О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV "О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Астаны от 21 ноября 2012 года № 81/10-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 декабря 2012 года № 753. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 мая 2013 года № 139/16-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.05.2013 № 139/16-V.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV «О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 708, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 7 января 2012 года № 2, «Вечерняя Астана» от 7 января 2012 года № 2) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «277 839 589,0» заменить цифрами «294 673 345,0»;
цифры «90 437 397,0» заменить цифрами «93 250 304,0»;
цифры «1 688 767,0» заменить цифрами «4 841 120,0»;
цифры «10 175 302,0» заменить цифрами «10 275 302,0»;
цифры «175 538 123,0» заменить цифрами «186 306 619,0»;
в подпункте 2) цифры «267 497 080,9» заменить цифрами «284 243 731, 9»;
в подпункте 3) цифры «(- 1 018 936,0)» заменить цифрами «(-1 563 936,0)», в том числе:
бюджетные кредиты цифры «545 000,0» заменить цифрой «0»;
в подпункте 4) цифры «22 396 115,3» заменить цифрами «22 423 055,3», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «22 396 115,3» заменить цифрами «22 423 055,3»;
в подпункте 5) цифры «(-11 034 671,2)» заменить цифрами «(-10 429 506,2)»;
в подпункте 6) цифры «11 034 671,2» заменить цифрами «10 429 506,2»;
в подпункте 7) цифры «6 386 300,0» заменить цифрами «5 841 300,0»;
в подпункте 8) цифры «(-6 994 147,9)» заменить цифрами «(-7 054 312,9)».
2) в пункте 6 цифры «1 367 111,0» заменить цифрами «1 206 375,0».

"Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 81/10-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 753 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы № 139/16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 30.05.2013 № 139/16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабының 4-тармағына, және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2011 жылдың 30 желтоқсанында № 708 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы «277 839 589,0» деген сандар «294 673 345,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«90 437 397,0» деген сандар «93 250 304,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 688 767,0» деген сандар «4 841 120,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«10 175 302,0» деген сандар «10 275 302,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«175 538 123,0» деген сандар «186 306 619,0» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «267 497 080,9» деген сандар «284 243 731,9» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «(-1 018 936,0)» деген сандар «(-1 563 936,0)» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер «545 000,0» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «22 396 115,3» деген сандар «22 423 055,3» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуда «22 396 115,3» деген сандар «22 423 055,3» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «(-11 034 671,2)» деген сандар «(-10 429 506,2)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «11 034 671,2» деген сандар «10 429 506,2» деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы «6 386 300,0» деген сандар «5 841 300,0» деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы «(-6 994 147,9)» деген сандар «(-7 054 312,9)» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы «1 367 111,0» деген сандар «1 206 375,0» деген сандармен ауыстырылсын.

001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
67 165,0
003
Капитальные расходы государственного органа
488,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 076 102,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
632 484,0
002
Создание информационных систем
435 324,0
003
Капитальные расходы государственных органов
8 294,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
559 999,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
553 146,0
022
Капитальные расходы государственного органа
6 853,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
220 188,0
001
Услуги по обеспечению деятельности  ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
205 144,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 044,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
365 542,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
255 104,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7 151,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
72 611,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим собственности
8 641,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
19 240,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 795,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
288 478,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения, столицы
285 934,0
004
Капитальные расходы государственного органа
2 544,0
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
20 002,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
20 002,0
02
Оборона
1 180 806,0
2
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы
1 180 806,0
2
350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
67 165,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
488,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 076 102,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
632 484,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
435 324,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 294,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
559 999,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
553 146,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 853,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тексеру комиссиясы
220 188,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
205 144,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 044,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
365 542,1
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 104,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7 151,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
72 611,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 641,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
19 240,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 795,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
288 478,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
285 934,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 544,0
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
20 002,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
20 002,0
02
Қорғаныс
1 180 806,0
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1 180 806,0
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

42 995,0
2
350
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
81 885,0
2
350
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
485 568,0
2
350
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
33 218,0
2
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
514 051,0
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
22 089,0
010
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 115 567,8
3
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
6 184 225,0
3
352
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
5 014 445,0
3
352
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
13 000,0
004
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Астане
1 789,0
007
Капитальные расходы государственного органа
980 276,0
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
58 294,0
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
27 383,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
56 668,0
020
Содержание и материально-техническое оснащение  Центра временного размещения оралманов и  Центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 376,0
023
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
29 994,0
3
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
1 598 485,0
3
368
007
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 598 485,0
3
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
5 332 857,8
3
373
004
Развитие объектов органов внутренних дел
686 654,0
044
Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
4 646 203,8
04
Образование
36 243 933,6
4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 709 205,0
4
123
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2 885 410,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

42 995,0
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
81 885,0
004
Республикалық маңызы бар қалалар, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
485 568,0
005
Республикалық маңызы бар қалалар, астананың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
33 218,0
006
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
514 051,0
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
22 089,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 115 567,8
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 184 225,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 014 445,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
13 000,0
004
Астана қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
1 789,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
980 276,0
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
58 294,0
013
Әкімшілік тәртіпте ұсталған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
27 383,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
56 668,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 376,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
29 994,0
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
1 598 485,0
007
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 598 485,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
5 332 857,8
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
686 654,0
044
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
4 646 203,8
04
Бiлiм беру
36 243 933,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 709 205,0
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
2 885 410,0
025
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту

22 684,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 801 111,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 629,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 629,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
487 189,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
159 011,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
260 851,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
67 327,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 160 448,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 160 448,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 994 729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
139 271,0
003
Общеобразовательное обучение
11 457 023,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
158 268,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
164 044,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
6 231,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
441 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 038 844,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
46 288,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 140,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 531,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 749,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
13 951,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
92 440,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 384 105,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

22 684,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
2 801 111,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 629,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
10 629,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
487 189,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
159 011,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
260 851,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
67 327,0
359
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 160 448,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 160 448,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 994 729,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 271,0
003
Жалпы білім беру
11 457 023,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
158 268,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
164 044,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 231,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
441 038,0
008
Балалар үшін қосымша білім беру
1 038 844,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
46 288,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 140,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 531,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 749,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiне жұмыстағы жоғары көрсеткiштерi үшiн гранттарды табыс ету
13 951,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
92 440,0
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 384 105,0
026
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

4 800,0
029
Методическая работа
50 077,0
030
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000,0
032
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
48 777,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
998 434,0
039
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
298 259,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 833,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 053 626,0
086
Оснащение Национального интерактивного парка для детей и юношества в структуре Дворца школьников города Астаны
435 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 724 466,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 724 466,6
374
Управление жилья города республиканского значения, столицы
157 267,0
075
Изъятие земельных участков  под строительство  общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала  МГУ  им. Ломоносова и Назарбаев  Интеллектуальных  школ за счет  целевых трансфертов  из республиканского бюджета
157 267,0
05
Здравоохранение
31 768 844,3
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
21 437 358,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
113 336,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
709 101,0
006
Услуги по охране материнства и детства
239 934,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
160 924,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
235 035,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 402 332,0

4 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
50 077,0
030
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75 000,0
032
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
48 777,0
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
998 434,0
039
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
298 259,0
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
9 833,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 053 626,0
086
Астана қаласының Оқушылар сарайының құрылымындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Ұлттық интерактивті паркті жарақтандыру
435 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
9 724 466,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 724 466,6
374
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
157 267,0
075
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н. Гумилев  атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алу
157 267,0
05
Денсаулық сақтау
31 768 844,3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 437 358,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 336,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
709 101,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
239 934,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
160 924,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
235 035,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 402 332,0

010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 272 298,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 066 450,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
713,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
144 398,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 236 590,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 266,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 024,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
48 169,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
163 993,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
111 151,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
67 142,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
210 938,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
296 655,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
841 708,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
16 684,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
63 680,0
030
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения
2 952,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 064 659,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 543,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 018,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 604 665,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 530,0
028
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета

010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 272 298,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 066 450,0
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
713,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
144 398,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 236 590,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 266,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 024,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
48 169,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
163 993,0
020
Диабетпен аурыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
111 151,0
021
Онкологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
67 142,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
210 938,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
296 655,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
841 708,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
16 684,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 680,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 952,0
033
Денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 064 659,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 543,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда, дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 018,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 604 665,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 530,0
028
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарлама аясындағы іс-шараларды іске асыру

10 530,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10 320 956,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
10 320 956,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 421 748,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 179,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
139 179,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 422 740,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
176 682,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
437 879,0
003
Программа занятости
486 689,0
006
Государственная адресная социальная помощь
22 095,0
007
Оказание жилищной помощи
191 036,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 724 033,0
009
Социальная поддержка инвалидов
262 980,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 304,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 165,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
234 035,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
124 812,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
19 316,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
359 481,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей инвалидов в реабилитационных центрах
59 770,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
356 019,0
026
Капитальные расходы государственного органа
10 011,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 166,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
857 267,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
854 330,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

10 530,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
10 320 956,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
10 320 956,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
6 421 748,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139 179,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
139 179,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 422 740,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
176 682,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 879,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
486 689,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 095,0
007
Тұрғын үй көмегі
191 036,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 724 033,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
262 980,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 304,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 165,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
234 035,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
124 812,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
19 316,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
359 481,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
59 770,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
356 019,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 011,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
66 166,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
857 267,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
854 330,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру

018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
126 293,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
16 450,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
949 827,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
949 827,0
372
Управление по администрированию специальной экономической зоны "Астана - новый город"
813 425,6
372
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне
70 967,0
003
Капитальные расходы государственного органа
749,0
004
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны
741 709,6
14
Обслуживание долга
554,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
554,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
554,0
15
Трансферты
5 794 393,2
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 794 393,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 671 735,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 022 658,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-1 563 936,0
5
Погашение бюджетных кредитов
1 563 936,0
01
Погашение бюджетных кредитов
1 563 936,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
1 563 936,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
22 423 055,3
Приобретение финансовых активов
22 423 055,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
15 837 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 837 000,0
022
Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
15 837 000,0
13
Прочие
6 586 055,3
121
Аппарат акима города республиканского значения столицы
27 517,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27 517,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы

018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
126 293,0
019
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
16 450,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
949 827,0
020
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
949 827,0
372
"Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
813 425,6
001
Халықаралық деңгейде жаңа астана ретінде Астана қаласын имиджін арттыру мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 967,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
749,0
004
Астана қаласының инновация қызметінің дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
741 709,6
14
Борышқа қызмет көрсету
554,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
554,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
554,0
15
Трансферттер
5 794 393,2
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 794 393,2
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3 671 735,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 022 658,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
-1 563 936,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
22 423 055,3
Қаржы активтерін сатып алу
22 423 055,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
15 837 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
15 837 000,0
022
"Опера және балет театры" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
15 837 000,0
13
Өзгелер
6 586 055,3
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
27 517,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
27 517,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы

019
Возврат неиспользованных  бюджетных кредитов выданных из республиканского бюджета
-60 168,0
Используемые остатки бюджетных средств
11 642 519,1
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 21 ноября 2012 года № 81/10-V
Приложение 4
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны
на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию
бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или
увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

019
Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
-60 168,0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
11 642 519,1
Астана қаласы мәслихатының хатшысы         С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 21 қарашадағы
№ 81/10-V шешіміне
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
4-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
002
Создание информационных систем
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
004
Развитие объектов органов внутренних дел
044
Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
4
Образование
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5
Здравоохранение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
012
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство жилья
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта и туризма
022
Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
044
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
4
Бiлiм беру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5
Денсаулық сақтау
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
012
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
013
Қала абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін дамыту
015
Спорт және туризм объектілерін дамыту
022
"Опера және балет театры" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
9
Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы