Об утверждении форм первичных учетных документов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 562. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2013 года № 8265.
Сноска. В заголовок приказа внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с приказом Министра финансов РК от 28.03.2018 № 411 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы первичных учетных документов:
1) форму КО-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму КО-2 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму КО-3 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму КО-4 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму КО-5 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму Д-1 согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму Д-2 согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму Т-1 согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму Т-2 согласно приложению 9 к настоящему приказу.
10) форму Т-3 согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму А-1 согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму А-2 согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму А-3 согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму А-4 согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму А-5 согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму ДА-1 согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму ДА-2 согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму ДА-3 согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму ДА-4 согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму БА-1 согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму БА-2 согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму БА-3 согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму ОC-1 согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму ОC-2 согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму З-1 согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) форму З-2 согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму З-3 согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) форму З-4 согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму З-5 согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) форму З-6 согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) форму З-7 согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму Инв-1 согласно приложению 32 к настоящему приказу;

Бастапқы есепке алу құжаттарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 14 қаңтарда № 8265 тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 28.03.2018 № 411 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 28 ақпандағы Заңының 7-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған бастапқы есеп құжаттарының нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес КО-1 нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес КО-2 нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес КО-3 нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес КО-4 нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес КО-5 нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес С-1 нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес С-2 нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес Е-1 нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Е-2 нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес Е-3 нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес А-1 нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес А-2 нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес А-3 нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес А-4 нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес А-5 нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес ҰМА-1 нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес ҰМА-2 нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес ҰМА-3 нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес ҰМА-4 нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес БА-1 нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес БА-2 нысаны;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес БА-3 нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес НҚ-1 нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес НҚ-2 нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес Қ-1 нысаны;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес Қ-2 нысаны;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес Қ-3 нысаны;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес Қ-4 нысаны;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес Қ-5 нысаны;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес Қ-6 нысаны;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес Қ-7 нысаны;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес Түг-1 нысаны;

33) форму Инв-2 согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) форму Инв-3 согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) форму Инв-4 согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) форму Инв-5 согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) форму Инв-6 согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) форму Инв-7 согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) форму Инв-8 согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) форму Инв-9 согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) форму Инв-10 согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) форму Инв-11 согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) форму Инв-12 согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) форму Инв-13 согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) форму Инв-14 согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) форму Инв-15 согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) форму Инв-16 согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) форму Инв-17 согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) форму Инв-18 согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) форму Р-1 согласно приложению 50 к настоящему приказу;
51) форму С-1 согласно приложению 51 к настоящему приказу
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 21.05.2015 № 316 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и финансовой отчетности, аудиторской деятельности Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2007 года № 216 "Об утверждении форм первичных учетных документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 июля 2007 года за № 4815, опубликован в газете "Юридическая газета" 30 ноября 2007 года, № 184 (1387); 7 декабря 2007 года № 188 (1391); 14 декабря 2007 года, № 192 (1395)).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2013 года.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма КО-1
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
л
и
н
и
я
о
т
р
е
з
а
М.П.
Организация (индивидуальный предприниматель)__________
__________________________
КВИТАНЦИЯ
к приходному кассовому
ордеру
№______
Принято от________________
__________________________
__________________________
__________________________
Основание_________________
__________________________
__________________________
Сумма_____________________
_____________________тенге
прописью
МП "___"__________20_ года
Главный бухгалтер или уполномоченное лицо
__________/______________
подпись расшифровка
подписи
Кассир_______/____________
подпись расшифровка
подписи
Номер документа
Дата составления
ПРИХОДНЫЙ КАССОВЫЙ ОРДЕР
Дебет
Кредит
Сумма, в тенге
Код целевого назначения
корреспондирующий счет
Принято от _______________________________________________
Основание_________________________________________________
__________________________________________________________
Сумма ____________________________________________ тенге
прописью
Главный бухгалтер или уполномоченное лицо
__________/________________________________________
подпись расшифровка подписи
Получил кассир
____________/________________________________________
подпись расшифровка подписи
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма КО-2
_____________________________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
ИИН/БИН
Номер документа
Дата
составления
РАСХОДНЫЙ КАССОВЫЙ ОРДЕР
Дебет
Кредит
Сумма, в тенге
Код целевого назначения
корреспондирующий счет
Выдать _________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество
Основание_______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Прилагаемые документы___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Сумма __________________________________________________________________________
прописью
______________________________________________________________________________тенге
Руководитель_________________/_________________/____________________________________
должность подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер или уполномоченное лицо _______________/__________________________
подпись расшифровка подписи
Получил "___"________________20__года _______________/ _______________________
подпись фамилия, имя, отчество
по___________________________________________________________________________________
наименование, номер, дата и место выдачи документа удостоверяющего личность
получателя
Выдал кассир ____________/___________________________
подпись расшифровка подписи
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма КО-3
Организация (индивидуальный предприниматель)____________________________
ИИН/БИН
ЖУРНАЛ РЕГИСТРАЦИИ ПРИХОДНЫХ И РАСХОДНЫХ КАССОВЫХ ДОКУМЕНТОВ
за _____________________ 20__ год
Приходный документ
Сумма,
в тенге
Примечание
Расходный документ
Сумма,
в тенге
Примечание
дата
номер
дата
номер
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма КО-4
Организация (индивидуальный предприниматель)____________________________________________________
ИИН/БИН
КАССОВАЯ КНИГА
на 20____год
В этой книге пронумеровано и прошнуровано
________________ страниц и скреплено печатью.
М.П.
Руководитель организации (индивидуальный
предприниматель)
____________/______________________
подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер ____________/______________________
подпись расшифровка подписи

33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес Түг-2 нысаны;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес Түг-3 нысаны;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес Түг-4 нысаны;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес Түг-5 нысаны;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес Түг-6 нысаны;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес Түг-7 нысаны;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес Түг-8 нысаны;
40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес Түг-9 нысаны;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес Түг-10 нысаны;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес Түг-11 нысаны;
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес Түг-12 нысаны;
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес Түг-13 нысаны;
45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес Түг-14 нысаны;
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес Түг-15 нысаны;
47) осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес Түг-16 нысаны;
48) осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес Түг-17 нысаны;
49) осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес Түг-18 нысаны
50) осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес Ж-1 нысаны;
51) осы бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес А-1 нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 21.05.2015 № 316 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік, аудиторлық қызмет әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде мемлекеттік тiркелуiн және кейіннен оның заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. "Бастапқы есеп құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 21 маусымдағы № 216 бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде 2007 жылғы 16 маусымдағы № 4815 тіркелген, 2007 жылғы 30 қарашандағы № 184(1387); 2007 жылғы 7 желтоқсандағы; 2007 жылғы 14 желтоқсанда "Заң" газетінде жарияланған № 192(1395)) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
1-қосымша
КО-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ____________________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
КІРІС КАССА ОРДЕРІ
Дебет
Кредит
Сомасы, теңгемен
Мақсатты тағайындау коды
корреспонденттейтін шот
______________________________________ қабылданды
Негіздеме _______________________________________
_________________________________________________
Сомасы ____________________________________ теңге
жазумен
Бас бухгалтер немесе уәкілетті тұлға ___________/_____________________________________
қолы қолды таратып жазу
Кассир алды ____________/________________________
қолы қолды таратып жазу
Ұйым (жеке кәсіпкер) ________________
№______ кіріс касса ордеріне
ТҮБІРТЕК
__________________________ қабылданды
_____________________________________
_____________________________________
Негізде _____________________________
_____________________________________
_____________________________________
Сомасы ______________________________
________________________________теңге
жазбаша
20____жылғы "_____"__________________
М.О.
Бас бухгалтер немесе уәкілетті тұлға
_____________/_______________________
қолы қолды таратып жазу
Кассир ________/_____________________
қолы қолды таратып жазу
б
ө
л
у
ж
о
л
а
ғ
ы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
2-қосымша
КО-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
ШЫҒЫС КАССА ОРДЕРІ
Дебет
Кредит
Сомасы, теңгемен
Мақсатты тағайындау коды
корреспонденттейтін шот
____________________________________________________________ берілсін
тегі, аты, әкесінің аты
Негіздеме ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қоса берілетін құжаттар _____________________________________________
_____________________________________________________________________
Сомасы ______________________________________________________________
жазумен
_______________________________________________________________ теңге
Басшы _______________/_________________/_____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Бас бухгалтер немесе уәкілетті тұлға ___________/ ___________________
қолы қолды таратып жазу
Алды 20____жылғы "___"_____________ ________/ _______________________
қолы тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________________________________________ бойынша
алушының жеке басын куәландыратын құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні және орны
Кассир берді ____________/___________________________
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
3-қосымша
КО-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
КІРІС ЖӘНЕ ШЫҒЫС КАССА ҚҰЖАТТАРЫН ТІРКЕУ ЖУРНАЛЫ
20_____жылғы _____________________
Кіріс құжат
Сомасы, теңгемен
Ескерту
Шығыс құжаты
Сомасы, теңгемен
Ескерту
күні
нөмірі
күні
нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
4-қосымша
КО-4 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
КАССА КІТАБЫ
20__ жылға арналған
Осы кітапта _________________________ бет
нөмірленіп, тігілді және мөрмен бекітілді
М.О.
Ұйым башысы (жеке кәсіпкер)
___________/_______________________
қолы қолды таратып жазу
Бас бухгалтер _______/___________________
қолы қолды таратып жазу

2-ая страница формы КО-4
Касса за "___"_______________20__год
Номер документа
От кого получено или кому выдано
Номер корреспондирующего счета
Приход
Расход
Номер документа
От кого получено или кому выдано
Номер корреспондирующего счета
Приход
Расход
п
о
л
е
д
л
я
п
о
д
ш
и
в
а
1
2
3
4
5
л
и
н
и
я
о
т
р
е
з
а
1
2
3
4
5
Остаток на начало дня
х
Остаток на начало дня
х
Итого за день
Остаток на конец
дня
х
Кассир
________/_________________
подпись расшифровка подписи
Записи в кассовой книге
проверил и документы в
количестве________________
_______________приходных и
прописью
_________расходных получил
прописью
Бухгалтер
_______/__________________
подпись расшифровка подписи
Перенос
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма КО-5
Организация (индивидуальный предприниматель)
_______________________________________________
ИИН/БИН
КНИГА УЧЕТА ПРИНЯТЫХ И ВЫДАННЫХ КАССИРОМ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ И ИХ ЭКВИВАЛЕНТОВ
____________________________________
фамилия, имя, отчество кассира
Дата
Остаток денежных средств и их эквивалентов у кассира на начало дня, в тенге
Выдано кассиру (сумма цифрами и прописью), в тенге
Расписка кассира в получении денег
Получено за день по приходным операциям, в тенге
Сдано кассиром старшему кассиру
Расписка старшего кассира о получении
Остаток денежных средств и их эквивалентов на конец дня, в тенге
денежными средствами и их эквивалентами
оплаченными
документами
всего (сумма цифрами и прописью), в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
и т.д. линовка до конца листа
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Сноска. Приложение 6 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма Д-1
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Доверенность действительна по "___" ________________ 20___ года
___________________________________________________________________
наименование получателя, ИИН/БИН и его адрес
____________________________________________________________________
наименование плательщика, ИИН/БИН и его адрес
Счет № _____________________ в _____________________________________
наименование банка
Доверенность №
Дата выдачи "____" _______________________________ 20___ года
Выдана_______________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество
Удостоверение личности (паспорт) серии______№ ___ от "__" __20__ года
_____________________________________________________________________
кем выдано удостоверение (паспорт) и когда
На получение от _____________________________________________________
наименование поставщика
активов по __________________________________________________________
наименование, номер и дата документа
Номер по порядку
Наименование активов
Единица измерения
Количество (прописью)
1
2
3
4
Итого
Подпись лица, получившего доверенность ____________________
удостоверяем:
М.П. Руководитель организации Главный бухгалтер
(индивидуальный предприниматель)
_____________/_______________ ____________/_________________
подпись расшифровка подписи подпись расшифровка подписи
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Д-2
_______________________________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
ИИН/БИН
Журнал учета выданных доверенностей
за __________________20__ года
Номер доверенности
Дата выдачи
Срок действия
Должность и фамилия лица, которому выдана доверенность
Поставщик
Роспись лица, получившего доверенность
Номер, дата документа, подтверждающего выполнение поручения
1
2
3
4
5
6
7
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

КО-4 нысанының 2-ші беті
20__жылғы "__"_____________ касса
т
і
г
у
г
е
Құжаттың нөмірі
Кімнен алынды немесе кімге берілді
Корреспонденттейтін шоттың нөмірі
Кіріс
Шығыс
1
2
3
4
5
Күн басындағы қалдық
х
Көшіру
Б
ө
л
у
ж
о
л
а
ғ
ы
Құжаттың нөмірі
Кімнен алынды немесе кімге берілді
Корреспонденттейтін шоттың нөмірі
Кіріс
Шығыс
1
2
3
4
5
Күн басындағы қалдық
х
Бір күндегі жиыны
Күн соңындағы қалдық
х
Кассир ________/_____________________
қолы қолды таратып жазу
Касса кітабындағы жазбаны тексердім және саны
__________
жазумен
кіріс және _____________________ шығыс
құжатын жазумен
_____________________
жазумен
Бухгалтер _______/____________________
қолы қолды таратып жазу
а
р
н
а
л
ғ
а
н
а
л
а
ң
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
5-қосымша
КО-5 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _______________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
КАССИР ҚАБЫЛДАҒАН ЖӘНЕ БЕРГЕН АҚШАНЫ ЖӘНЕ ОНЫҢ БАЛАМАЛАРЫН ЕСЕПКЕ АЛУ
КІТАБЫ
____________________________________________
кассирдің тегі, аты, әкесінің аты
Күні
Күннің басындағы кассирдегі ақша қаражатының және олардың баламаларының қалдығы, теңгемен
Кассирге берілді (сомасы санмен және жазумен), теңгемен
Ақшаны алғаны туралы кассирдің қолхаты
Кіріс операциялары бойынша бір күнде алынғаны, теңгемен
Кассир аға кассирге тапсырды
Аға кассирдің алғаны туралы қолхаты
Күннің соңындағы қолма-қол ақшаның және оның баламаларының қалдығы, теңгемен
ақша қаражатымен және оның баламаларымен
төленген құжаттармен
барлығы (сомасы санмен және жазумен), теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
С-1 нысаны
ЖСН/БСН
Ұйым (жеке кәсіпкер)________________________
Сенімхат 20 __ жылғы "___" _______________ дейін жарамды
_____________________________________________________________________
алушының атауы, ЖСН/БСН және оның мекенжайы
_____________________________________________________________________
төлеушінің атауы, ЖСН/БСН және оның мекенжайы
________________________________ № ______________________________ шот
банктің атауы
№ ___ СЕНІМХАТ
Берілген күні 20___ жылғы "___" ______________________
Берілді _____________________________________________________________
лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
20 __ жылғы "____" Сериясы ____№ _____________ жеке куәлік (төлқұжат)
_____________________________________________________________________
жеке куәлікті (төлқұжатты) кім берді және қашан
__________________________________________________ бойынша активтерді
құжаттың атауы, нөмірі және күні
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________________ алуға
жеткізушінің атауы
Ретімен нөмірі
Активтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны (жазумен)
1
2
3
4
Жиыны
Сенімхатты алған адамның қолын ______________________________________
растаймыз:
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер) Бас бухгалтер
М.О. ___________/__________________ _________/_____________________
қолы қолды таратып жазу қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
7-қосымша
С-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
20__ жылғы _________________________
БЕРІЛГЕН СЕНІМХАТТАРДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ ЖУРНАЛЫ
Сенімхат нөмірі
Берілген күні
Әрекет ету мерзімі
Сенімхат берілген адамның лауазымы және тегі
Жеткізуші
Сенімхатты алған адамның қолы
Тапсырманы орындауды растайтын құжаттың нөмірі, күні
1
2
3
4
5
6
7
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
8-қосымша

