2010 жылғы, № 16) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 7) және 8) тармақшалары алып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Б. Имашев
Қазақстан Республика
Әділет министрінің
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 84 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
"Ұлттық зияткерлік
меншік институты" РМК
нысан

Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра юстиции РК от 17.03.2015 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РГП "Национальный институт
интеллектуальной собственности"
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
о регистрации договора уступки на объекты
промышленной собственности
1. Прошу зарегистрировать договор уступки охранного документа
(охранных документов), указанного (указанных) в настоящем заявлении.
2. Наименование (наименования) и номер (номера) охранного документа (охранных документов):
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
3. Владелец (Владельцы):
___________________________________________________________________
(Ф.И.О. физического или наименование юридического лица
Адреса (включая почтовый индекс и название страны) и телефоны:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Указать, если владельцев несколько
4. Правопреемник (Правопреемники):
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(Ф.И.О. физического или наименование юридического лица)
Адреса (включая почтовый индекс, название страны) и телефоны:
___________________________________________________________________
Указать, если правопреемников несколько
5. Патентный поверенный или иной представитель заявителя:
___________________________________________________________________
Адреса (включая почтовый индекс, название страны) и телефоны:
___________________________________________________________________
6. Вид лицензии:
___________________________________________________________________
7. Объем передаваемых прав, с учетом видов использования, предусмотренных лицензионным договором:
___________________________________________________________________
8. Адреса для переписки:
___________________________________________________________________
9. Приложения:
Регистрируемый договор на __ листах (с приложениями №№ __
на ____ листах) в _____ экземплярах;
Доверенность, подтверждающая полномочия патентного поверенного
или другого полномочного представителя;
Документ, подтверждающий оплату государственной пошлины;
Листы для продолжения;
Другой документ (указать):
___________________________________________________________________
Заявитель ________________________________________________ М.П.
(Должность, Ф.И.О. и подпись)
Дата "___" ______ 20___ год.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 апреля 2012 года № 84

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 17.03.2015 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өнеркәсіптік меншік объектілеріне басқаға беру
шартын тіркеу туралы
ӨТІНІШ
1. Осы өтініште көрсетілген қорғау құжатын (қорғау құжаттарын) беру шартын тіркеуді сұраймын.
2. Қорғау құжатының (қорғау құжаттарының) атауы (атаулары) мен нөмірі (нөмірлері):
_______________________________________________________________
2-бағанда орын аз болса, көрсетіңіз және парақта жалғастыру үшін қажетті ақпаратты жазыңыз.
3. Иеленуші (иеленушілер):
_______________________________________________________________
(Жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауын қоса) және телефондары:
_______________________________________________________________
Иеленушілер бірнеше болса, көрсетіңіз және парақта жалғастыру
үшін қажетті ақпаратты жазыңыз.
4. Құқықтық мирасқор (құқықтық мирасқорлар)
_______________________________________________________________
(Жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауын қоса) және телефондары:
_______________________________________________________________
Құқықтық мирасқорлар бірнеше болса, көрсетіңіз және олардың әрқайсысының мекенжайы мен телефонын көрсете отырып, қажетті ақпаратты көрсетіңіз.
5. Өтініш берушінің патенттік сенім білдірілген немесе басқа өкілі.
_______________________________________________________________
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауы қоса) мен телефондары:
_______________________________________________________________
6. Лицензияның түрі:
_______________________________________________________________
7. Лицензиялық шартпен көзделген пайдалану түрлерін ескере отырып, берілетін құқықтардың көлемі:
_______________________________________________________________
8. Хат алмасудың мекенжайлары:
_______________________________________________________________
9. Қосымшалар:
Тіркелетін шарт ____ парақта (№№ қосымшалары __ парақта) ___ данада;
Патенттік сенім білдірілген немесе басқа уәкілетті өкілдің өкілеттіктерін растайтын сенімхат;
Мемлекеттік баж төлемін растайтын құжат;
Жалғастыру парақтары;
Басқа құжат (көрсетіңіз):
_______________________________________________________________
Өтініш беруші ____________________________________ М.О.
(лауазымы, Т.А.Ә. және қолы)
Күні 20__ жылдың "___" __________________
Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республика
Әділет министрінің
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 84 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
"Ұлттық зияткерлік
меншік институты" РМК
нысан

