О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Национального Банка Республики Казахстан по вопросам идентификационных номеров
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2012 года № 7625
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан» и от 12 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития фондового рынка в Республике Казахстан» Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые нормативные правовые акты Национального Банка Республики Казахстан по вопросам идентификационных номеров, согласно приложению 1 к настоящему постановлению (далее — приложение 1).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года, за исключением абзацев шестого, седьмого, двенадцатого, тринадцатого, семнадцатого, восемнадцатого пункта 1 приложения 1, шестого, седьмого, десятого – двенадцатого, шестнадцатого, семнадцатого пункта 2 приложения 1, абзацев шестого, седьмого, одиннадцатого – тринадцатого, семнадцатого, восемнадцатого, двадцать второго, двадцать третьего, двадцать седьмого, двадцать восьмого, тридцать второго – тридцать шестого, тридцать восьмого, сорокового, сорок второго, сорок четвертого, сорок шестого, сорок восьмого, пятидесятого пункта 3 приложения 1, абзацев шестого, седьмого, шестидесятого – сто шестого, сто двенадцатого, сто тринадцатого, сто сорок первого – сто шестьдесят пятого, сто семьдесят восьмого – сто восемьдесят седьмого, сто девяносто первого, сто девяносто второго, сто девяносто шестого, сто девяносто седьмого, двести первого, двести второго пункта 4 приложения 1, абзацев шестого, седьмого пункта 5 приложения 1, абзацев шестого, седьмого, одиннадцатого, двенадцатого, шестнадцатого, семнадцатого, девятнадцатого, двадцать первого, двадцать третьего пункта 6 приложения 1, абзацев шестого, седьмого  пункта 7 приложения 1, абзацев шестого, седьмого, девятого  пункта 8приложения 1, абзацев пятого, шестого пункта 9 приложения 1, абзацев шестого, седьмого, одиннадцатого, двенадцатого пункта 10 приложения 1, которые вводятся в действие с 1 января 2013 года.
3. Признать утратившими силу с 1 января 2013 года абзацы четвертый, пятый, десятый, одиннадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый пункта 1 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, восьмой, девятый, четырнадцатый, пятнадцатый пункта 2 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, восьмой - десятый, пятнадцатый, шестнадцатый, двадцатый, двадцать первый, двадцать пятый, двадцать шестой, тридцатый, тридцать первый, тридцать седьмой, тридцать девятый, сорок первый, сорок третий, сорок пятый, сорок седьмой, сорок девятый пункта 3 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, восьмой – пятьдесят девятый, сто десятый, сто одиннадцатый, сто четырнадцатый – сто сороковой, сто шестьдесят шестой – сто семьдесят седьмой, сто восемьдесят девятый, сто девяностый, сто девяносто четвертый, сто девяносто пятый, сто девяносто девятый, двухсотый пункта 4 приложения 1, абзацы четвертый, пятый пункта 5 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, девятый, десятый, четырнадцатый, пятнадцатый, восемнадцатый, двадцатый, двадцать второй, двадцать четвертый, двадцать пятый пункта 6 приложения 1, абзацы четвертый, пятый пункта 7 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, восьмой пункта 8 приложения 1, абзацы третий, четвертый пункта 9 приложения 1, абзацы четвертый, пятый, девятый, десятый пункта 10 приложения 1.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка Республики Казахстан
от 26 марта 2012 года №108
Изменения, вносимые в некоторые нормативные
правовые акты Национального Банка Республики Казахстан
по вопросам идентификационных номеров

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сәйкестендіру нөмірлері мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 108 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 7 мамырда № 7625 тіркелді
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында қор нарығын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына (бұдан әрі – 1-қосымша) сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сәйкестендіру нөмірлері мәселелері бойынша өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-қосымшаның 1-тармағының алтыншы, жетінші, он екінші, он үшінші, он жетінші, он сегізінші абзацтарын, 1-қосымшаның 2-тармағының алтыншы, жетінші, оныншы – он екінші, он алтыншы, он жетінші абзацтарын, 1-қосымшаның 3-тармағының алтыншы, жетінші, он бірінші – он үшінші, он жетінші, он сегізінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, отыз екінші – отыз алтыншы, отыз сегізінші, қырқыншы, қырық екінші, қырық төртінші, қырық алтыншы, қырық сегізінші, елуінші абзацтарын, 1-қосымшаның 4-тармағының алтыншы, жетінші, алпысыншы – жүз алтыншы, жүз он екінші, жүз он үшінші, жүз қырық бірінші – жүз алпыс бесінші, жүз жетпіс сегізінші – жүз сексен жетінші, жүз тоқсан бірінші, жүз тоқсан екінші, жүз тоқсан алтыншы, жүз тоқсан жетінші, екі жүз бірінші, екі жүз екінші абзацтарын, 1-қосымшаның 5-тармағының алтыншы, жетінші абзацтарын, 1-қосымшаның 6-тармағының алтыншы, жетінші, он бірінші, он екінші, он алтыншы, он жетінші, он тоғызыншы, жиырма бірінші, жиырма үшінші абзацтарын, 1-қосымшаның 7-тармағының алтыншы, жетінші абзацтарын, 1-қосымшаның 8-тармағының алтыншы, жетінші, тоғызыншы абзацтарын, 1-қосымшаның 9-тармағының бесінші, алтыншы абзацтарын, 1-қосымшаның 10-тармағының алтыншы, жетінші, он бірінші, он екінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
3. 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап 1-қосымшаның 1-тармағы төртінші, бесінші, оныншы, он бірінші, он бесінші, он алтыншы абзацтарының, 1-қосымшаның 2-тармағы төртінші, бесінші, сегізінші, тоғызыншы, он төртінші, он бесінші абзацтарының, 1-қосымшаның 3-тармағы төртінші, бесінші, сегізінші – оныншы, он бесінші, он алтыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз жетінші, отыз тоғызыншы, қырық бірінші, қырық үшінші, қырық бесінші, қырық жетінші, қырық тоғызыншы абзацтарының, 1-қосымшаның 4-тармағы төртінші, бесінші, сегізінші – елу тоғызыншы, жүз оныншы, жүз он бірінші, жүз он төртінші – жүз қырқыншы, жүз алпыс алтыншы – жүз жетпіс жетінші, жүз сексен тоғызыншы, жүз тоқсаныншы, жүз тоқсан төртінші, жүз тоқсан бесінші, жүз тоқсан тоғызыншы, екі жүзінші абзацтарының, 1-қосымшаның 5-тармағы төртінші, бесінші абзацтарының, 1-қосымшаның 6-тармағы төртінші, бесінші, тоғызыншы, оныншы, он төртінші, он бесінші, он сегізінші, жиырмасыншы, жиырма екінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші абзацтарының, 1-қосымшаның 7-тармағы төртінші, бесінші абзацтарының, 1-қосымшаның 8-тармағы төртінші, бесінші, сегізінші абзацтарының, 1-қосымшаның 9-тармағы үшінші, төртінші абзацтарының, 1-қосымшаның 10-тармағы төртінші, бесінші, тоғызыншы, оныншы абзацтарының күші жойылды деп танылсын.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                   Г. Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2012 жылғы 26 наурыздағы
№ 108 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кейбір нормативтік
құқықтық актілеріне сәйкестендіру мәселелері бойынша
енгізілетін өзгерістер