Сноска. Приложение 8 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма Т-1
Расчетная ведомость (книга)
_____________________________________
Организация (индивидуальный
предприниматель)
с _________ по ___________ 20___ года.
месяц
ИИН/БИН
Номер по порядку
Табельный номер
Фамилия, имя, отчество
Категория персонала
Профессия, должность
Условия труда
Тарифный разряд (оклад), в тенге
Часовая (дневная) тарифная ставка
Сальдо на начало
Отработано
Начислено по видам оплат
дней
часов
Повременно
Сдельно
За работу в ночное время
За работу в праздничные дни
За работу в выходные дни
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
часы
сумма, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Оборотная сторона формы Т-1
Начислено по видам оплат
Итого начислено
Удержано и зачтено, суммы в тенге
Всего удержано
Сумма
Примеча-
ние
Доплата за работу в сверхурочное время
Премия
Доходы в натуральной форме
Пособие по времен-
ной нетрудоспособности
Прочие начисле-
ния
Обязательные пенсион-
ные взносы
Подоход-
ный налог
По исполни-
тельным докумен-
там
Прочие
Заработ-
ной платы к выдаче
Выдано
Сальдо на конец
часы
сумма, в тенге
дни
сумма, в тенге
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Т-2
Организация (индивидуальный предприниматель)______________________
ИНН/БИН
Цех, отдел__________________________________
Смена мастера______________________________
начальника
К расчетной ведомости №
______________________________________
В кассу для оплаты в срок
с ___________по __________ 20___ года.
в сумме______________________________
прописью
________________________________тенге
Руководитель ______________________________
Главный бухгалтер _________________________
"___" ___________________ 20__ года.
Дебет
Кредит
Дополнительный признак
участок
корреспондирующий счет
Платежная ведомость №_____
за ___________________ 20___ года.
Количество листов ____________
По настоящей платежной ведомости выплачено тенге ____________________
и депонировано _____________________________________________________________________
Расходный кассовый ордер № ___ от "____"____________________20__года
Проверил бухгалтер _________________/____________________________
подпись расшифровка подписи
Номер по порядку
Табельный номер
Фамилия, имя, отчество
Сумма, в тенге
Расписка в получении
Примечание
1
2
3
4
5
6
и т.д. линовка до конца листа
Ведомость составил _________________/____________________________
подпись расшифровка подписи
Ведомость проверил _________________/____________________________
подпись расшифровка подписи
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Е-1 нысаны
ЖСН/БСН
_____________________________
Ұйым (жеке кәсіпкер)
20___ жылғы _________ бастап ____________ қоса алғанда
ай
ЕСЕП АЙЫРЫСУ ВЕДОМОСТІ (КІТАБЫ)
Ретімен нөмірі
Табель нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты
Персоналдың санаты
Мамандығы, лауазымы
Еңбек шарттары
Тарифтік разряды (жалақысы), теңгемен
Сағат бойынша (күндізгі) тарифтік мөлшерлеме
Жылдың басында сальдо
Өтелген
Мынадай төлем түрлері бойынша есептелді
күн
сағат
Уақыт бойынша
Кесімді
Түнгі уақыттағы жұмысына
Мереке күндеріндегі жұмысына
Демалыс күндеріндегі жұмысына
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
сағат
сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Е-1 нысанының екінші жағы
Есептелген жиыны
Ұсталды және есептелді, сомасы теңгемен
Ұсталғанның барлығы
Сомасы
Ескерту
Артық жұмсалған уақыттағы жұмысына қосымша ақы
Сыйлықақы
Заттай нысандағы табыстар
Уақытша еңбекке жарамсыздығы жөнінде жәрдемақы
Өзге есептеулер
Міндетті зейнетақы жарналары
Табыс салығы
Атқару құжаттары бойынша
Өзгелер
Жалақы беруге
Берілген
Жылдың аяғында сальдо
сағат
сомасы, теңгемен
күні
сомасы, теңгемен
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
9-қосымша
Е-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Цехы, бөлімі __________________________________________________
Шебердің ауысымы _____________________________________________
Бастықтың ауысымы
№ ___________________________
есеп айырысу ведомосіне
Төлем үшін кассаға
20___ жылғы _________ бастап ______ қоса алғандағы мерзімде.
сомасы ______________________
жазумен
_______________________ теңге
Дебет
Кредит
Қосымша белгі
учаске
корреспонденттейтін шот
Басшы __________________________________________
Бас бухгалтер ____________________________________
20___ жылғы "____" ___________________
20___ жылғы___________________
№_____ ТӨЛЕМ ВЕДОМОСТІ
Бет саны ____________
Осы төлем ведомосі бойынша __________________________________________
_____________________________________________________________________
________________ теңге төленді және ______________ депозитке салынды.
20___ жылғы "____" ___________________ № шығыс касса ордері
Бухгалтер тексерді ____________/_________________________
қолы қолды таратып жазу
Ретімен нөмірі
Табель нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты
Сомасы, теңгемен
Алғаны туралы қолхат
Ескерту
1
2
3
4
5
6
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Ведомості ____________/_____________________ жасады
қолы қолды таратып жазу
Ведомості ____________/_____________________ тексерді
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
10-қосымша

Сноска. Приложение 10 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма Т-3
____________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_____________/____________________
подпись расшифровка подписи
"___"___________20____года
Номер документа
Дата составления
Отчетный период
с
по
АВАНСОВЫЙ ОТЧЕТ
Фамилия, инициалы подотчетного лица___________________________
Должность (профессия)____________ Табельный номер_____________
Назначение аванса_____________________________________________
Наименование показателя
Сумма, в тенге
Остаток предыдущего аванса
Перерасход
Получен аванс (от кого и дата)
1.
2.
Итого получено
Израсходовано
Остаток
Перерасход
Бухгалтерская
запись
Сумма,
в тенге
Дебет
Кредит
Приложение _____________ документов на ______листах
Отчет проверен. К утверждению ______________________ тенге
прописью
Бухгалтер ____________/_______________________
подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер ____________/_____________________
подпись расшифровка подписи
Остаток внесен (перерасход выдан) в сумме _________________ тенге
нужное подчеркнуть прописью
По кассовому ордеру №____от "___" _____________20 __ года
Бухгалтер _____________/___________________ "___" _______20 __ года
подпись расшифровка подписи
Оборотная сторона формы Т-3
Номер по порядку
Дата
Номер документа
Наименование документа
Кому и за что уплачено
Сумма
1
2
3
4
5
6
Итого
Подотчетное лицо ______________/_________________________
подпись расшифровка подписи
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма А-1
Организация (индивидуальный предприниматель) _____________________
ИИН/БИН
Утверждаю
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
____________/ _________________________________
подпись расшифровка подписи
"___" ____________ 20___ года
Номер документа
Дата составления
Акт о приемке активов
Место составления акта________________________________________
Начало приемки _ часов __ минут. Окончание приемки ___часов ___минут.
Принят и осмотрен груз, прибывший по счету № __ "___" ___ 20__ года
Удостоверение о качестве (сертификат) № ______ со станции ________
По сопроводительному транспортному документу № __ "__" __ 20__ года в
вагонах № ___________
Отправитель ______________________________________________
наименование и адрес
Поставщик ________________ Получатель _________________________
наименование и адрес наименование и адрес
Дата отправки со станции (пристани, порта) или со склада
отправителя__ Договор № _____ от "___" ____ 20___ года на поставку
По сопроводительным транспортным документам значилось:
Знак, марка, пломба
Количество
Вид упаковки
Наименование актива или номера контейнеров
Единица измерения
Масса (количество)
Особые отметки отправителя
по накладной
отправитель
дороги, пристани
1
2
3
4
5
6
7
8

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Е-3 нысаны
____________________________________________________________
Ұйым (жеке кәсіпкер)
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
_____________/___________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___" ______________
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Есепті кезең
бастап
қоса алғанда
АВАНСТЫҚ ЕСЕП
Есеп беретін адамның тегі, аты-жөні _________________________________
Лауазымы (мамандығы)__________________________ Табель нөмірі ________
Аванс тағайындау ____________________________________________________
Көрсеткіштің атауы
Сомасы, теңгемен
Бухгалтерлік жазба
Сомасы, теңгемен
Дебет
Кредит
Алдыңғы аванстың қалдығы
Артық шығыс
Аванс алынды (кімнен және күні)
1.
2.
Жиыны алынғаны
Жұмсалғаны
Қалдық
Артық шығыс
Қосымша ______________________ құжаттар _____________________ парақта
Есеп тексерілді. Бекітуге _____________________________________ теңге
жазумен
Бухгалтер ______________/_____________ 20 __ жылғы "___" ____________
қолы қолды таратып жазу
Бас бухгалтер ________________/______________________________________
қолы қолды таратып жазу
Қалдық есептелді (артық шығыс берілді) сомасы _________________ теңге
керегінің астын сызып қою жазумен
20 __ жылғы "___" ____________ № ____ кассалық ордер бойынша
Бухгалтер ________/_________________ 20 __ жылғы "___" ______________
қолы қолды таратып жазу
Е-3 нысанының екінші жағы
Ретімен нөмірі
Күні
Құжаттың нөмірі
Құжаттың атауы
Кімге, не үшін және қандай құжат бойынша төленді
Сомасы
1
2
3
4
5
6
Жиыны
Есеп беретін тұлға ______________/___________________________________
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
11-қосымша
А-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
_____________/____________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
Құжат нөмірі
Жасалған күні
АКТИВТЕРДі ҚАБЫЛДАУ ТУРАЛЫ АКТІ
Актінің жасалған орны _______________________________________________
Қабылдау___сағат___минутта басталды. Қабылдау__сағат__минутта аяқталды. 20__жылғы "__"____№___шоты бойынша келіп түскен жүк қабылданды және тексерілді.
Сапа туралы куәлік (сертификат) № __________ станциясынан 20 __ жылғы "___" _____________ № __________ ілеспе көлік құжаты бойынша № ______ вагондарында
Жөнелтуші ___________________________________________________________
атауы және мекенжайы
Жеткізуші ___________________________ Алушы _________________________
атауы және мекенжайы атауы және мекенжайы
Жөнелтушінің станциясынан (кемежайынан, портынан) немесе қоймасынан өнімнің жіберілген күні_______Өнімді жеткізуге арналған 20__жылғы "___"___№_____ шарт.
Ілеспе көлік құжаттары бойынша мыналар болды:
Белгісі, маркасы, пломбасы
Саны
Қаптама түрі
Активтің атауы немесе контейнерлердің нөмірлері
Өлшем бірлігі
Салмағы (саны)
Жүкқұжат бойынша жөнелтушінің ерекше белгілері
жөнелтуші
жолдар, кемежайлар
1
2
3
4
5
6
7
8

3-я страница формы А-1
С правилами приемки активов по количеству, качеству и комплектности все члены комиссии ознакомлены и предупреждены о том, что они несут ответственность за подписание акта, содержащего данные, не соответствующие действительности:
____________/___________/____________________
должность подпись расшифровка подписи
____________/___________/_____________________
должность подпись расшифровка подписи
____________/___________/_____________________
должность подпись расшифровка подписи
Активы приняты и оприходованы "___" __ 20__ года
Заведующий складом ________/___________________
подпись расшифровка подписи
__________________________________________________________________
Номер и дата выдачи документа о полномочиях и наименовании организации (индивидуального предпринимателя), выдавшей документ
__________________________________________________________________
Номер и дата выдачи документа о полномочиях и наименовании организации (индивидуального предпринимателя), выдавшей документ
_________________________________________________________________
Номер и дата выдачи документа о полномочиях и наименовании организации (индивидуального предпринимателя), выдавшей документ
*Графа "Номер паспорта" заполняется только в случаях обнаружения расхождений при оформлении операций по поступлению активов, содержащих драгоценные металлы и камни.
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма А-2
______________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель) получатель
Структурное подразделение______________________
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
_______________/___________/______________________
должность подпись расшифровка подписи
"_____"_______________20____года №____
Номер документа
Дата составления
АКТ
О ПРИЕМКИ АКТИВА ДЛЯ УСТАНОВКИ
Организация (индивидуальный предприниматель) - отправитель (наименование, адрес, номер телефона, ИИН/БИН, банковские реквизиты)
Организация (индивидуальный предприниматель)- грузоотправитель (наименование, адрес, номер телефона, ИИН/БИН, банковские реквизиты)
Номер
сопроводительного документа, счета
Дата отправки со станции (пристани, порта) или со склада отправителя
Акт составлен
на основании приказа, распоряжения, договора
1
2
3
4
5
Место составления акта __________________________________________________________________
Начало приемки _____ ч. ____ мин. Окончание приемки ___ ч. ___ мин.
Принят и осмотрен груз, прибывший____ 20____ года по счету №___ от
"___"___20 ___года
Со станции (пристани) по сопроводительному транспортному документу №_
от "___" ______ 20 ____ года в вагонах № _____________
По сопроводительному транспортному документу значилось:
Наименование, характеристика
Заводской (номенклатурный номер)
Знак, марка, пломба
Вид упаковки
Единица измерения
По документам организации (индивидуального предпринимателя) - поставщика
количество
масса
Стоимость, в тенге
за единицу
всего
1
2
3
4
5
6
7
8
9
и т.д. линовка до конца листа
Оборотная сторона формы А-2
При осмотре установлено:
Фактически принято
Примечание
Упаковка повреждена
Повреждения
Некомплектность актива (указать какая некомплектность)
количество
масса
обнаруженные дефекты
10
11
12
13
14
15
16
и т. д. линовка до конца листа
Примечание: Дефекты, обнаруженные при инвентаризации, монтаже и
испытании актива, оформляются Актом о выявленных дефектах актива.
Заключение комиссии:________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Перечень прилагаемых документов_____________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Председатель комиссии
____________/_______________/___________________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии ____________/____________/____________________
должность подпись расшифровка подписи
__________/______________/____________________
должность подпись расшифровка подписи
Материально-ответственное лицо: __________/________/______________
должность подпись расшифровка
подписи
Принято и оприходовано "____"_________20_________года
Заведующий складом: _______/ ______/ __________ "___"_____20__года
должность подпись расшифровка
подписи
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма А-3
Организация (индивидуальный предприниматель) – заказчик _______________________________________________________
ИИН/БИН
Структурное подразделение – заказчик______________________________________________
Номер документа
Дата составления
АКТ
ПРИЕМКИ - ПЕРЕДАЧИ АКТИВА В МОНТАЖ
Монтажная организация (индивидуальный предприниматель)
Основание
Дата
номер документа
дата
сдачи в монтаж
Сдачи к использованию
по договору
фактически
перечисленный ниже актив для монтажа в
_____________________________________________________________________
наименование здания, сооружения, цеха
Наименование, характеристика
Номер
Тип, марка
Номер паспорта или маркировка
Организация (индивидуальный предприниматель) - изготовитель
Поступление на склад заказчика
Количество
Цена за единицу
Сумма, в тенге
инвентарный
заводской (номенклатурный)
дата
номер акта приемки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
и т. д. линовка до конца листа
Оборотная сторона формы А-3
При приемке актива в монтаж установлено:
Актив соответствует проектной специализации или чертежу (если не
не соответствует
соответствует, указать в чем)______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Актив передан комплектно (указать состав комплекта и технической и
не комплектно
другой документации, при которой произведена приемка, и какая
комплектность) _____________________________________________________
Дефекты при наружном осмотре не обнаружены (если обнаружены, подробно
обнаружены
их перечислить) ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
Примечание: Дефекты, обнаруженные при инвентаризации, монтаже и
испытании актива, оформляются Актом о выявленных дефектах актива.
Заключение о пригодности и монтажу:__________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сдал представитель заказчика __________/___________/_________________
должность подпись расшифровка подписи
М.П.
Принял представитель монтажной организации
(индивидуального предпринимателя) _______/_____________/____________
должность подпись расшифровка
подписи
М.П.
Указанный актив принят на хранение
Материально - ответственное лицо:
_______/_____________/____________
должность подпись расшифровка
подписи
"___"__________20__ года
____/______/____
должность подпись расшифровка подписи
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма А-4
________________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель) - заказчик
Структурное подразделение (заказчик)_________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ
О ВЫЯВЛЕННЫХ ДЕФЕКТАХ АКТИВА
Место нахождения актива_____________________________________________
адрес, здание (сооружение), цех
В процессе инвентаризации, монтаже, испытании (нужное подчеркнуть)
нижеперечисленного актива, изготовленного __________________________
наименование организации
(индивидуального
предпринимателя)
изготовителя
принятого в монтаж по акту № ____ от "____" ____ 20____года обнаружены следующие дефекты:
Наименование, характеристика
Тип, марка
Номер паспорта или маркировка
Дата
Обнаруженные дефекты
изготовления
поступления
1
2
3
4
5
6
и т. д. линовка до конца листа
Для устранения выявленных дефектов необходимо: __________________
подробно указываются мероприятия или работы
________________________________________________________________
для устранения выявленных дефектов, исполнители и сроки
исполнения
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Представитель заказчика __________/____________/___________________
должность подпись расшифровка подписи
М.П.
Представитель исполнителя ____________/_______________/____________
должность подпись расшифровка
подписи
М.П.
"_____"________________20___года
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма А-5
Организация (индивидуальный предприниматель) - исполнитель______________________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель) - заказчик_________________________________________________________
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации - заказчика
(индивидуальный предприниматель - заказчик)
(структурное подразделение)
____________/______________/_____________________
должность подпись расшифровка подписи
М.П. "____"________________20___года
Дата составления
Основание
Период ремонта
Материально – ответственное лицо организации (индивидуального предпринимателя) – сдатчика (Ф.И.О., должность)
Договор (заказ)
По договору (заказу)
Фактический
номер
дата
с
по
с
по
1
2
3
4
5
6
7
8
АКТ №______
ПРИЕМКИ-ПЕРЕДАЧИ ОТРЕМОНТИРОВАННЫХ, РЕКОНСТРУИРОВАННЫХ
(МОДЕРНИЗИРОВАННЫХ) АКТИВОВ
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Номер
Балансовая стоимость
Виды работ
Затраты на демонтаж
Стоимость выполненного объема работ, тенге
Стоимость после реконструкции (модернизации)
Примечание
по договору (заказу)
фактическая
на ремонт
реконструкции (модернизации)
по ремонту
реконструкции (модернизации)
по доставке
инвентарный
заводской (номенклатурный)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Оборотная сторона формы А-5
Изменения в характеристике актива, связанных с его ремонтом, реконструкцией (модернизацией) ______________________________________
_____________________________________________________________________
По окончании ремонта, реконструкции (модернизации) актив прошел
испытания и передан для использования
Заключение комиссии__________________________________________________
_____________________________________________________________________
Председатель комиссии ______________/____________/___________________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии: _______________/_______________/_____________________
должность подпись расшифровка подписи
_______________/_________________/__________________
должность подпись расшифровка подписи Актив:
Сдал ________/ _________/____________ "____"_________20____года
должность подпись расшифровка
подписи
М.П.
Принял ________/ ________/_____________ "____"________20____года
должность подпись расшифровка
подписи
М.П.
В инвентарной карточке (книге) учета отмечено
Главный бухгалтер (бухгалтер) ________/________ "___"_______20___года
подпись расшифровка
подписи
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

А-1 нысанының 3-ші беті
Активтердің саны, сапасы және жасақталғаны бойынша қабылдау ережелерімен комиссияның барлық мүшелері танысты және шындыққа сәйкес келмейтін деректерден тұратын актіге қол қойғаны үшін жауапты екені туралы ескертілді.
___________/______/____________________ _____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу құжатты берген ұйымның (жеке
кәсіпкердің) өкілеттіктері
мен атауы туралы құжаттың
нөмірі мен күні
___________/______/____________________ _____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу құжатты берген ұйымның (жеке
кәсіпкердің) өкілеттіктері
мен атауы туралы құжаттың
нөмірі мен күні
___________/______/____________________ _____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу құжатты берген ұйымның (жеке
кәсіпкердің) өкілеттіктері
мен атауы туралы құжаттың
нөмірі мен күні
Активтер қабылданды және кіріске жатқызылды 20__ жылғы "___" ________
Қойма меңгерушісі ________________/___________________________
қолы қолды таратып жазу
* "Паспорт нөмірі" бағаны бағалы құнды металдар мен тастардан тұратын қорлардың түсуі бойынша операцияны ресімдеу кезінде алшақтық болған жағдайда ғана толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
12-қосымша
А-2 нысаны
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер) ________________
Құрылымдық бөлімше ________________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
__________/_________/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ОРНАТУ ҮШІН АКТИВТІ ҚАБЫЛДАП АЛУ АКТІ
Жөнелтуші ұйым (жеке кәсіпкер) (атауы, мекен-жайы, телефон нөмірі, ЖСН/БСН, банк деректемелері)
Жүк жөнелтуші ұйым (жеке кәсіпкер) (атауы, мекен-жайы, телефон нөмірі, ЖСН/БСН, банк деректемелері)
Ілеспе құжаттың, шоттың нөмірі
Станциядан (кемежайдан, порттан) немесе жөнелтушінің қоймасынан жабдықтың жөнелтілген күні
Акті бұйрықтың, өкімнің, шарттың негізінде жасалған
1
2
3
4
5
Актіні жасау орны ___________________________________________________
Қабылдап алудың басталуы ______ сағат _____ минут. Қабылдап алудың аяқталуы ______ сағат ______ минут
№ _____________________ вагондарындағы 20 __ жылғы "__" ______________ № ___________ ілеспе көлік құжаты бойынша ____________________ станциясынан (кемежайдан) 20 ___ жылғы "___"________________
№ _____ шоты бойынша 20 __ жылғы "__" ______________ келіп тоқтаған жүк қабылдап алынды және тексерілді.
Ілеспе көлік құжаты бойынша мыналар көрсетілген:
Атауы, мінездеме
Зауыт (номенклатуралық) нөмірі
Белгісі, маркасы, пломбасы
Қаптама түрі
Өлшем бірлігі
Жеткізуші ұйымның құжаттары бойынша
Саны
Жүк салмағы
Құны, теңгемен
бірлігі үшін
барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
А-2 нысанының екінші жағы
Тексеру кезінде мыналар белгіленді:
Іс жүзінде қабылданды
Ескерту
Қаптама зақымданған
Зақымдар
Активтің жетіспеушілігі (қандай жетіспеушілік екені көрсетілсін)
Саны
Салмағы
Анықталған ақаулар
10
11
12
13
14
15
16
Ескерту: Активті түгендеу, монтаждау және сынақтан өткізу кезінде
анықталған ақаулар Активтің анықталған ақаулары туралы актімен ресімделеді.
Комисстия қорытындысы _______________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қоса берілетін құжаттардың тізбесі __________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Комиссия төрағасы: _______________/___________/______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері _______________/___________/______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
_______________/___________/______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Материалдық жауапты тұлға ________/___________/______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Жабдық қабылданды және кіріске алынды 20 __ жылғы "___"______________
Қойма меңгерушісі ______/____/______________ 20 __ жылғы "___"_______
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
13-қосымша
А-3 нысаны
Тапсырыс беруші ұйым (жеке кәсіпкер) ______
Тапсырыс беруші құрылымдық бөлімше ________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
АКТИВТІ МОНТАЖДАУҒА ҚАБЫЛДАП АЛУ-БЕРУ АКТІСІ
Монтаждау ұйымы (жеке кәсіпкер)
Негіздеме
Күні
құжаттың нөмірі
күні
Монтаждауға беру
Пайдалануға беру
шарт бойынша
іс жүзінде
төменде санамаланған активті монтаждау үшін _________________________
ғимараттың, құрылыстың, цехтің атауы
Атауы, сипаттамасы
Нөмірі
Түрі, маркасы
Паспорттың нөмірі немесе таңбалау
Шығарушы ұйым (жеке кәсіпкер)
Тапсырыс берушінің қоймасына келіп түсуі
Саны
Бірліқ бағасы
Сомасы, теңгемен
күні
қабылдап алу актісінің нөмірі
түгендеу
зауыт (номенклатуралық)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
А-3 нысанының екінші жағы
Активті монтаждауға қабылдаған кезде мыналар анықталды:
Актив жобалық мамандандыруға немесе сызбаға сәйкес келеді (сәйкес
сәйкес келмейді
келмесе неге екені көрсетілсін)______________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Актив жиынтықты (қабылдап алу жүргізілген техникалық және басқа
жиынтықты емес құжаттамада жиынтықтың құрамы және қандай
жиынтық екені көрсетілсін) __________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сырттан тексеру кезінде ақаулар анықталды (егер анықталса, олар толық
санамалансын) анықталған жоқ
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ескерту: Активті түгендеу, монтаждау және сынақтан өткізу кезінде
анықталған ақаулар активтің анықталған ақаулары туралы актімен ресімделеді
Монтаждау және жарамдылығы туралы қорытынды: ________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тапсырыс берушінің өкілі тапсырды ________/______/___________________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
Монтаждау ұйымның (жеке кәсіпкердің) өкілі қабылдады
____________/____________________/_____________________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
Көрсетілген актив сақтауға қабылданды
Материалдық жауапты тұлға
_____________/ ______/____________________ 20 __ жылғы "___"_________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
14-қосымша
А-4 нысаны
__________________________________________
Тапсырысшы ұйым (жеке кәсіпкер)-тапсырысшы
Құрылымдық бөлімше (тапсырысшы) __________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
АКТИВТІҢ АНЫҚТАЛҒАН АҚАУЛАРЫ ТУРАЛЫ АКТІ
Активтің орналасқан жері ____________________________________________
ғимараттың (құрылыстың) мекен-жайы, цех
______________________________________ жасалған, 20 __ жылғы
"__"__________№_________ акті бойынша шығарған ұйымның (жеке кәсіпкердің) атауы
қабылданған, төменде санамаланған активті тексеру, сынақтан өткізу
(керегінің астын сызу) үдерісінде мынадай ақаулар анықталды:
Атауы, мінездеме
Үлгісі, маркасы
Паспорттың немесе таңбаның нөмірі
Күні
Анықталған ақаулар
жасаған
қоймаға келіп түскен
1
2
3
4
5
6
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Анықталған ақауларды жою үшін мыналар қажет: ________________________
_____________________________________________________________________
анықталған ақауларды жою үшін іс-шаралар немесе жұмыстар,
_____________________________________________________________________
орындаушылар және орындалу мерзімі егжей-тегжейлі көрсетіледі
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тапсырысшының өкілі ______________/_____/____________________________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
Орындаушының өкілі _________________/____/___________________________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___" ___________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
15-қосымша
А-5 нысаны
Тапсырыс беруші ұйым (жеке кәсіпкер) ______________
Орындаушы ұйым (жеке кәсіпкер) ____________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Тапсырыс беруші-ұйымның басшысы
(тапсырыс беруші жеке кәсіпкер) (құрылымдық бөлімше)
___________/_____/______________
лауазымы қолы қолды таратып
жазу
М.О. 20 ___ жылғы "_____" ________
Жасалған күні
Негіздеме
Жөндеу кезеңі
Тапсырушы ұйымның (жеке кәсіпкердің) материалдық жауапты тұлғасы (Т.А.Ә., лауазымы)
Шарт (тапсырыс)
Шарт (тапсырыс) бойынша
Іс жүзінде
нөмірі
күні
бастап
дейін
бастап
дейін
1
2
3
4
5
6
7
8
ЖӨНДЕЛГЕН, РЕКОНСТРУКЦИЯЛАНҒАН (ЖАҢҒЫРТЫЛҒАН) АКТИВТЕРДІ ҚАБЫЛДАП
АЛУ-БЕРУ АКТІСІ
Ретімен нөмірі
Атауы, мінездеме
Нөмірі
Баланстық құны
Жұмыс түрлері
Бұзуға арналған шығындар
Орындалған жұмыс көлемінің құны, теңгемен
Реконструкциялаудан (жаңғыртудан) кейінгі құны
Ескерту
түгендеу
зауыт
Шарт (тапсырыс) бойынша
Іс жүзінде
жөндеуге
қалпына келтіруге (жаңғыртуға)
жөндеу бойынша
реконструкциялау (жаңғырту)
жеткізу бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
А-5 нысанының екінші жағы
Жөндеуге, реконструкциялауға (жаңғыртуға) байланысты активтің
сипаттамасындағы өзгерістер _____________________________________________________________________
Жөндеу, реконструкциялау (жаңғырту) аяқталғаннан кейін актив сынақтан
өткізілді және пайдалануға берілді
Комиссия қорытындысы ________________________________________________
Комиссия төрағасы ___________/________/______________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері:___________/________/______________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
___________/________/______________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Активті
Тапсырған _________/_____/_______________ 20____ жылғы "____"________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қабылдаған ________/_____/_______________ 20____ жылғы "____"________
М.О. лауазымы қолы қолды таратып жазу
Есепке алуды түгендеу карточкасында (кітабында) белгіленді
Бас бухгалтер (бухгалтер) _____/_____________ 20____ жылғы "____"____
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
16-қосымша
ҰМА-1 нысаны

Сноска. Приложение 16 в редакции приказа Министра финансов РК Министра финансов РК от 28.03.2018 № 411 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня со дня его первого официального опубликования).
Форма ДА-1
ИИН/БИН*________________
Организация (индивидуальный предприниматель) - сдатчик ____________________________________________________
наименование
Организация (индивидуальный предприниматель) – получатель ____________________________________________________
наименование
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – сдатчика
(индивидуальный предприниматель - сдатчик)
(структурное подразделение)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – получателя
(индивидуальный предприниматель- получатель)
(структурное подразделение)
_________/_______/___________________
должность подпись расшифровка подписи
Место печати (при ее наличии) "____"________________20___года
_________/_______/___________________
должность подпись расшифровка подписи
Место печати (при ее наличии) "____"________________20___года
АКТ
ПРИЕМКИ - ПЕРЕДАЧИ ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ**
Основание
Материально – ответственное лицо организации (индивидуального предпринимателя) – сдатчика (фамилия, имя, отчество, должность)
Наименование, характеристика
Дата приобретения, выпуска, постройки, регистрации, разработки, переклассификации
Первоначальная стоимость на дату признания, в тенге
Наименование документа
Номер документа
Дата
1
2
3
4
5
6
7

Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 28.03.2018 № 411 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тапсырушы ұйым (жеке кәсіпкер)
______________________________________
атауы
ЖСН/БСН*____________________________
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер)
______________________________________
атауы
БЕКІТЕМІН
Тапсырушы-ұйымның басшысы
(тапсырушы жеке кәсіпкер) (құрылымдық бөлімше)
________/______/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Мөрдың орны (бар болса) 20 ___ жылғы "_____" ________________
БЕКІТЕМІН
Алушы-ұйымның басшысы
(алушы жеке кәсіпкер) (құрылымдық бөлімше)
________/______/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Мөрдың орны (бар болса) 20 ___ жылғы "_____" ________________
Мөрдың орны (бар болса) 20 ___ жылғы "_____" ________________
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ҚАБЫЛДАП АЛУ-БЕРУ АКТІСІ **
Негіздемесі
Тапсырушы ұйымның (жеке кәсіпкердің) материалдық жауапты тұлғасы (аты, тегі, әкесінің аты, лауазымы)
Атауы, cипаттамасы
Сатып алынған, шығарылған, салынған, тіркелген, әзірленген, қайта сыныпталған күн
Мойындаған күндегі бастапқы құны, теңгемен
Құжат атауы
Құжат нөмірі
Күні
1
2
3
4
5
6
7

2-я страница формы ДА-1
Срок полезного использования
Сумма амортизации, в тенге
Балансовая стоимость, в тенге
Номер
Дебет
Кредит
Номер паспорта
Стоимость реализации с НДС, в тенге
инвентарный
заводской (регистрации)
счет
счет
8
9
10
11
12
13
14
15
16
На основании приказа (распоряжения) от "____" ___________ 20____года № ______ произведен осмотр _______________________________________________ _______________________________________________ передаваемых___________________
наименование
В момент приемки (передачи) активы находятся в______________________________________________________
местонахождение объекта
Основание перемещения ___________________________________________________________________________________
Краткая характеристика активов _____________________________________________________________________________
Сведения о наличии драгоценных материалов (металлов, камней)__________________________________________________
Необходимым технико-экономическим и другим показателям (условиям) соответствуют (не соответствуют)_________________________________
указать, что именно не соответствует
Доработка не требуется (требуется)___________________________________________________________
указать, что именно требуется
Результаты испытания _____________________________________________________
Заключение комиссии_______________________________________________________
Приложение: Перечень документации_________________________________________
Председатель комиссии___________/___________/_____________________________
должность             подпись       расшифровка подписи
Члены комиссии ________________/___________/_____________________________
должность             подпись       расшифровка подписи
________________/___________/_____________________________
должность       подпись             расшифровка подписи
3-я страница формы ДА-1
Долгосрочный актив
Сдал_________/_______/___________________
должность подпись расшифровка подписи
"____"_____________20__года
Принял_________/_______/__________________
должность подпись расшифровка подписи
"____"_____________20___года
По доверенности №___________ от "____"_______________20_____года выданной __________________________
Принял на ответственное хранение _________/_______/__________________
должность подпись расшифровка подписи
"____"__________20___года
Отметка бухгалтерии:
записи в инвентарной карточке (книге) учета
выбытие отмечено
Главный бухгалтер ______________/____________________
подпись расшифровка подписи
Отметка бухгалтерии об открытии инвентарной карточки учета или в инвентарной книге № _______ документа, дата составления "_"_____ 20 __года
Главный бухгалтер ________/___________________
подпись расшифровка подписи
Примечание
* ИИН -индивидуальный идентификационный номер/БИН-бизнес-идентификационный номер;
**Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам; нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ДА-2
Организация (индивидуальный предприниматель)___________________________________________________
Структурное подразделение_______________________________________________________
Материально – ответственное лицо________________________________________________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
ИНВЕНТАРНАЯ КАРТОЧКА
УЧЕТА ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
_____________________________________________________________________
полное наименование и назначение
___________________________________________ /_______________________
наименование организации (индивидуального вид, модель, тип,
предпринимателя) изготовителя марка, категория, сорт, возраст и т.п.
Наименование, характеристика
Первоначальная стоимость, в тенге
Дата и номер акта о вводе в эксплуатацию
Год выпуска, постройки, регистрации
Номер
Дата приобретения
инвентарный
заводской
паспорта
наименование документа
номер документа
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Срок полезного использования
Сумма амортизации, в тенге
Ликвидационная
стоимость
Убытки от обесценения
Признаки собственности (собственный или арендованный)
Выбыло (передано, списано)
Балансовая стоимость, в тенге
номер и дата
документа
причина выбытия
сумма дохода (убытка) от реализации
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Оборотная сторона формы ДА-2
Сведения о наличии драгоценных материалов (металлов, камней)___________________________________________________
Сведения о ремонте, достройке, дооборудовании, реконструкции, модернизации, частичной ликвидации:
Достройка, дооборудование, реконструкция, модернизация частичная ликвидация (бухгалтерская запись)
Ремонт объекта
(бухгалтерская запись)
дата
номер
инвентарный номер
сумма затрат, в тенге
дата
номер
вид ремонта
сумма затрат, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Сведения о переоценке:
Сведения о внутреннем перемещении:
Дата
Коэффициент переоценки
Стоимость с учетом переоценки, в тенге
1
2
3
Документ, дата, номер
Вид операции
Наименование структурного подразделения
Балансовая стоимость, в тенге
Примечание
1
2
3
4
5
Краткая индивидуальная характеристика актива:
Наименование конструктивных элементов и других признаков, характеризующих актив
Качественные и количественные показатели (материалы, размеры и прочие сведения)
основной
наименование важнейших пристроек, приспособлений и принадлежностей, относящихся к активу
1
2
3
4
5
6
Карточку заполнил _________/__________/__________
должность подпись расшифровка
подписи
"__"_____ 20__года
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам; нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

ҰМА-1 нысанының 2-ші беті
Пайдалы пайдалану мерзімі
Амортизация сомасы, теңгемен
Баланстық құны, теңгемен
Нөмірі
Дебет
Кредит
Паспорт нөмірі
ҚҚС-пен өткізу сомасы, теңгемен
түгендеу
зауыттық (тіркеу)
шоты
шоты
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Жиыны
_____________________ 20___ жылғы "___"________________ № ________ бұйрықтың
(өкімнің) негізінде берілген _______________________
_________________________________________________ тексеру жүргізілді.
атауы
Қабылдау (беру) сәтінде активтер ________________________________________ орналасқан.
активтің орналасқан жері
Ауыстыру негіздемесі _____________________________________________________________
Активтердің қысқаша сипаттамасы __________________________________________________
Қымбат бағалы материалдардың (металдардың, тастардың) болуы туралы мәліметтер
________________________________________________________________________________
Қажетті техникалық - экономикалық және басқа талаптарға (шарттарға) сәйкес келеді (сәйкес келмейді)________________________________________________________________________
нақты не сәйкес келмейтінін көрсету
Пысықтау талап етілмейді (талап етіледі)_____________________________________________
нақты не талап етілетінін көрсету
Сынақтан өткізу нәтижелері________________________________________________________
Комиссияның қорытындысы _______________________________________________________
Қосымша: Құжаттаманың тізбесі____________________________________________________
Комиссия төрағасы _______________/___________/_______________________
лауазымы            қолы            қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері:_______________/___________/_______________________
лауазымы            қолы            қолды таратып жазу
_______________/___________/_______________________
лауазымы            қолы            қолды таратып жазу
ҰМА-1 нысанының 3-ші беті
Ұзақ мерзімді актив
Тапсырған _______/____/______________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20___ жылғы "___" ____________
Қабылдаған ______/_____/_________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20___ жылғы "___" _____________
берген 20__жылғы "__" __ №___ сенімхат бойынша
Жауапты сақтауға қабылдаған ________/______/_______________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20___ жылғы "___" ______________
Бухгалтерияның белгісі:
алуды түгендеу карточкасында (кітабында)
істен шығарылғаны белгіленді
Бас бухгалтер ____/____________
қолы қолды таратып жазу
Есепке алуды түгендеу карточкасын ашу туралы
бухгалтерияның белгісі немесе есепке алу
түгендеу кітабындағы құжаттың № __________, жасалған күні
20_____ жылғы "___"________________
Бас бухгалтер ____/__________________
қолы қолды таратып жазу
Ескертпе
* ЖСН - жеке сәйкестендiру нөмiрi/БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмiрi;
** Негізгі құралдарға; материалдық емес активтерге; инвестициялық мүлікке; сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жататын ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
17-қосымша
ҰМА-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _______________________________
Құрылымдық бөлімше _________________________________
Материалдық жауапты тұлға __________________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ЕСЕПКЕ АЛУДЫҢ ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ*
_____________________________________________________________________
толық атауы мен мақсаты
_________________________________/___________________________________
шығарушы ұйымның (жеке кәсіпкердің) моделі, түрі, маркасы,
атауы сұрыпы, санаты, жасы және т.б.
Атауы, сипаттамасы
Бастапқы құны, теңгемен
Пайдалануға беру туралы акті нөмірі мен күні
Шығарылған, салынған, тіркелінген жылы
Нөмірі
Сатып алу күні
Пайдалы қолданылу мерзімі
Аморти-зация сомасы, теңгемен
Тарату құны
Құнсыздануынан келген залалдар
Жеке меншік белгілері (жеке меншік немесе жалға алынған)
Істен шығарылды (берілді, есептен шығарылды)
Баланстық құны, теңгемен
түгендеу
зауыт
паспорттың
құжаттың атауы
құжаттың нөмірі
күні
құжаттың нөмірі және күні
істен шығарылу себебі
сатудан түскен кіріс (залал)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
ҰМА-2 нысанының екінші жағы
Қымбат бағалы материалдардың (металдардың, тастардың) болуы туралы мәліметтер __________________________________________________________
Жөндеу, құрылысын жете аяқтау, қосымша жабдықтау,
реконструкциялау, жаңғырту, ішінара таратылуы туралы мәліметтер:
Құрылысын жете аяқтау, қосымша жабдықтау, реконструкциялау, жаңғырту, ішінара тарату (бухгалтерлік жазба)
объектіні жөндеу (бухгалтерлік жазба)
күні
нөмері
түгендеу нөмірі
шығындар сомасы, теңгемен
күні
нөмері
жөндеу түрі
шығындар сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
Қайта бағалау туралы мәліметтер: Ішкі орын ауыстыру туралы
мәліметтер:
Күні
Қайта бағалау коэффициенті
Қайта бағалауды есепке алғандағы құны, теңгемен
1
2
3
Құжат, күні, нөмірі
Операция түрі
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Баланстық құны, теңгемен
Ескерту
1
2
3
4
5
Активтің қысқаша жеке сипаттамасы:
Активті сипаттайтын конструктивті элементтердің және басқа да белгілерінің атауы
Сапалық және сандық көрсеткіштер (материалдар, өлшемдер және басқа да мәліметтер)
негізгі
активке тиесілі маңызды жапсырма құрылыстардың, құрылғылар мен құралдардың атауы
1
2
3
4
5
6
Карточканы толтырған ______/ ____/_______ 20 _____жылғы "____" ____
лауазымы қолы қолды таратып жазу
*Негізгі құралдарға, материалдық емес активтерге, инвестициялық мүлікке, сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жататын ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
18-қосымша

Сноска. Приложение 18 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма № ДА-3
_________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)________________________
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_________________/ ____________________________
подпись расшифровка подписи
"____"_______________20___года
Номер документа
Дата составления
АКТ
НА ВЫБЫТИЕ (СПИСАНИЕ) ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Дата выпуска, построй-
ки, регистра-
ции
Дата приобре-
тения (доступа для использо-
вания)
Факти-
ческий срок
эксплуата-
ции
Первоначальная стоимость
Сумма начислен-
ной амортиза-
ции, в тенге
Балансовая стоимость, в тенге
Номер
заводс-
кой
инвен-
тар-
ный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Приспособления и принадлежности
Содержание драгоценных материалов (металлов, камней)
наименование
количество
наименование драгоценных металлов
номенклатурный номер
единица измерения
количество (масса)
1
2
3
4
5
6
Комиссия, назначенная приказом (распоряжением) ___от "__" ___20__года
№___ на основании ______________________ произвела осмотр
______________________________________________
наименование
и установила его (их) надлежащим списанию.
Количество ремонтов __________ на сумму __________________________
Причина списания _________________________________________________
Состояние актива(ов)______________________________________________
Заключение комиссии ______________________________________________
Приложение: Перечень прилагаемых документов ______________________
Оборотная сторона формы ДА-3
Председатель комиссии ___________/ _____________/ _______________
должность Ф.И.О. подпись
Члены комиссии: _____________/ ____________/ _______________
должность Ф.И.О. подпись
_____________/ ___________/ ________________
должность Ф.И.О. подпись
Материально-ответственное лицо __________/ _________/ ___________
должность Ф.И.О. подпись
Сведения
о наличии затрат, связанных со списанием долгосрочных
активов и о поступлении запасов от списания:
Затраты на списание
Поступило от списания
Вид работ
Номер документа
Статья затрат
Сумма, в тенге
Номер документа
Запасы
Коли-
чество
Сумма, в тенге
наименование
номенклатур-
ный номер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
Итого
Доход (убыток) от реализации____________________________________
сумма прописью, в тенге
В карточке (книге) учета выбытие отмечено
Главный бухгалтер (бухгалтер) _____/________ "____" _____ 20 ___ года
Ф.И.О. подпись
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам (за исключением автотранспортных средств); нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

Ескерту. 18-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ҰМА-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
__________/______________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___" ______________
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ІСТЕН ШЫҒАРУ
(ЕСЕПТЕН ШЫҒАРУ) АКТІСІ*
Ретімен нөмірі
Атауы, сипаттамасы
Шығару, салу, тіркеу күні
Сатып алу (пайдалануға рұқсат ету) күні
Іс жүзінде пайдалану мерзімі
Бастапқы құны
Есептелген амортизация сомасы, теңгемен
Баланстық құны, теңгемен
Нөмірі
зауыттық
түгендеу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Құралдар мен бұйымдар
Қымбат бағалы материалдардың (металдардың, тастардың) болуы
атауы
саны
қымбат бағалы металдардың атауы
номенклатуралық нөмірі
өлшем бірлігі
саны
(салмағы)
1
2
3
4
5
6
20__ жылғы "___" ______ №___ бұйрықпен (өкіммен) тағайындалған
комиссия ___________ негізінде _______ тексеруді жүргізді және
_______________ негізінде оны есептен шығаруға жатады деп белгіледі.
атауы
________________________ сомаға жөндеулердің саны ___________________
Есептен шығару себебі _______________________________________________
Актив(тердің)тің жағдайы ____________________________________________
Комиссия қорытындысы ________________________________________________
Қосымша: Қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі ___________________
ҰМА-3 нысаның екінші жағы
Комиссия төрағасы ____________/_____________/________________________
лауазымы аты-жөні қолы
Комиссия мүшелері: _________/______________/_________________________
лауазымы аты-жөні қолы
_________/____________________/___________________
лауазымы аты-жөні қолы
Материалдық жауапты тұлға __________/__________/_____________________
лауазымы аты-жөні қолы
Ұзақ мерзімді активтерді есептен шығаруға байланысты
шығындар туралы және есептен шығарудан түсетін
қорлардың түсуі туралы
мәліметтер
Есептен шығаруға арналған шығындар
Есептен шығарудан түскені
Жұмыстар түрі
Құжат нөмірі
Шығындар бабы
Сомасы, теңгемен
Құжат нөмірі
Құндылықтар
Саны
Сомасы, теңгемен
атауы
номенклатуралық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны
Жиыны
Сатудан түскен кіріс (келтірілген залал)____________________________
сомасы жазумен, теңгемен
Есепке алу карточкасында (кітабында) белгіленді
Бас бухгалтер (бухгалтер) _________/_______ 20 ___ жылғы "___" ______
аты-жөні қолы
*Негізгі құралдарға (автокөлік құралдарын қоспағанда); материалдық емес активтерге; инвестициялық мүлікке; сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жататын ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
19-қосымша

