Об утверждении формы полугодовых отчетов о выполнении инвестиционного контракта
Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 182. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2012 года № 7757. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 229
Сноска. Приказ утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 26.07.2013 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «Об инвестициях» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму полугодовых отчетов о выполнении инвестиционного контракта.
2. Комитету по инвестициям Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сериков А.Ж.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Рау А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Исекешев
Утверждена приказом Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 1 июня 2012 года № 182
Форма
Полугодовой отчет о выполнении инвестиционного контракта
от ______ полугодие 20__ г.
_________________________________
(Наименование юридического лица,
заключившего инвестиционный
контракт)
________________________________
(Место реализации проекта)
п/п
Статьи затрат
План
Факт
Отклонения(+;-)
Причина
отклонения
Подтверждающие
документы
(наименование,
№, дата)
1
2
3
4
5
6
7
Раздел 1. Инвестиции в фиксированные активы, тыс. тенге
1.1
Дата ввода в эксплуатацию
и т.д
Итого:
Раздел 2. Импорт запасных частей к технологическому оборудованию, сырья и
материалов, единица измерения
2.1
Запасная
часть
2.1.1
Наименование
Документ,
подтверждаю-
щий
оприходование
на счетах
баланса
и т.д
2.2
Сырье и
материалы
2.2.1
и т.д
Итого:
Раздел 3. Производственные показатели ___________________________________
(наименование выпускаемой продукции)
3.1
Дата начала
выпуска
продукции/
оказания
услуги
3.2
Объем
произведенной
продукции/
оказанной
услуги
3.3
Объем
использован-
ного сырья и
материала
(Приложение
3)

Инвестициялық келісімшартты орындау бойынша жартыжылдық есептердің үлгісін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 182 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 25 маусымда № 7757 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 229 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 26.07.2013 № 229 бұйрығымен (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Инвестициялар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының
21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген инвестициялық келісімшартты орындау бойынша жартыжылдық есептердің үлгісі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Инвестиция комитеті (А.Ж. Серіков) заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енедi.
Министр                                         Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 1 маусымдағы
№ 182 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Инвестициялық келісімшартты орындау бойынша жартыжылдық есеп
20__ ж. _______ жартыжылдық
_____________________________________   ________________________
(Инвестициялық келісімшарт жасаған       (Жобаны іске асыру орны)
заңды тұлғаның атауы)
1-бөлім. Тіркелген активтерге инвестициялар, мың теңге
Р/н №
Шығын баптары
Жоспар
Дерек
ауытқулар (+;-)
Ауытқуының себебі
Растау құжаттары (атауы, №, күні)
1
2
3
4
5
6
7
1.1
Пайдалануға енгізген күні
және т.б.
Жиыны:
2-бөлім. Технологиялық жабдыққа қосалқы бөлшектер, шикізаттар мен материалдар импорты, өлшем бірлігі
2.1
Қосалқы бөлшек
2.1.1
Атауы
Теңгерім есептерінде кірістерді растайтын құжат
және т.б.
2.2
Шикізат және материалдар
2.2.1
және т.б.
Жиыны:
3-Бөлім. Өндірістік көрсеткіштер
___________________________________
(шығарылған өнімдердің атауы)
3.1
Өнімді/ көрсетілген қызметтерді шығарудың басталған күні
3.2
Өндірілген өнімнің/ көрсетілген қызметтің көлемі
3.3
Пайдаланылған Шикізат және материалдардың көлемі (3-қосымша)

3.3.1
и т.д
Подтверждаем, что фиксированные активы не переданы в аренду, не отчуждены и не изменено целевое назначение предоставленного государственного натурного гранта и фиксированных активов, приобретенных в соответствии с условиями инвестиционного Контракта. Заверяем подлинность и достоверность указанных сведений.
Исполнитель __________ Тел. ________ E-mail ________ подпись ________               Ф.И.О.
Руководитель __________________     Подпись ________________
Ф.И.О.
Главный бухгалтер _______________ Подпись ________________ М.П.
Ф.И.О.

3.3.1
және т.б.
Осымен инвестициялық келісімшарттың жағдайға сәйкес сатып алынған тіркелген активтердің және берілген мемлекеттік заттай гранттың нысаналы мақсатының өзгертілмегенін және тіркелген активтер жалға берілмегенін, иеліктен айырылмағанын растаймыз. Көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және түпнұсқалылығын куәландырамыз.
Орындаушы _____________________________ Тел. ________________
Т.А.Ә.А
E-mail_______________________ қолы ________________
Басқарушы _____________________________ Қолы ________________
Т.А.Ә.А
Бас бухгалтер _________________________ Қолы _____________ М.О.
Т.А.Ә.А