Об утверждении формы свидетельства об аккредитации в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 3 октября 2012 года № 354. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2012 года № 8073. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 мая 2016 года № 431
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 18.05.2016 № 431.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года «Об энергосбережении и повышении энергоэффективности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму свидетельства об аккредитации в области энергосбережения и повышения энергоэффективности.
2. Комитету государственного энергетического надзора и контроля Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Турлубек А.А.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Министр                                    А. Исекешев
СОГЛАСОВАНО                         СОГЛАСОВАНО
Министр экономического              Министр сельского хозяйства
развития и торговли                 Республики Казахстан
______ Е.А. Досаев                  _______ А.С. Мамытбеков
от 5 октября 2012 года              от 25 октября 2012 года
СОГЛАСОВАНО
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-комунального хозяйства
_______ С.К. Нокин
от 12 октября 2012 года
Утверждено
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 3 октября 2012 года № 354
форма
Сноска. Форма в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 30.11.2015 № 1124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
____________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа по аккредитации)
СВИДЕТЕЛЬСТВО ОБ АККРЕДИТАЦИИ
в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
№ ______                                       «____» __________ года
(дата)
Свидетельство выдано ________________________________________________
(организационно-правовая форма, полное
наименование организации,
бизнес-идентификационный номер)
на право оказания услуг: ____________________________________________
Юридический адрес: __________________________________________________
Свидетельство действует на всей территории Республики Казахстан.
____________________________           ______________________________
(должность уполномоченного лица)          (Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)

Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 354 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2012 жылы 12 қарашада № 8073 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 431 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 18.05.2016 № 431 бұйрығымен.
«Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы Заңының 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Мемлекеттік энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті (А.А. Тұрлубек) заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Министр                                    Ә. Исекешев
КЕЛІСІЛГЕН                             КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы                 Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және сауда           Ауыл шаруашылығы министр
министрі                               ________ А.С. Мамытбеков
______________ Е.А. Досаев             2012 жылғы 25 қазан
2012 жылғы 5 қазан
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Құрылыс
және тұрғын үй–коммуналдық
шаруашылық істері агенттігінің
төрағасы
______________ С.К. Нокин
2012 жылғы 12 қазан
«Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
– Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2012 жылғы 3 қазандағы
№ 354 бұйрығымен бекітілген»
Нысан
_____________________________________________________________________
(аккредиттеу жөніндегі уәкілетті органның толық атауы)
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы
АККДИТТЕУ ТУРАЛЫ КУӘЛІК
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 30.11.2015 № 1124 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
№ _____                                 _________ жылғы «___» _______
(күні)
Куәлік ______________________________________________________________
(ұйымның ұйымдастыру-құқықтық нысаны, толық атауы,
бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне)
мынадай қызметтерді көрсету құқығына берілді:________________________
Заңды мекенжайы: ____________________________________________________
Куәлік Қазақстан Республикасының барлық аумағында қолданылады.
_____________________________   _____________________________________
(уәкілетті тұлғаның лауазымы)    (Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған
жағдайда)