Сноска. Приложение 19 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма ДА-4
Организация (индивидуальный предприниматель)___
Отправитель ___________________________________
(наименование структурного подразделения)
Получатель ____________________________________
(наименование структурного подразделения)
Ответственный за поставку______________________
ИИН/БИН
НАКЛАДНАЯ
НА ВНУТРЕННЕЕ ПЕРЕМЕЩЕНИЕ ДОЛГОСРОЧНЫХ АКТИВОВ*
Основание (наименование документа)___________________________________
Номер документа ____ Дата документа "_____" _____20 ___ года
Номер по поряд-
ку
Наименование, характеристика
Дата приобретения (выпуска, постройки, разработки, регистрации, переклас-
сификации)
Номер
Единица измере-
ния
Коли-
чество (масса)
Цена за единицу
Стоимость, в тенге
инвентарный
заводской
паспорта (документа о регистра-
ции)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
х
Всего отпущено количество (прописью)__ на сумму (прописью), в тенге__
Оборотная сторона формы ДА-4
Примечание___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сдал: ____________/ __________/_________ "____" _____ 20 ____ года
должность подпись расшифровка подписи
Принял: _________/ __________/________ "____" ________ 20 ____ года
должность подпись расшифровка подписи
В инвентарной карточке (книге) учета перемещение отмечено
Главный бухгалтер (бухгалтер) ____/ _____ "___"____20 ___ года
подпись расшифровка подписи
*Применяется для учета долгосрочных активов, относящихся к: основным средствам; нематериальным активам; инвестиционному имуществу; долгосрочным активам, предназначенным для продажи.
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма БА-1
Организация (индивидуальный предприниматель) - сдатчик_________
Организация (индивидуальный предприниматель) - получатель______
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – сдатчика
(индивидуальный предприниматель - сдатчик)
____________/_________/___________
должность Ф.И.О. подпись
М.П. "____"________________20___года
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель организации – получателя
(индивидуальный предприниматель - получатель)
________________/__________/______________
должность Ф.И.О. подпись
М.П. "____"________________20___года
АКТ
ПРИЕМКИ - ПЕРЕДАЧИ БИОЛОГИЧЕСКИХ АКТИВОВ
Номер документа
Дата составления
Организация (индивидуальный предприниматель) – сдатчик (наименование, реквизиты)
Организация (индивидуальный предприниматель) – получатель (наименование, реквизиты)
Способ доставки
Товарно – транспортная накладная
Материально – ответственное лицо организации (индивидуального предпринимателя) – сдатчика (Ф.И.О., должность)
Дебет
Кредит
номер документа
дата
счет
счет
1
2
3
4
5
6
7
8
Оборотная сторона формы БА-1
Наименование, характеристика
Сорт, категория, возраст
Качество, % (влажность, поврежденность и т.д.)
Номер
Первоначальная стоимость, в тенге
Единица измерения
Количество
Масса
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Дата приобретения (поступления)
Примечание
номенклатурный
инвентарный
брутто
тара
нетто
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
На основании приказа (распоряжения) от "___" _________ 20__года № ___
местонахождение биологических активов ______________________________
Краткая характеристика биологических активов _______________________
___________________________________________________________________
Примечание (дополнительная информация)______________________________
____________________________________________________________________
Биологические активы
Сдал _____________/ ____________/_________
должность Ф.И.О. подпись "___"_____________20____года
Принял ___________/ ___________/____________
должность Ф.И.О. подпись
"____"__________20___года
По доверенности №___________ от "____"_______________20____года
выданной____________________________________
Биологические активы принял на ответственное хранение
Материально-ответственное лицо
________ /______________________
подпись расшифровка подписи
"____"__________20___года
Отметка бухгалтерии: В инвентарной карточке
(книге) учета биологических активов
(растений) выбытие отмечено
Отметка бухгалтерии об открытии инвентарной
карточки учета биологических активов или записи
в инвентарной книге № документа_________, дата
составления "____"__________20____года
Главный бухгалтер_______________/______________
Ф.И.О. подпись
Главный бухгалтер___________/ _______________
Ф.И.О. подпись
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма БА-2
Организация (индивидуальный предприниматель)_____________________
Структурное подразделение________________________________________
Материально – ответственное лицо_________________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
ИНВЕНТАРНАЯ КАРТОЧКА
УЧЕТА БИОЛОГИЧЕСКИХ АКТИВОВ
_________________________________________________________________
полное наименование и назначение биологического актива
_________________________________________________________________
краткая индивидуальная характеристика актива
Первоначальная (текущая) стоимость, в тенге
Срок полезного использования
Сорт, категория, возраст
Единица измерения
Количество
Масса
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Дата приобретения (поступления)
Номер инвентарный (номенклатурный)
Внутреннее перемещение
Выбыло (списано)
наименование структурного подразделения
документ
вид операции
По документу
Причина выбытия
дата
номер
брутто
тара
нетто
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Карточку заполнил ______/________/__________________ "__"__ 20__года
должность подпись расшифровка подписи
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма БА-3
_____________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
_________/_________/ ________________
должность подпись расшифровка подписи
"____"_______________20____года
Основание
номер документа
дата составления
АКТ
НА СПИСАНИЕ БИОЛОГИЧЕСКИХ АКТИВОВ
Номер по порядку
Наименование,
характеристика
Сорт, категория, возраст
Дата признания (поступления)
Первоначальная стоимость, в тенге
Единица измерения
Количество
Масса
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Номер
брутто
тара
нетто
номенклатурный
инвентарный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Оборотная сторона формы БА-3
Причина списания_________________________________________________
Качественные характеристики______________________________________
Заключение комиссии _____________________________________________
Приложение: Перечень прилагаемых документов _____________________
Председатель комиссии ____________/_______________/_______
должность Ф.И.О. подпись
Члены комиссии ________________/______________/___________
должность Ф.И.О. подпись
____________/_______________/_____________
должность Ф.И.О. подпись
Материально-ответственное лицо _________/_______/_________
должность Ф.И.О. подпись
Справка о затратах, связанных со списанием биологических активов
Затраты на списание
вид работ
номер документа
статья затрат
сумма, в тенге
примечание
1
2
3
4
5
Итого
Доход (убыток) от реализации_______________________________________________
сумма прописью, в тенге
В карточке (книге) учета биологических активов выбытие отмечено.
Главный бухгалтер (бухгалтер) _______/_____________ "____"__20___года
подпись расшифровка подписи
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ОС-1
Организация (индивидуальный предприниматель)________________
Структурное подразделение___________________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
КАРТОЧКА УЧЕТА АРЕНДОВАННЫХ
(ДОЛГОСРОЧНО – АРЕНДОВАННЫХ) ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ*
Номер по порядку
Наименование основного средства
Количество
Балансовая стоимость
Сумма переоценки
Год выпуска, постройки
Метод амортизации
Сумма амортизационных отчислений
Дата поступления основных средств
Срок аренды
Размер арендной платы за основные средства
Дата выбытия основных средств
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
*Применяется для учета арендатором арендованных основных
средств.
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма ОС-2
________________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
Структурное подразделение_______________
ИИН/БИН
УТВЕРЖДАЮ
_______________/ ___________/ ______________________
должность подпись расшифровка подписи
"____"_______________20___года №___
Номер
документа
Дата
составления
АКТ
НА СПИСАНИЕ АВТОТРАНСПОРТНЫХ СРЕДСТВ
Балансовая стоимость, в тенге
Сумма начисленной амортизации, в тенге
Номер
инвентарный
заводской
1
2
3
4
Комиссия назначенная приказом (распоряжением) от "__" __ 20__ года № __ произвела осмотр автомобиля (прицепа, полуприцепа)____ марка ___, модель ___, тип ___, грузоподъемность (вместимость) ____, двигатель № ___, шасси № ___, государственный номерной знак ______, технический паспорт (№,дата)______ масса объекта по паспорту____________ тонн.
Наличие драгоценных металлов ____________________________________
В результате осмотра ___________________________________________
(автомобиля, прицепа, полуприцепа)
агрегатов, узлов и механизмов и ознакомления с документами (паспорт, формуляр) комиссия установила:
Состоит на балансе организации (индивидуального предпринимателя) с "____"_____ 20____года
Причина списания _________________________________________________
Техническое состояние ____________________________________________
Сведения о снятии с учета в ГАИ __________________________________
Вид автомобиля, прицепа, полуприцепа
Год выпуска
Дата ввода в эксплуатацию (месяц, год)
Пробег, км
с начала эксплуатации
после последнего капитального ремонта
1
2
3
4
5
Оборотная сторона формы ОС-2
Заключение комиссии:__________________________________________
______________________________________________________________
Приложение. Перечень прилагаемых документов __________________
Председатель комиссии: _____________ / _______/ _________________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии: _____________/______________/______________________
должность подпись расшифровка подписи
М.П.
Материально-ответственное лицо: __________/__________/______________
должность подпись расшифровка
подписи
Подлежат оприходованию следующие основные детали и узлы:
Номер
Наименование
Единица измерения
Количество
Цена, тенге
Сумма, в тенге
по порядку
по каталогу
номенклатурный
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
Справка о затратах, связанных со списанием автотранспортных средств
и о поступлении запасов от их списания
Затраты на списание
Поступило от списания по ценам возможного использования
Вид работ
Номер документа
Статья затрат
Сумма, в тенге
Номер документа
Ценности
Количество
Сумма, в тенге
наименование
номенклатурный номер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
Итого
Прибыль (убыток) от реализации ____________________________ тенге
сумма прописью
________________________________________________________________
номер и дата документа
В карточке (книге) учета объекта основных средств выбытие отмечено.
Главный бухгалтер (бухгалтер) _______/ ____________ "___"__ 20__ года
подпись расшифровка
подписи
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-1
Организация (индивидуальный предприниматель)___________________________
Склад _____________________________________
ИИН/БИН
Приходный ордер ЗАПАСОВ
Номер документа
Дата составления
Вид операции
Наименование поставщика
Корреспондирующий счет
Номер сопроводительного документа
Номер платежного документа
Наименование, сорт, размер, марка
Номенклатурный номер
Единица измерения
По документу
Принято
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Номер паспорта*
Порядковый номер записи по складской картотеке
количество
масса
количество
масса
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого
Принял _______/_________________ Сдал ________/__________________
подпись расшифровка подписи подпись расшифровка подписи
*Графа "Номер паспорта" заполняется при оформлении операций по запасам, содержащим драгоценные металлы и камни.
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

Ескерту. 19-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ҰМА-4 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
Тапсырушы ___________________________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Алушы _______________________________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Жеткізуге жауапты ___________________________________________________
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ АКТИВТЕРДІ ІШКІ ӨТКІЗУГЕ БЕРІЛЕТІН
ЖҮКҚҰЖАТ
Негіздеме (құжаттың атауы) __________________________________________
Құжаттың нөмірі ________ Құжаттың күні 20 ___ жылғы "___" _____
Ретімен нөмірі
Атауы, сипаттама
Сатып алу (шығару, салу, әзірлеу, қайта сыныптау күні
Нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны (салмағы)
Бірлігінің бағасы
Құны, теңгемен
түгендеу
зауыттық
паспорт (тіркеу туралы құжаттың)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
х
Барлық берілген қорлардың саны (жазумен)_____________________________
сомаға (жазумен), теңгемен __________________________________________
ҰМА-4 нысанының екінші жағы
Ескерту _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тапсырған: ____________/___________/_________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қабылдаған: ____________/___________/_________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Есепке алуды түгендеу карточкасында (кітабында) белгіленді
Бас бухгалтер (бухгалтер) ______________/________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___" ______
20 ___ жылғы "___" ______
20 ___ жылғы "___" ______
*Негізгі құралдарға, материалдық емес активтерге, инвестициялық мүлікке, сатуға арналған ұзақ мерзімді активтерге жатқызылған ұзақ мерзімді активтерді есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
20-қосымша
БА-1 нысаны
Тапсырушы ұйым (жеке кәсіпкер) ____________________
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер) ________________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Тапсырушы-ұйымның басшысы
(тапсырушы жеке кәсіпкер)
________________/ ________/___________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
М.О. 20 ___ жылғы "_____" ________________
БЕКІТЕМІН
Алушы-ұйымның басшысы
(алушы жеке кәсіпкер)
________________/ ________/___________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
М.О. 20 ___ жылғы "_____" ________________
Құжат нөмірі
Жасалған күні
БИОЛОГИЯЛЫҚ АКТИВТЕРДІ ҚАБЫЛДАП АЛУ-БЕРУ АКТІСІ
Тапсырушы ұйым (жеке кәсіпкер) (атауы, деректемелері)
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер) (атауы, деректемелері)
Жеткізу тәсілі
Тауар-көлік жүкқұжаты
Тапсырушы-ұйымның (жеке кәсіпкердің) материалдық жауапты тұлғасы (аты-жөні, лауазымы)
Дебет
Кредит
құжаттың нөмірі
күні
шоты
шоты
1
2
3
4
5
6
7
8
БА-1 нысанының екінші жағы
Атауы, сипаттамасы
Сұрпы, санаты, жасы
Сапасы, % (ылғалдылығы, зақымдануы және т.б.)
Нөмірі
Бастапқы құны, теңгемен
Өлшем бірлігі
Саны
Салмағы
Бірлігінің
бағасы,
теңгемен
Сомасы, теңгемен
Пайдалануға берілген (түскен) күні
Ескерту
номенклатуралық
түгендеу
брутто
тара
нетто
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
20 __ жылғы "__" _________________ № ______ бұйрықтың (өкімнің)
негізінде биологиялық активтердің (өсімдіктердің) орналасқан жері
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Биологиялық активтердің қысқаша сипаттамасы _________________________
_____________________________________________________________________
Ескерту (қосымша ақпарат) ___________________________________________
Биологиялық активтер
Тапсырған _____________/ __________/_____
лауазымы аты-жөні қолы
20 __ жылғы "___"_____________
Қабылдаған _____________/ __________________/________
лауазымы аты-жөні қолы
20 ____ жылғы "____"_____________
_______________________________________________ берген
20 __ жылғы "___"_________ №________ сенімхат бойынша.
Биологиялық активтерді жауапты сақтауға қабылдаған
Материалдық жауапты тұлға ________/___________________
қолы қолды таратып жазу
20 __ жылғы "___"____________
Бухгалтерияның белгісі:
Биологиялық активтерді (өсімдіктерді) есепке алуды түгендеу карточкасында (кітабында) шығарылғаны белгіленді
Биологиялық активтерді есепке алуды түгендеу карточкасын ашу немесе түгендеу кітабында №______ құжатты жазу туралы бухгалтерияның белгісі, жасалған күні
20 __ жылғы "___"________________
Бас бухгалтер _________/___________ Бас бухгалтер ___/__________
аты-жөні қолы аты-жөні қолы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
21-қосымша
БА-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _______________________________
Құрылымдық бөлімше _________________________________
Материалдық жауапты тұлға __________________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
БИОЛОГИЯЛЫҚ АКТИВТЕРДІ ЕСЕПКЕ АЛУДЫ ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_____________________________________________________________________
биологиялық активтің толық атауы және мақсаты
_____________________________________________________________________
активтің қысқаша жеке сипаттамасы
Бастапқы (ағымдағы) құны, теңгемен
Пайдалы пайдалану мерзімі
Сұрыпы, санаты, жасы
Өлшем бірлігі
Саны
Салмағы
Бірлігінің бағасы, теңгемен
Сомасы,
теңгемен
Пайдалануға берілген (түскен) күні
Түгендеу (номенклатуралық) нөмірі
Ішкі ауыстыру
Істен шығарылды (есептен шығарылды)
құрылымдық бөлімшенің атауы
құжат
операция күні
Құжат бойынша
Істен шығарылу себебі
күні
нөмірі
брутто
тара
нетто
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Карточканы толтырған _______/_____/________ 20 _____ жылғы "____" ___
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
22-қосымша
БА-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
__________/_________/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
Негіздеме
Құжат нөмірі
Жасалған күні
БИОЛОГИЯЛЫҚ АКТИВТЕРДІ ЕСЕПТЕН ШЫҒАРУ АКТІСІ
Ретімен нөмірі
Атауы, мінездеме
Сұрыбы, санаты, жасы
Пайдалануға берілген (түскен) күні
Бастапқы құны, теңгемен
Өлшем бірлігі
Саны
Салмағы
Бірлік үшін бағасы, теңгемен
Сомасы, теңгемен
Нөмірі
брутто
тара
нетто
номенклатуралық
түгендеу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
БА-3 нысанының екінші жағы
Есептен шығару себебі _______________________________________________
Сапалық сипаттамалары _______________________________________________
Комиссияның қорытындысы _____________________________________________
Қосымшасы: Қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі _________________
Комиссия төрағасы _____________/______________________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
Комиссия мүшелері: _____________/_____________________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
_____________/______________________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
Материалдық жауапты тұлға ____________/_______________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
Биологиялық активтерді есептен шығаруға байланысты шығындар туралы
анықтама
Есептен шығаруға арналған шығындар
жұмыстар түрі
құжат нөмірі
шығындар бабы
сомасы, теңгемен
ескерту
1
2
3
4
5
Жиыны
Сатудан түскен кіріс (келтірілген залал) ____________________________
сомасы жазумен, теңге
Биологиялық активтерді есепке алу карточкасында (кітабында) істен шығарылғаны белгіленді.
Бас бухгалтер (бухгалтер) ____/_____________ 20 ____ жылғы "___" ____
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
23-қосымша
НҚ-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
Құрылымдық бөлімше ________________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ЖАЛҒА АЛЫНҒАН (ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ ЖАЛҒА АЛЫНҒАН) НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ ЕСЕПКЕ
АЛУ КАРТОЧКАСЫ*
Ретімен нөмірі
Негізгі құралдың атауы
Саны
Баланс құны
Қайта бағалау сомасы
Шығарылған, тұрғызылған жылы
Амортизация әдісі
Амортизациялық аударымдар сомасы
Негізгі құралдар түскен күні
Жалдау мерзімі
Негізгі құралдар үшін жалдау ақы мөлшері
Негізгі құралдар істен шығарылған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
* Жалға алынған негізгі құралдарды есепке алу үшін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
24-қосымша
НҚ-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
Құрылымдық бөлімше ________________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
__________/_________/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
АВТОКӨЛІК ҚҰРАЛДАРЫН ЕСЕПТЕН ШЫҒАРУҒА АРНАЛҒАН АКТІ
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Баланстық құны, теңгемен
Есептелген амортизация сомасы, теңгемен
Нөмірі
түгендеу
зауыттық
1
2
9
10
20___жылғы "___" ____________ № ___ бұйрықтың (өкімнің) негізінде
тағайындалған комиссия ____________ моделі _____________үлгісіндегі
___________ маркасы ____________жүккөтергіштігі (сыйымдылығы)
___________ қозғалтқыш № ______, шасси № _____, мемлекеттік нөмір
белгісі ________________ техникалық паспорт (№, күні) _______________
паспорт бойынша объектінің салмағы ___________________________ тонна
автомобильге (тіркемеге, жартылайтіркемеге) тексеру жүргізді.
Бағалы металдардың болуы ____________________________________________
Комиссия ________ оның агрегаттарын, тораптары мен тетіктерін тексеру
(автомобильді, тіркемені, жартылай тіркемені)
және құжаттарымен (паспорт, формуляр) танысу нәтижесінде мынаны анықтады:
20 __ жылғы "___"_______________ бастап ұйымның (жеке кәсіпкердің)
балансында тұрады.
Есептен шығарылу себебі _____________________________________________
Техникалық жағдайы __________________________________________________
МАИ есебінен шыққаны туралы мәліметтер ______________________________
Автомобиль, тіркеме, жартылай тіркеме түрі
Шығарылған жылы
Пайдалануға берілген күні (айы, жылы)
Жүрілген жолы, км
пайдаланудан бастап
соңғы күрделі жөндеуден кейін
1
2
3
4
5
НҚ-2 нысанының екінші жағы
Комиссия қорытындысы ________________________________________________
Қосымша. Қоса беріліп отырған құжаттардың тізбесі ___________________
Комиссия төрағасы _____________/______________________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
Комиссия мүшелері: _____________/_____________________/______________
М.О. лауазымы аты-жөні қолы
Материалдық жауапты тұлға ____________/_______________/______________
лауазымы аты-жөні қолы
Мынадай бөлшектер мен тораптар кіріске алынуға жатады
Нөмірі
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлік үшін бағасы, теңгемен
Сомасы, теңгемен
рет бойынша
каталог бойынша
номенклатуралық
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
Автокөлік құралдарын есептен шығаруға байланысты шығындар туралы және
оларды есептен шығарудан түсетін қорлардың түсуі туралы анықтама
Есептен шығаруға арналған шығындар
Пайдаланылуы мүмкін бағалар бойынша есептен шығарудан түскені
Жұмыстар түрі
Құжат нөмірі
Шығындар бабы
Сомасы, теңгемен
Құжат нөмірі
Құндылықтар
Саны
Сомасы, теңгемен
атауы
номенклатуралық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны
Жиыны
Сатудан түскен кіріс (келтірілген залал) ______________________ теңге
сомасы жазумен
_____________________________________________________________________
құжаттың нөмірі мен құны
Негізгі құралдарды есепке алу карточкасында (кітабында) істен шығарылғаны белгіленді.
Бас бухгалтер (бухгалтер) ______/__________ 20 ___ жылғы "___"_______
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
25-қосымша
Қ-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
Қойма ____________________________________
ЖСН/БСН
Қорлардың КІРІС ОРДЕРІ
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Операция түрінің коды
Жеткізушінің атауы
Корреспонденцияланатын шот
Ілеспе құжаттың нөмірі
Төлем құжатының нөмірі
Атауы, сорты, мөлшері, маркасы
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Құжат бойынша
Қабылданды
Бағасы, теңгемен
Сомасы, теңгемен
Паспорт нөмірі*
Қойма картотекасы бойынша жазбаның реттік нөмірі
саны
салмағы
саны
салмағы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жиыны
Қабылдаған ____/____________________ Тапсырған ____/_________________
қолы қолды таратып жазу қолы қолды таратып жазу
* "Паспорт нөмірі" бағаны бағалы металдар мен тастардан тұратын қорлар бойынша операцияларды ресімдеу кезінде толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
26-қосымша

Сноска. Приложение 26 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма З-2
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
Накладная на отпуск запасов на сторону
Организация (индивидуальный предприниматель) - отправитель
Организация (индивидуальный предприниматель)- получатель
Ответственный за поставку (Ф.И.О.)
Транспортная организация
Товарно-транспортная накладная (номер, дата)
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Номенкла-
турный номер
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Сумма с НДС, в тенге
Сумма НДС, в тенге
подлежит отпуску
отпущено
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого
х
Всего отпущено количество запасов (прописью)___________ на сумму
(прописью), в тенге___________________________
Отпуск разрешил ________/___________/____________
должность подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер________/________
М.П. подпись расшифровка подписи
Отпустил ___________/_____________
подпись расшифровка подписи
По доверенности №___________ от "____"____________ 20 _____ года
выданной _______________________
________________________________
Запасы получил ______/__________
подпись расшифровка подписи
Приложение 27
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-3
Организация (индивидуальный предприниматель) ______________
Склад ______________________________________________________
ИИН/БИН
КАРТОЧКА УЧЕТА ЗАПАСОВ
Структурная единица организации (индивидуального предпринимателя)
Вид производства
Марка
Сорт
Профиль
Размер
Счет
Номенклатурный номер
Единица измерения
Цена, в тенге
Срок годности
Ответственный за поставку
структурная единица организации (индивидуального предпринимателя)
вид производства
цех, отдел
исполнитель
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Наименование запаса _____________________________________________
_________________________________________________________________
Дата записи
Номер документа
Номер по порядку
От кого получено или
кому отпущено
Учетная единица выпуска готовой продукции (товаров, работ, услуг)
Приход
Расход
Остаток
Контроль
(подпись, дата)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Сведения о наличии драгоценных материалов (металл, камень)__________
Приложение 28
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-4
Организация (индивидуальный предприниматель) ____________
ИИН/БИН
Утверждаю
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_________/________________________________
подпись расшифровка подписи
"____" ______________________ 20___ года
Акт об оприходовании запасов, полученных
при разборке и демонтаже основных средств
Номер документа
Дата составления
Структурная единица организации (индивидуального предпринимателя)
Цех (склад)
Участок (кладовая)
Акт на списание основных средств
номер
дата
Корреспондирующий счет
Запасы
Единица измерения
Количество, полученное при разборке и демонтаже
Передается подрядчику для повторного использования
наименование, сорт, размер, марка
номенклатурный номер
наименование организации- подрядчика (индивидуального предпринимателя)
количество
цена за единицу, в тенге
сумма, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Оборотная сторона формы З-4
Указанные в настоящем акте запасы приняты и подлежат оприходованию на счетах баланса заказчика, годные для производства работ пригодных для использования и переданных подрядчику.
Заказчик ______/_______/__________ должность подпись расшифровка
подписи
Подрядчик ______/_______/_______ должность подпись расшифровка
подписи
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

Ескерту. 26-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қ-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер)______________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ҚОРЛАРДЫ ШЕТКЕ БЕРУГЕ АРНАЛҒАН ЖҮКҚҰЖАТ
Жөнелтуші ұйым (жеке кәсіпкер)
Алушы ұйым (жеке кәсіпкер)
Жеткізуге жауапты (аты-жөні)
Көліктік ұйым
Тауарлық-көліктік жүкқұжат (нөмірі, күні)
Ретімен нөмірі
Атауы, мінездемесі
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлігінің бағасы, теңгемен
ҚҚС-пен сомасы, теңгемен
ҚҚС сомасы, теңгемен
беруге жатады
берілгені
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны
х
Барлық берілген қорлардың саны (жазумен)_____________________ сомаға (жазумен),
теңгемен ____________________________________________________________________
Беруге рұқсат еткен
__________/______________/_____________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Бас бухгалтер _______/_________________
М.П. қолы қолды таратып жазу
Берген _________/______________________
қолы қолды таратып жазу
____________________________ берген
20 __ жылғы "___" ________ № ___________________ сенімхат бойынша
Қорларды алған
____________/______________________
қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
27-қосымша
Қ-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
Қойма ____________________________________
ЖСН/БСН
ҚОРЛАРДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ КАРТОЧКАСЫ
Ұйымның құрылымдық бірлігі (жеке кәсіпкердің)
Өндіріс түрі
Маркасы
Сорты
Бейіні
Мөлшері
Шоты
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Бағасы, теңгемен
Жарамдылық мерзімі
Жеткізуге жауапты
Ұйымның құрылымдық бірлігі (жеке кәсіпкердің)
Өндіріс түрі
Цех, бөлім
Орындаушы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Қордың атауы ________________________________________________________
Жазба күні
Құжат нөмірі
Ретімен нөмірі
Кімнен алынды немесе кімге берілді
Дайын өнімді (тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді) шығаруды есептеу бірлігі
Кіріс
Шығыс
Қалдық
Бақылау (қолы, күні)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Бағалы металдардың болуы туралы мәлімет (металл, тас)
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
28-қосымша
Қ-4 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
_____________/____________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
Құжат нөмірі
Жасалған күні
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ БҰЗУ МЕН БӨЛШЕКТЕУ КЕЗІНДЕ АЛЫНҒАН ҚОРЛАРДЫ
КІРІСКЕ АЛУ ТУРАЛЫ АКТІ
Ұйымның (жеке кәсіпкердің) құрылымдық бірлігінің коды
Цех (қойма)
Учаске (қойма)
Негізгі құралдарды есептен шығаруға арналған акті
нөмірі
күні
Корреспонденттік шоты
Қорлар
Өлшем бірлігі
Бөлшектеу мен бұзу кезінде алынғаны саны
Қайтадан пайдалану үшін мердігерге берілетіні
атауы, сорты, мөлшері, маркасы
номенклатуралық нөмірі
мердігер- ұйымның (жеке кәсіпкердің) атауы
саны
бірлігінің бағасы, теңгемен
сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Қ-4 нысанының екінші жағы
Осы актіде көрсетілген қорлар қабылданды және тапсырыс
берушінің баланс шоттарына кіріске алынды, қолдану үшін жарамды жұмыс жасауға және мердігерге берілген.
Тапсырыс беруші ____________/___________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Мердігер ________________/________________/______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
29-қосымша

Сноска. Приложение 29 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма З-5
Организация (индивидуальный предприниматель)_________________________
ИИН/БИН
Накладная на внутреннее перемещение запасов
Номер документа
Дата составления
Структурное подразделение отправитель
Структурное подразделение получатель
Основание
Ответствен-
ный за поставку (Ф.И.О.)
Наименование документа
номер документа
дата
Номер по порядку
Наименование запасов, сорт, марка, размер
Номенклатурный номер
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
подлежит отпуску
отпущено
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
х
Всего отпущено количество (прописью)__ на сумму (прописью), в тенге__
Отпуск разрешил__________/ _______/____________
должность подпись расшифровка подписи
Проверил __________/ _____________/___________
должность подпись расшифровка подписи
Отпустил____________/ ____________/____________
должность подпись расшифровка подписи
Получил __________/ ___________/______________
должность подпись расшифровка подписи
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-6
Организация (индивидуальный предприниматель) ______________
ИИН/БИН
Утверждаю
Руководитель организации (индивидуальный предприниматель)
_____________/_____________________
подпись расшифровка подписи
"___" ______________________ 20___ года
АКТ списания запасов
Номер документа
Дата составления
Структурное подразделение (склад, цех, отдел, участок, бригада)
Основание
Материально – ответственное лицо (Ф.И.О.)
наименование документа
номер документа
дата
Номер по порядку
Наименование, сорт, марка, размер
Номенклатурный номер
Дата приобретения
Срок службы
Единица измерения
Подлежит списанию (количество)
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Причина списания
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
х
Оборотная сторона формы № З-6
Всего списано запасов за счет виновных лиц (количество прописью)_____
в том числе вследствие порчи, боя, лома запасов (количество прописью)__________________________________________________________
в том числе вследствие недостач и потерь запасов (количество прописью)__________________________________________________________
Всего списано запасов за счет организации (индивидуального
предпринимателя) (прописью)________________________________________
в том числе вследствие порчи, боя, лома запасов на сумму (прописью), в тенге________________________________________________
в том числе вследствие недостач и потерь запасов на сумму (прописью), в тенге _______________________________________________
Решение и рекомендации комиссии:___________________________________
Перечисленные в настоящем акте запасы, которые по решению комиссии
оприходованы в утиль (лом):
Номер по порядку
Утиль (лом)
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Сумма, в тенге
Номер приходного ордера
наименование, характеристика (сорт, марка, размер и т.п.)
номенклатурный номер
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
х
Всего утиль (лом) оприходовать в сумме (прописью), в тенге __________
Председатель комиссии _____________/ __________/____________________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии: ______________/ _________________/ _____________
должность подпись расшифровка подписи
_______________/ _______________/ ________________
должность подпись расшифровка подписи
Материально-ответственное лицо _________/ __________/ _____________
должность подпись расшифровка
подписи
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма З-7
_______________________________________
Организация (индивидуальный предприниматель)
Склад __________________________________
Цех ____________________________________
ИИН/БИН
Ведомость учета остатков запасов на складе
Материально-ответственное лицо _____________/___________
должность Ф.И.О.
Номер документа
Дата составления
Отчетный период
Структурная единица организации (индивидуального предпринимателя)
Цех
Склад
Кладовая
Подпись материально-ответственного лица __________________
Проверил бухгалтер __________________________________
Номер по порядку
Наименование, характеристика
Номенклатурный номер
Единица измерения
Количество
Цена за единицу, в тенге
Норма запаса
Остаток на ___
Обороты за период
количество
сумма, в тенге
Приход
Расход
количество
сумма, в тенге
количество
сумма, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Остаток
на _____
Обороты за период
Остаток на ________
Обороты за период
Остаток на
_______
количество
сумма, в тенге
Приход
Расход
количество
сумма, в тенге
Приход
Расход
количество
сумма, в тенге
количество
сумма, в тенге
количество
сумма, в тенге
количество
сумма, в тенге
количество
сумма, в тенге
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Приложение 32
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Инв-1
Организация (индивидуальный предприниматель) __________________
ИИН/БИН
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ЗАПАСОВ, НАХОДЯЩИХСЯ В ПУТИ
РАСПИСКА
На основании приказа (распоряжения) от "__" ___ 20____года
№___ произведена инвентаризация запасов, находящихся в пути по
состоянию на "__" _____ 20____года.
При инвентаризации установлено следующее:
Номер по порядку
Наименование, краткая характеристика
Номенклатурный номер
Счет
Единица измерения
Дата отгрузки
Дата
прибытия
Наименование поставщика
Пункт отправки товаров, вид транспортировки товаров
Фактическое наличие
Информация по принятым мерам по изысканию запасов, не прибывших в срок
номер вагона (баржи)
количество
стоимость, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
и т. д. линовка до конца листа
Итого
Оборотная сторона формы Инв-1
Всего по акту, в тенге ________________________________________
Председатель комиссии ______________/ _____________/ _____________
должность подпись расшифровка
подписи
Члены комиссии: ______________/ __________/ ______________________
должность подпись расшифровка подписи
_______________/ ____________/ ____________________
должность подпись расшифровка подписи
Материально-ответственное лицо _______/ _______/ __________________
должность подпись расшифровка подписи
"____" _________________ 20___года.
Приложение 33
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562

Ескерту. 29-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қ-5 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) ______________________________________________
ЖСН/БСН
ҚОРЛАРДЫ ІШКІ АУЫСТЫРУҒА АРНАЛҒАН ЖҮКҚҰЖАТ
Құжаттың нөмірі
Жасалған күні
Жөнелтуші
құрылымдық
бөлімше
Алушы құрылымдық бөлімше
Негіздеме
Жеткізуге жауапты (аты-жөні)
құжаттың атауы
құжаттың нөмірі
күні
Ретімен нөмірі
Қорлардың атауы,
сорты, маркасы,
мөлшері
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлік үшін бағасы,
теңгемен
Сомасы,
теңгемен
талап етілген
іс жүзінде
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
х
Берілген барлығының саны атауы (жазумен)_________________________ сомаға
берілді (жазумен), теңгемен _____________________________________________
Беруге рұқсат еткен
________/_________/____________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Берген
________/_________/____________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Тексерді
_______/_______/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Алды
_______/_______/__________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
30-қосымша
Қ-6 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
БЕКІТЕМІН
Ұйым басшысы (жеке кәсіпкер)
_____________/____________________
қолы қолды таратып жазу
20 ___ жылғы "___"___________ №____
ҚОРЛАРДЫ ЕСЕПТЕН ШЫҒАРУ АКТІСІ
Құжаттың нөмірі
Жасалған күні
Құрылымдық бөлімше (қойма, цех, бөлім, учаске, бригада)
Негіздеме
Материалдық жауапты тұлға (аты-жөні)
құжаттың атауы
құжаттың нөмірі
күні
Ретімен нөмірі
Атауы, сорты, маркасы, мөлшері
Номенклатуралық нөмірі
Пайдалануға берілген күні
Қызмет мерзімі
Өлшем бірлігі
Есептен шығарылуға тиіс (саны)
Бірлігінің бағасы, теңгемен
Сомасы, теңгемен
Есептен шығару себебі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
х
Кінәлі тұлғалардың есебінен шығарылған қорлардың барлығы (саны
жазумен) ____________________________________________________________
оның ішінде қорлардың бүлінуі, ұрылуы, сынуы салдарынан (саны
жазумен) ____________________________________________________________
оның ішінде қорлардың жетіспеушілігі және жоғалуы салдарынан (саны
жазумен) ____________________________________________________________
Ұйым (жеке кәсіпкер) есебінен барлығы мынадай сомаға есептен
шығарылды (жазумен) _________________________________________________
оның ішінде қорлардың бүлінуі, ұрылуы, сынуы салдарынан мынадай
сомаға (жазумен, теңгемен) __________________________________________
оның ішінде қорлардың жетіспеушілігі және жоғалуы салдарынан мынадай
сомаға (жазумен, теңгемен) __________________________________________
Қ-6 нысанының екінші жағы
Комиссияның шешімі мен ұсынымдары ___________________________________
Осы актіде Комиссия шешімі бойынша қалдық заттар (сынықтар) кіріске алынған, санамаланған қорлар:
Ретімен нөмірі
Қалдық заттар (сынықтар)
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлігінің бағасы, теңгемен
Сомасы, теңгемен
Кіріс ордерінің №
Атауы, мінездеме (сорты, маркасы, мөлшері және т.б.)
Номенклатуралық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
х
Барлығы ___________________ теңге сомасындағы (жазумен) қалдық заттар
(сынықтар) кіріске алынсын
Комиссия төрағасы __________/______________/_________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: __________/______________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
__________/______________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Материалдық жауапты тұлға ___________/__________/____________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
31-қосымша
Қ-7 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
Қойма ____________________________________
Цех ______________________________________
ЖСН/БСН
ҚОЙМАДАҒЫ ҚОРЛАРДЫҢ ҚАЛДЫҚТАРЫН ЕСЕПКЕ АЛУ ТІЗІМДЕМЕСІ
Материалдық жауапты тұлға __________________/________________________
лауазымы аты-жөні
Құжат нөмірі
Жасалған күні
Есептілік кезеңі
Ұйымның (жеке кәсіпкерлердің) құрылымдық бірлігінің коды
Цех
Қойма
Сақтау қоймасы
Материалдық жауапты тұлғаның қолы _________________________________
Тексерді бухгалтер_________________________________________________
Ретімен нөмірі
Атауы, мінездеме
Номенклатуралық нөмірі
Өлшем бірлігі
Саны
Бірлігінің бағасы, теңгемен
Қор нормасы
________ қалдық
Кезеңдегі айналымдар
саны
сомасы, теңгемен
Кіріс
Шығыс
саны
сомасы, теңгемен
саны
сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
________ қалдық
Кезеңдегі айналымдар
________ қалдық
Кезеңдегі айналымдар
________ қалдық
саны
сомасы, теңгемен
Кіріс
Шығыс
саны
сомасы, теңгемен
Кіріс
Шығыс
саны
сомасы, теңгемен
саны
сомасы, теңгемен
саны
сомасы,теңгемен
саны
сомасы, теңгемен
саны
сомасы, теңгемен
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
32-қосымша
Түг-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ЖОЛДАҒЫ ҚОРЛАРДЫ ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
ҚОЛХАТ
20 __ жылғы "__" _______________ бұйрықтың (өкімнің) негізінде
20 __ жылғы "__" ________________ жағдай бойынша жолдағы қорларға түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Ретімен нөмірі
Атауы, қысқаша сипаттамасы
Номенклатуралық нөмірі
Шоты
Өлшем бірлігі
Тиелген күні
Келген күні
Өнім берушінің атауы
Тауарларды жіберу пункті, тауарларды тасымалдау түрі
Іс жүзінде болуы
Мерзімінде келмеген қорларды іздеу жөніндегі қолданған шаралар туралы ақпарат
вагонның (баржаның) нөмірі
саны
сомасы, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны
Түг-1 нысанының екінші жағы
Акті бойынша барлығы __________________________________________ теңге
жазумен
Комиссия төрағасы _____________/________/____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: _____________/________/___________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
_____________/________/___________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Осы тізімдемеде көрсетілген деректерді тексерген
_______________/___________________/_________________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 __ жылғы "__" _______________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
33-қосымша

Сноска. Приложение 33 в редакции приказа Министра финансов РК Министра финансов РК от 28.03.2018 № 411 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня со дня его первого официального опубликования).
Форма Инв-2
Организация (индивидуальный предприниматель) _________________ ИИН/БИН* ___________
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ИНВЕСТИЦИЙ РАСПИСКА
К началу проведения инвентаризации все документы, относящиеся к приходу и расходу инвестиций, сданы в бухгалтерию и все документы, подтверждающие инвестирование организации (индивидуального предпринимателя), поступившие на мою (нашу) ответственность оприходованы, а выбывшие сданы в расход.
Материально-ответственное лицо ________/_________/_________________
должность подпись расшифровка подписи
На основании приказа (распоряжения) от "_____" ___ 20____ года произведена инвентаризация инвестиций по состоянию на "__" __20_года.
При инвентаризации установлено следующее:
Оборотная сторона форма Инв-2
Номер по порядку
Наименование объекта инвестиций
Инвестиции
Номер балансового счета
Балансовая стоимость инвестиций, в тенге
Разница между покупной и балансовой стоимостью, в тенге
Сумма переоценки в сторону, в тенге
Сумма инвестиций, в тенге
наименование
номер, дата
серия
номинальная стоимость, в тенге
покупная стоимость, в тенге
срок погашения
увеличение
уменьшение
увеличения
уменьшения
фактически
по данным счета
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
линовка до конца листа
Итого по описи: а) количество порядковых номеров ____________
прописью
б) на сумму, фактически, тенге ________________
прописью
Председатель комиссии _________/_________/___________________
должность       подпись       расшифровка подписи
Члены комиссии _____________/____________/___________________
должность       подпись       расшифровка подписи
______________/____________/____________________
должность             подпись       расшифровка подписи
Все документы, подтверждающие инвестирование организации (индивидуального предпринимателя), поименованные в настоящей инвентаризационной описи с № _________ по № _________________, комиссией проверены в моем присутствии и внесены в опись, в связи с чем претензий к инвентаризационной комиссии не имею. Документы, перечисленные в описи, находятся на моем ответственном хранении.
Материально-ответственное лицо_________/_______/___________________ "_"__20_года.
должность подпись расшифровка подписи
Указанные в настоящем акте данные и расчеты проверил ___________/___________/___________________ "____" ___20___года
должность подпись расшифровка подписи
Примечание * ИИН -индивидуальный идентификационный номер/БИН-бизнес-идентификационный номер.
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Инв-3
Организация (индивидуальный предприниматель) __________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ОТГРУЖЕННЫХ ЗАПАСОВ
Номер по порядку
Покупатель (наименование, реквизиты)
Наименование, характеристика
Номенклатурный номер
Счет
Дата отгрузки
Срок оплаты по неоплаченным в срок запасам
Меры, принятые к погашению задолженности
По данным
копий предъявленных покупателями документов
бухгалтерского учета
дата
номер
количество
стоимость, в тенге
количество
стоимость, в тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
и т. д линовка до конца листа
Итого
Всего по акту (по данным копий предъявленных покупателями документов), сумма, в тенге _______________________________________
прописью
Председатель комиссии ____________/_______/____________________
должность подпись расшифровка подписи
Член (ы) комиссии _________/__________/________________________
должность подпись расшифровка подписи
Приложение 35
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Инв-4
Организация (индивидуальный предприниматель) __________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ДЕБИТОРСКОЙ И КРЕДИТОРСКОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ
На основании приказа (распоряжения) от "__" ____ 20___года произведена инвентаризация задолженности с банками по займам, с бюджетом, покупателями, поставщиками, подотчетными лицами, работниками, депонентами и другими дебиторами и кредиторами по состоянию на "___" _______ 20___года.
При инвентаризации установлено следующее:

Ескерту. 33-қосымшаның орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді – ҚР Қаржы министрінің 28.03.2018 № 411 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Түг-2 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ИНВЕСТИЦИЯЛАРДЫ ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
ҚОЛХАТ
Түгендеу жүргізу басталғанда инвестициялардың кірісіне және
шығысына қатысты барлық құжаттар бухгалтерияға тапсырылды және менің
(біздің) жауапкершілігім(-ізг)е түскен ұйымның (жеке кәсіпкердің)
инвестицияланғанын растайтын барлық құжаттар кіріске алынды, ал істен шыққандары шығысқа тапсырылды.
Материалдық-жауапты адам ____________/_______/_______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20_____жылғы "_____" _______________ №_____бұйрықтың (өкімнің)
негізінде 20_____жылғы "_____" _______________ жағдай бойынша инвестицияларды түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Түг-2 нысанының екінші жағы
Ретімен нөмірі
Инвестициялар объектісінің атауы
Инвестициялар
Теңгерім шотының нөмірі
Инвестициялардың теңгерім құны
Сатып алу және теңгерім құны арасындағы айырым, теңгемен
Қайта бағалау сомасы, теңгемен
Инвестициялардың сомасы, теңгемен
атауы
нөмірі күні
сериясы
атаулы құны, теңгемен
сатып алу құны, теңгемен
өтеу мерзімі
ұлғаю
кему
ұлғаю
кему
іс жүзінде
шоттың деректері бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Тізімдеме бойынша жиыны: а) реттік нөмірлерінің саны ________________
жазбаша
б) сомаға, іс жүзінде, теңгемен ____________
жазбаша
Комиссия төрағасы __________/_________/______________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: __________/_________/_____________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
__________/_________/______________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
№ _____________________ бастап № ___________________ қоса алғанда осы
түгендеу тізімдемеде аталған ұйымның (жеке кәсіпкердің)
инвестицияланғанын растайтын барлық құжаттарды комиссия менің
қатысуыммен тексерді және тізімдемеге енгізді, осыған байланысты,
түгендеу комиссиясына реніш-талабым жоқ. Тізімдемеде санамаланған құжаттардың сақталуына мен жауап беремін.
Материалдық-жауапты адам
______________/______/_________________20_____жылғы. "____" _________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Осы актіде көрсетілген деректер мен есептерді тексерді
___________/_______/______________ 20___жылғы "______" _____________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
34-қосымша
Түг-3 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ТИЕЛГЕН ҚОРЛАРДЫ ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
Ретімен нөмірі
Сатып алушы (атауы, деректемелері)
Атауы, сипаттамасы
Номенклатуралық нөмірі
Шоты
Тиелген күні
Мерзімінде төленбеген қорлар бойынша төлеу мерзімі
Берешекті өтеу үшін қолданған шаралар
Деректер бойынша
сатып алушылар ұсынған құжаттардың көшірмелері
бухгалтерлік есепте
күні
нөмірі
тауар саны
тауар құны, теңгемен
тауар саны
тауар құны, теңгемен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны
Акті бойынша барлығы (сатып алушылар ұсынған құжаттар көшірмелерінің
деректері бойынша), сомасы, теңгемен ________________________________
жазумен
Комиссия төрағасы _________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: ________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
35-қосымша
Түг-4 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ДЕБИТОРЛЫҚ ЖӘНЕ КРЕДИТОРЛЫҚ БЕРЕШЕКТІ ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
20 __ жылғы "__" _______________ бұйрықтың (өкімнің) негізінде банктермен қарыз бойынша, бюджетпен, сатып алушылармен, жеткізушілермен, есеп беретін тұлғалармен, қызметкерлермен, депоненттермен және басқа да дебиторлармен және кредиторлармен 20 __ жылғы "__" ________________ жағдай бойынша берешекке түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:

1. По дебиторской задолженности
Наименование дебитора
ИИН/БИН
Счет
Дата образования задолженности
Срок оплаты
Сумма по балансу, в тенге
Меры, принятые к урегулированию просроченной задолженности
всего
в том числе по сомнительным требованиям
1
2
3
4
5
6
7
8
и т. д. линовка до конца листа
Итого
Оборотная сторона формы Инв-4
2. По кредиторской задолженности
Наименование кредитора
ИИН/БИН
Счет
Дата образования задолженности
Срок оплаты
Сумма по балансу, в тенге
Меры, принятые к урегулированию просроченной задолженности
всего
в том числе несогласованная с кредиторами
1
2
3
4
5
6
7
8
и т. д. линовка до конца листа
ИТОГО:
Председатель комиссии _______________/_____________/_______________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии: _________________/____________/______________
должность подпись расшифровка подписи
______________/_____________/________________
должность подпись расшифровка подписи
Приложение к форме Инв-4
Организация (индивидуальный предприниматель) __________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
СПРАВКА
к акту № ___________ от "___" _______20__года
инвентаризации задолженности
по состоянию на "___"________ 20___года.
Порядковый номер записи
Дебитор
За что числится задолженность
Дата образования задолженности
Сумма задолженности, в тенге
Документ, подтверждающий задолженность
Примечание
наименование
адрес
дебиторской
наименование
номер
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого дебиторов
Кредитор
кредиторской
наименование
адрес
Итого кредиторов
Бухгалтер __________________/______________/___________________
должность подпись расшифровка подписи
Печатать с оборотом без заголовочной части. Подпись и печать на обороте.
Приложение 36
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Инв-5
Организация (индивидуальный предприниматель) ______________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ДРАГОЦЕННЫХ МЕТАЛЛОВ И ИЗДЕЛИЙ ИЗ НИХ
РАСПИСКА
К началу проведения инвентаризации все документы, относящиеся к приходу и расходу драгоценных металлов и изделий из них, сданы в бухгалтерию, и все драгоценные металлы и изделия из них, поступившие на мою ответственность, оприходованы, а выбывшие списаны в расход.
Материально-ответственное лицо ________/_________/___________
должность подпись расшифровка
подписи
На основании приказа (распоряжения) от "__" _____ 20____года №_____ произведена инвентаризация драгоценных металлов и изделий из них по состоянию на "__" _____ 20____года.
При инвентаризации установлено:
Номер по порядку
Наименование
Номенклатурный номер
Характеристика (размер, номер, диаметр сечения и т.п.)
Проба или процент содержания драгоценных металлов
Фактическое наличие
Числится по данным бухгалтерского учета
Количество
Масса
Количество
Масса
лигатурная
чистая
лигатурная
чистая
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Оборотная сторона формы Инв-5
Председатель комиссии _______________/_____________/_______________
должность подпись расшифровка подписи
Члены комиссии: _________________/____________/______________
должность подпись расшифровка подписи
______________/_____________/________________
должность подпись расшифровка подписи
Все драгоценные металлы и изделия из них, поименованные в настоящей инвентаризационной описи с № ______ по № ______, комиссией проверены в натуре в моем присутствии и внесены в опись, в связи с чем претензий к инвентаризационной комиссии не имею. Драгоценные металлы и изделия из них перечисленные в описи, находятся на моем ответственном хранении.
Материально-ответственное лицо "__" __________ 20____года.
Указанные данные проверил _____/_________/____ "___" ____ 20____года. должность подпись расшифровка подписи
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Форма Инв-6
Организация (индивидуальный предприниматель) ____________________
ИИН/БИН
Номер документа
Дата составления
АКТ
ИНВЕНТАРИЗАЦИИ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ И ЭКВИВАЛЕНТОВ
ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ
находящихся______________________________________________________
РАСПИСКА
К началу проведения инвентаризации все документы, относящиеся к приходу и расходу денежных средств и эквивалентов денежных средств, денежных документов, и все денежные средства и эквиваленты денежных средств, а также денежные документы, поступившие на мою ответственность, оприходованы, а выбывшие списаны в расход.
Материально-ответственное лицо _________/__________/__________
должность подпись расшифровка подписи
На основании приказа (распоряжения) от "___" ___ 20___года №__
произведена инвентаризация денежных средств и эквивалентов денежных
средств, денежных документов по состоянию на "__" _____ 20____года.
При инвентаризации установлено следующее:

1. Дебиторлық берешек бойынша
Дебитордың атауы
ЖСН/БСН
Шоты
Берешектің пайда болған күні
Төлеу мерзімі
Баланс бойынша сомасы, теңгемен
Мерзімі өткен берешекті реттеуге қолданылған шаралар
барлығы
оның ішінде күмәнді талаптар бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны
Түг-4 нысанының екінші жағы
2. Кредиторлық берешек бойынша
Кредитордың атауы
ЖСН/БСН
Шоты
Берешектің пайда болған күні
Төлеу мерзімі
Баланс бойынша сомасы, теңгемен
Мерзімі өткен берешекті реттеуге қолданылған шаралар
барлығы
оның ішінде кредиторлармен келісілмегені
1
2
3
4
5
6
7
және т.б. сызық парақтың соңына дейін
Жиыны
Комиссия төрағасы _________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: ________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Түг-4 нысанына қосымша
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
20 __ жылғы "__" _______________ жағдай бойынша берешекті түгендеудің
20 __ жылғы "__" _______________ № ________ актісіне
АНЫҚТАМА
Жазбаның реттік нөмірі
Дебитор
Берешек не үшін есептелген
Берешектің пайда болған күні
Берешек сомасы, теңгемен
Берешекті растайтын құжат
Ескерту
атауы
мекен-жайы
дебиторлық
атауы
нөмірі
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Дебиторлар жиыны
Кредитор
кредиторлық
атауы
мекен-жайы
Кредиторлар жиыны
Бухгалтер ____________________/ _____________/_______________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Тақырып бөлігінсіз екінші жағына басып шығарылады. Қолы мен мөрі екінші жағында.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
36-қосымша
Түг-5 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
БАҒАЛЫ МЕТАЛДАРДЫ ЖӘНЕ ОЛАРДАН ЖАСАЛҒАН БҰЙЫМДАРДЫ ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
ҚОЛХАТ
Бағалы металдардың және олардан жасалған бұйымдардың кірісі мен шығысына жататын барлық құжаттар түгендеу жүргізу алдында бухгалтерияға тапсырылды және менің жауапкершілігіме түскен барлық бағалы металдар мен олардан жасалатын бұйымдар кіріске алынды, ал істен шығарылғандары шығысқа шығарылды.
Материалдық жауапты тұлға __________/______/___________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 __ жылғы "__" _______________ №_____ бұйрықтың (өкімнің) негізінде
20 __ жылғы "__" _______________ жағдай бойынша бағалы металдарға және олардан жасалған бұйымдарға түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:
Ретімен нөмірі
Атауы
Номенклатуралық нөмірі
Сипаттамасы (өлшемі, нөмірі, қима диаметрі және т.б.)
Сынамасы немесе бағалы металдардың пайыздық қатынасы
Іс жүзінде болуы
Бухгалтерлік есеп деректері бойынша есепте тұрғаны
Саны
Салмағы
Саны
Салмағы
лигатуралық
таза
лигатуралық
таза
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Түг-5 нысанының екінші жағы
Комиссия төрағасы _________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Комиссия мүшелері: ________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
________________/________/________________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
№ ______ бастап № ______ қоса алғанда осы түгендеу
тізімдемесінде аталған бағалы металдар мен олардан жасалған бұйымдарға комиссия менің қатысуымда заттай тексеру жүргізді және тізімдемеге енгізілді, осыған байланысты түгендеу комиссиясына кінәратым жоқ. Тізімдемеде санамаланған бағалы металдар мен олардан жасалған бұйымдар менің жауапкершілігімде.
Материалдық жауапты тұлға
20 __ жылғы "__" _______________
Көрсетілген мәліметті тексердім
_____________/_______/___________________20 __ жылғы "__" ___________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
37-қосымша
Түг-6 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер) _____________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
______________________________________________________________ тұрған
АҚША ҚАРАЖАТТАРЫ МЕН АҚША ҚАРАЖАТТАРЫНЫҢ БАЛАМАЛАРЫН ТҮГЕНДЕУ АКТІСІ
ҚОЛХАТ
Ақша қаражаттары мен ақша қаражаттарының баламаларын, ақша құжаттарының кірісі мен шығысына жататын барлық құжаттар түгендеу жүргізу алдында бухгалтерияға тапсырылды және менің жауапкершілігіме түскен барлық ақша қаражаты мен ақша қаражаттарының баламалары, содан басқа ақша құжаттары кіріске алынды, ал істен шығарылғандары шығысқа шығарылды.
Материалдық жауапты тұлға _______________/_______/___________________
лауазымы қолы қолды таратып жазу
20 __ жылғы "__" _______________ №_____ бұйрықтың (өкімнің) негізінде 20 __ жылғы "__" _______________ жағдай бойынша ақша қаражаты мен ақша қаражаттарының баламаларына, ақша құжаттарына түгендеу жүргізілді.
Түгендеу кезінде мыналар анықталды:

Сноска. Приказ дополнен приложением 50 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 19.08.2013 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования); в редакции приказа Министра финансов РК от 27.10.2014 № 458 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Форма Р-1
ИИН/БИН
Заказчик ___________________________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Исполнитель ________________________________________
полное наименование, адрес, данные о средствах связи
Договор (контракт)___№___ "___"________ 20 __ г.
АКТ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ (ОКАЗАННЫХ УСЛУГ)*
Номер
документа
Дата
составления
Номер по порядку
Наименование работ (услуг)
(в разрезе их подвидов в соответствии с технической спецификацией, заданием, графиком выполнения работ (услуг) при их наличии)
Дата выполнения работ
(оказания услуг)**
Сведения об отчете о научных исследованиях, маркетинговых, консультационных и прочих услугах (дата, номер, количество страниц) (при их наличии)***
Единица измерения
Выполнено работ (оказано услуг)
количество
цена за единицу
стоимость
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
х
Сведения об использовании запасов, полученных от заказчика
_____________________________________________________________________
наименование, количество, стоимость
Приложение: Перечень документации, в том числе отчет(ы) о
маркетинговых, научных исследованиях, консультационных и прочих
услугах (обязательны при его (их) наличии) на _______________ страниц
Сдал (Исполнитель)_____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
Принял (Заказчик)____/_____/____
должность подпись расшифровка подписи
М.П.
Дата подписания (принятия) работ
(услуг) ________________________
М.П.
*Применяется для приемки-передачи выполненных работ (оказанных
услуг), за исключением строительно-монтажных работ.
**Заполняется в случае, если даты выполненных работ (оказанных
услуг) приходятся на различные периоды, а также в случае, если даты
выполнения работ (оказания услуг) и даты подписания (принятия) работ
(услуг) различны.
***Заполняется в случае наличия отчета о научных исследованиях,
маркетинговых, консультационных и прочих услугах.
Приложение 51
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 декабря 2012 года № 562
Сноска. Приказ дополнен приложением 51 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 21.05.2015 № 316 (вводится в действие с 01.01.2016).
Форма С-1
Организация (индивидуальный предприниматель)_______________________________
ИИН/БИН
БУХГАЛТЕРСКАЯ СПРАВКА
Номер
документа
Дата
составления
Содержание операции: _________________________________________
№ п/п
Дебет
Кредит
Сумма, в тенге
Содержание проводки
Основание
Счет
Объекты аналитического учета
Единица измерения
Количество
Счет
Объекты аналитического учета
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Всего корреспонденций: количество (прописью) ________________________
на сумму (прописью), в тенге ________________________________________
Приложено документов: в количестве____, на ___________ листах
М.П. Руководитель (или должностное
лицо, обладающее правом
первой подписи) _____________/______________________
подпись расшифровка подписи
Главный бухгалтер (или должностное
лицо, обладающее правом
второй подписи) _____________/______________________
подпись расшифровка подписи

Ескерту. Бұйрық 50-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 19.08.2013 № 402 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), жаңа редакцияда - 2014.10.27 № 458 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ж-1 нысаны
ЖСН/БСН
Тапсырыс беруші __________________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
Орындаушы ________________________________________________________
толық атауы, мекенжайы, байланыс құралдары туралы деректер
Шарт (келісімшарт)______________№__________ "__"____________20__ж.
Құжат нөмірі
Жасалған күні
ОРЫНДАЛҒАН ЖҰМЫСТАРДЫҢ (КӨРСЕТІЛГЕН ҚЫЗМЕТТЕРДІҢ)
АКТІЛЕРІ *
Рет бойынша нөмірі
Жұмыстардың (қызметтердің) атауы (техникалық ерекшеліктеріне, тапсырмаға, жұмысты орындау кестесіне сәйкес кiшi түрлерінің бөлінісінде болған жағдайда)
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) күні**
Маркетингтік, ғылымдық зерттеулер, кеңестік және өзге де қызметтер жайлы есептің болуы туралы мәліметтер (күні, нөмірі, парақтар саны)***
Өлшем бірлігі
Жұмыстар орындалды (қызметтер көрсетілді)
саны
бірлік үшін бағасы
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
х
Тапсырыс берушіден алынған қорлар туралы мәліметтер ______________
атауы, саны, құны
Қосымша: _______________________________ құжаттамалар тізбесі, оның
ішінде маркетингтік, ғылымдық зерттеулер, кеңестік және өзге де
қызметтер жайлы есептер (олар болған жағдайда міндетті) ____ парақта
Тапсырған (Орындаушы)___________/________________/______________
Қабылдаған (Тапсырыс беруші)_________/___________/______________
лауазымы қолы қолды таратып жазу лауазымы қолы қолды таратып жазу
М.О.
Жұмыстарға (қызметтерге) қол қойған (қабылдаған) күні __________
М.О.
* Құрылыс-монтаж жұмыстарын қоспағанда, жұмыстарды (қызмет
көрсетулерді) өткізу - қабылдап алу үшін қолданылады.
** Егер орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) күні
әртүрлі кезеңдерінде түсетін жағдайда, сондай-ақ егер жұмыстарды
(қызметтерді) орындау күні, қол қою (қабылдау) күні әртүрлі болған
жағдайда толтырылады.
*** Ғылыми зерттеулер, маркетингтік, консультациялық және басқа
қызметтер туралы есеп болған жағдайда толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 562 бұйрығына
51-қосымша
А-1 нысаны
Ұйым (жеке кәсіпкер)________________________________________________
ЖСН/БСН
Құжат нөмірі
Жасалған күні
БУХГАЛТЕРЛІК АНЫҚТАМА
Ескерту. 51-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 21.05.2015 № 316 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Операцияның мазмұны:_________________________________________________
Р/с
Дебет
Кредит
Сомасы, теңге
Тізбек мазмұны
Негіздеме
Шоты
Талдамалық есеп объектері
Өлшем бірлігі
Саны
Шоты
Талдамалық есеп объектері
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Корреспонденциялардың барлығы: саны (жазумен)________________________
сомасы (жазумен), теңгемен _____________________________
Қоса беріліп отырған құжаттар: саны ______________,__________ парақта
М.О. Басшы (немесе бірінші қол қою құқығына ие лауазымды адам)
_____________/___________________
қолы қолды таратып жазу
Бас бухгалтер (немесе екінші қол қою құқығына ие лауазымды
адам) _____________/___________________
қолы қолды таратып жазу