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра юстиции РК от 17.03.2015 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РГП "Национальный институт
интеллектуальной собственности"
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
о регистрации лицензионного или сублицензионного договора
1. Прошу зарегистрировать лицензионный (сублицензионный)
договор в отношении охранного документа (охранных документов),
указанного (указанных) в настоящем заявлении.
2. Наименование (наименования) и номер (номера) охранного
документа (охранных документов):
___________________________________________________________________
3. Лицензиар (Сублицензиар):
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ф.И.О. физического или наименование юридического лица
Адреса (включая почтовый индекс, название страны) и телефоны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Указать, если лицензиаров несколько
4. Лицензиат (Сублицензиат):
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ф.И.О. физического или наименование юридического лица
Адреса (включая почтовый индекс и название страны) и телефоны
___________________________________________________________________
Указать, если лицензиатов несколько
5. Патентный поверенный или иной представитель заявителя
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Адреса (включая почтовый индекс, название страны) и телефоны
___________________________________________________________________
6. Вид лицензии
___________________________________________________________________
7. Объем передаваемых прав, с учетом видов использования,
предусмотренных лицензионным договором
___________________________________________________________________
8. Адреса для переписки
___________________________________________________________________
9. Приложения:
Регистрируемый договор на __ листах (с приложениями №№ __
на ____ листах) в _____ экземплярах;
Доверенность, подтверждающая полномочия патентного поверенного
или другого полномочного представителя;
Документ, подтверждающий оплату государственной пошлины;
Листы для продолжения;
Другой документ (указать)
___________________________________________________________________
Заявитель _______________________________________ М.П.
Должность, Ф.И.О. и подпись
Дата "___" ______ 20___ год.

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 17.03.2015 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Лицензиялық немесе сублицензиялық шартты тіркеу туралы
ӨТІНІШ
1. Осы өтініште көрсетілген қорғау құжатына (қорғау құжаттарына) қатысты лицензиялық (сублицензиялық) шартты тіркеуді сұраймын.
2. Қорғау құжатының (қорғау құжаттарының) атауы (атаулары) мен нөмірі (нөмірлері):
_______________________________________________________________
2-бағанда орын аз болса, көрсетіңіз және парақта жалғастыру үшін қажетті ақпаратты жазыңыз.
3. Лицензиар (Сублицензиар):
_______________________________________________________________
(Жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауын қоса) және телефондары:
_______________________________________________________________
Лицензиарлар бірнеше болса, көрсетіңіз және парақта жалғастыру үшін қажетті ақпаратты жазыңыз.
4. Лицензиат (Сублицензиат):
_______________________________________________________________
(Жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауын қоса) және телефондары:
_______________________________________________________________
Лицензиаттар бірнеше болса, көрсетіңіз және жалғастыру парағында олардың әрқайсысының мекенжайы мен телефонын қоса көрсете отырып, жазыңыз.
5. Өтініш берушінің патенттік сенім білдірілген немесе өзге өкілі
_______________________________________________________________
Мекенжайлары (пошта индексі мен елдің атауы қоса) мен телефондары
_______________________________________________________________
6. Лицензияның түрі
_______________________________________________________________
7. Лицензиялық шартпен көзделген пайдалану түрлерін ескере отырып, берілетін құқықтардың көлемі
_______________________________________________________________
8. Хат алмасудың мекенжайлары
_______________________________________________________________
9. Қосымшалар:
Тіркелетін шарт ___ парақта (№№ қосымшалары ___ парақта) ___ данада;
Патенттік сенім білдірілген немесе басқа уәкілетті өкілдің өкілеттіктерін растайтын сенімхат;
Мемлекеттік баж төлемін растайтын құжат;
Жалғастыру парақтары;
Басқа құжат (көрсетіңіз)
_______________________________________________________________
Өтініш беруші ___________________________________ М.О.
Лауазымы, Т.А.Ә. және қолы
Күні 20___ жылдың "___" __________