О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 434. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2012 года № 7965. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
наименование администратора бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы" изложить в следующей редакции:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны";
по администраторам бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
бюджетную программу 066 "Строительство объектов общественного порядка и безопасности" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 384 с бюджетной программой 004 следующего содержания:
"384 Управление пассажирского транспорта города Алматы
004 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік cыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 21 қыркүйекте № 434 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 3 қазанда № 7965 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«368 Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»;
466 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі», 467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» және 472 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
066 «Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы бар 384 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«384 Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы
004 Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
458 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 002 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администраторам бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы" и 375 "Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 016 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 454 "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)":
бюджетную программу 010 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 460 "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)":
бюджетную программу 015 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
бюджетную программу 009 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 473 "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":
бюджетную программу 011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

002 «Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшін, оның iшiнде сатып алу жолымен жер учаскелерін алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
364 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» және 375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
016 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
454 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
460 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
462 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
473 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

по администраторам бюджетных программ 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" и 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
бюджетную программу 013 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
бюджетную программу 012 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
наименование администратора бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы" изложить в следующей редакции:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны";
дополнить администратором бюджетных программ 385 с бюджетными программами 001 и 002 следующего содержания:
"385 Управление автомобильных дорог города Алматы
001 Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
002 Создание информационных систем";
дополнить бюджетными программами 003 и 004 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"003 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
004 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 007, 008, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 и 124 следующего содержания:
"007 Капитальные расходы государственного органа
008 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
наименование администратора бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы" изложить в следующей редакции:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
наименование администратора бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы" изложить в следующей редакции:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны";

474 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» және 475 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
013 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
477 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
12 «Көлiк және байланыс» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«368 Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»;
мынадай мазмұндағы 001 және 002 бюджеттік бағдарламалары бар 385 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«385 Алматы қаласының Автомобиль жолдары басқармасы
001 Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 және 004 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«003 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 007, 008, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«007 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
008 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою жөніндегі ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою жөніндегі даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу»;
4 «Әуе көлiгi» функционалдық кіші тобында:
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«368 Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»;
9 «Көлік және коммуникация саласындағы өзге қызметтер» функционалдық кіші тобында:
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«368 Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»;

бюджетную программу 013 "Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 384 с бюджетными программами 001, 002, 003, 005, 006, 007 и 008 следующего содержания:
"384 Управление пассажирского транспорта города Алматы
001 Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
002 Создание информационных систем
003 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
005 Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
006 Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
007 Капитальные расходы государственного органа
008 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
дополнить бюджетными программами 009 и 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"009 Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
010 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 011, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 и 124 следующего содержания:
"011 Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
наименование администратора бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы" изложить в следующей редакции:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны";
в наименовании администратора бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

013 «Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау» бюджеттік бағдарламасы 011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен», 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» бюджеттік кіші бағдарламаларымен алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 005, 006, 007 және 008 бюджеттік бағдарламасы бар 384 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«384 Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы
001 Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
005 Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
006 Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
007 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
008 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 және 010 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«009 Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою жөніндегі ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою жөніндегі даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу»;
13 «Өзгелер» функционалдық тобында:
9 «Өзгелер» функционалдық кіші тобында:
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«368 Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»;
383 «Жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«383 Алматы қаласының Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы»;

дополнить администраторами бюджетных программ 384 и 385 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"384 Управление пассажирского транспорта города Алматы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
385 Управление автомобильных дорог города Алматы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц".
2. Департаменту методологии бюджетных процедур (А. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр
Б. Жамишев

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 384 және 385 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«384 Алматы қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
385 Алматы қаласының Автомобиль жолдары басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту».
2. Бюджеттік рәсімдер әдіснамасы департаменті (А. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев