Об утверждении Формы паспорта установки
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 146-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2012 года № 7704. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 122-Ө.
Сноска. Утратил силу приказом Министра охраны окружающей среды РК от 15.05.2013 № 122-Ө (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 17 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Форму паспорта установки согласно приложению.
2. Департаменту низкоуглеродного развития обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации и последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
Приложение
к приказу Министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
от 10 мая 2012 года № 146-ө
форма
Паспорт установки
1. Регистрационный номер паспорта установки (заполняется
уполномоченным органом) _____________________________________________
2. Дата заполнения паспорта _________________________________________
3. Полное наименование организации (оператора установки) ____________
4. Юридический адрес организации (оператора установки) ______________
5. Телефон __________________________________________________________
6. Факс _____________________________________________________________
7. Адрес электронной почты __________________________________________
8. Бизнес-идентификационный номер организации _______________________
9. Основной вид деятельности организации ____________________________
10. Фамилия, имя, отчество руководителя организации _________________
11. Фамилия, имя, отчество ответственного лица за подготовку паспорта
установки ___________________________________________________________
12. Контактные данные ответственного лица ___________________________
13. Данные по установкам:
уста-
новки
Наименование
установки
Вид
деятельности
Географическое
место
расположения
Вид
используемого
топлива или
промышленного
процесса,
являющегося
источником
выбросов
парниковых
газов
Базовый
объем выбросов
парниковых
газов в
эквиваленте
тонны двуокиси
углерода
Общий объем выбросов по всем установкам в эквиваленте тонны
двуокиси углерода

Қондырғы паспортының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 146-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 6 маусымда № 7704 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 122-ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қоршаған ортаны қорғау министрінің  15.05.2013 № 122-ө бұйрығымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 17-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Қондырғы паспортының нысаны бекітілсін.
2. Төменкөміртекті даму департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынуды және оның кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2012 жылғы 10 мамырдағы № 146-ө
бұйрығымен бекітілген
Қондырғы паспорты
1. Қондырғы паспортының тіркеу нөмірі (уәкілетті органмен
толтырылады) ________________________________________________________
2. Паспортты толтыру күні ___________________________________________
3. Ұйымның (қондырғы операторының) толық атауы ______________________
4. Ұйымның (қондырғы операторының) заңды мекенжайы __________________
5. Телефон __________________________________________________________
6. Факс _____________________________________________________________
7. Электрондық пошта ________________________________________________
8. Ұйымның бизнес-сәйкестендіру нөмірі ______________________________
9. Ұйымның негізгі қызмет түрі ______________________________________
10. Ұйым басшысының тегі, аты-жөні  _________________________________
11. Қондырғы паспортын даярлауға жауапты тұлғаның тегі, аты-жөні
_____________________________________________________________________
12. Жауапты тұлғаның байланыстары ___________________________________
13. Қондырғылар бойынша мәліметтер:
Қондырғы №
Қондырғының атауы
Қызмет түрі
Географиялық орналасқан жері
Парниктік газдар шығарындыларының көзі болып табылатын қолданылатын отын немесе өнеркәсіптік үдеріс түрі
Көміртегі қос тотығының тонна эквивалентіндегі парниктік газдар шығарындыларының базалық көлемі
Көміртегі қос тотығының тонна эквивалентіндегі барлық қондырғылар бойынша шығарындыларының жалпы көлемі

14. Характеристики используемой технологии, мощности и временного
периода работы для каждой установки (котлы для производства пара или
горячей воды, источники тепловой энергии, необходимой для различных
технологических процессов, цементные или плавильные печи,
стационарные системы для транспортировки углеродного сырья, сжигание
попутного газа на факелах, технологические процессы, связанные с
выбросами парниковых газов и так далее).
15. План мониторинга, включая методику расчета выбросов парниковых
газов.

14. Әр қондырғы үшін қолданылатын технология, қуат пен жұмыстың уақыт кезеңінің сипаттамалары (бу мен ыстық су өндіру үшін қазандықтар, түрлі технологиялық процестер үшін қажетті жылу энергия көздері, цемент немесе балқыту пештері, көміртегі шикізатты тасымалдау үшін стационарлық жүйелер, алауларда ілеспелі газды жағу, парниктік газдар шығарындыларымен байланысты технологиялық процестер және тағы басқа).
15. Парниктік газдар шығарындыларын есептеу әдісін қоса алғанда, мониторинг жоспары.