Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 июня 2012 года № 728. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 728 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 19.06.2024 № 185/23-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слово "маршрутов" заменены словом "сообщений" решением маслихата города Астаны от 13.12.2013 № 197/28-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:

Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "бағыттар" сөзі "қатынастар" сөзімен ауыстырылды - Астана қаласы мәслихатының 13.12.2013 № 197/28-V (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 14 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ: