О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 декабря 2009 года № С-30/11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 мая 2012 года № С-5/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 29 мая 2012 года № 1-1-175. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2013 года № С-16/16
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23.04.2013 № С-16/16.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау» от 4 декабря 2009 года № С-30/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-113, опубликовано 24 декабря 2009 года № 51 в газете «Көкшетау» и 24 декабря 2009 года № 51 в газете «Степной маяк»), следующие изменения:
подпункты 2, 3, 5, 7, 9 пункта 1 изложить в новой редакции:
«2) семьям (гражданам) в силу определенных обстоятельств, нуждающимся в экстренной социальной поддержке:
онкологическим больным и больным туберкулезом, состоящим на учете в организациях здравоохранения со среднедушевым совокупным доходом семнадцать месячных расчетных показателей – в размере пятнадцати месячных расчетных показателей, один раз в год;
в исключительных случаях, таких как пожар, наводнение, другое стихийное бедствие природного или техногенного характера – единовременно, в размере тридцати месячных расчетных показателей;»;
«3) инвалидам 1, 2 и 3 групп, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, лицам, которым установлен стаж работы в тылу не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года, ветеранам труда, Героям социалистического труда для оздоровления в порядке очередности согласно даты подачи заявлений;»;
«5) пенсионерам на платную операцию, не имеющую бесплатной альтернативы на территории Акмолинской области со среднедушевым совокупным доходом семнадцать месячных расчетных показателей – в размере пятнадцати месячных расчетных показателей, один раз в год;»;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 "Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 мамырдағы № С-5/7 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 мамырда № 1-1-175 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № С-16/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 23.04.2013 № С-16/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-113 тіркелген, 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 51 «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 51 «Степной маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2, 3, 5, 7, 9 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) анықталған жағдайларға байланысты, жедел әлеуметтік қолдауға мұқтаж отбасыларға (азаматтарға):
отбасының жан басына шаққандағы орташа жиынтық табысы он жеті айлық есептік көрсеткіш болатын денсаулық сақтау ұйымдарында есепте тұрған онкологиялық және туберкулез ауруларымен ауыратын адамдарға жылына бір рет он бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
өрт, су апаты, басқа да табиғи және техногендік сипаттағы айрықша жағдайларда біржолғы отыз айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;»;
«3) 1, 2 және 3 топ мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері және оларға теңестірілген тұлғалар мен Ұлы Отан соғысына қатысушылардың жеңілдіктері мен кепілдіктеріне теңестірілген басқа санаттағы тұлғаларға, 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығындағы мерзімде тылда 6 айдан кем емес уақыт жұмыс өтілі анықталған тұлғалар мен еңбек ардагерлеріне, Социалистік Еңбек Ерлеріне сауықтыру үшін өтініштің берілген күніне сәйкес кезек бойынша;»;
«5) отбасының жан басына шаққандағы орташа жиынтық табысы он жеті айлық есептік көрсеткіш болатын зейнеткерлерге Ақмола облысының аумағында ақысыз баламасы жоқ, ақылы операция жасау үшін – жылына бір рет он бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;»;

«7) студентам, обучающимся в высших медицинских учебных заведениях, заключившим договор о трудоустройстве с государственными медицинскими учреждениями города Кокшетау, на оплату за последний курс обучения согласно представленному счету;»;
«9) социальные выплаты к праздничным датам осуществляются единовременно на основании сводного реестра путем перечисления средств на расчетные счета лиц, указанных в данном пункте, без подачи заявления:
ко Дню Победы – 9 мая:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 15000 тенге;
несовершеннолетним узникам фашистских лагерей - 3000 тенге;
жителям блокадного Ленинграда - 3000 тенге;
вдовам инвалидов Великой Отечественной войны - 3000 тенге;
награжденным труженикам тыла - 7000 тенге;
труженикам тыла, проработавшим в годы Великой Отечественной войны шесть и более месяцев - 5000 тенге;
ко Дню защиты детей:
детям-инвалидам до 18 лет - 3000 тенге;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны юбилярам, достигшим 85, 90 и свыше лет единовременно - 5000 тенге;
пенсионерам, достигшим 90 лет - 50000 тенге;
пенсионерам, достигшим 100 лет - 100000 тенге;».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие со дня официального опубликования.
Председатель 5 сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Муратбекова
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов

«7) Көкшетау қаласындағы мемлекеттік медициналық мекемелермен жұмысқа орналасу туралы шарт жасаған жоғары медициналық оқу орындарының студенттерінің соңғы курс оқуының төлемі ұсынылған шотқа сәйкес төленсін;»;
«9) мереке күндері қарсаңында әлеуметтік көмек жиынтық тізілімінің негізінде осы тармақшада көрсетілген адамдарға қаржыны өтінішсіз-ақ, олардың есеп шотына аудару жолымен жүзеге асырылады:
9 Мамыр Жеңіс күніне орай:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 15000 теңге;
фашистік лагерьлерде болған кәмелетке толмаған тұтқындарға - 3000 теңге;
блокадалық Ленинград тұрғындарына - 3000 теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің жесірлеріне - 3000 теңге;
марапатталған тыл еңбеккерлеріне - 7000 теңге;
соғыс жылдары алты және одан да көп ай жұмыс істеген тыл еңбеккерлеріне - 5000 теңге;
балаларды қорғау Күніне:
18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 3000 теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері 85, 90 және одан да жоғары жасқа толған мерейтой иелеріне біржолғы - 5 000 теңге;
90 жасқа толған зейнеткерлерге - 50 000 теңге;
100 жасқа толған зейнеткерлерге - 100 000 теңге;».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
5 сессияның төрайымы                       С.Мұратбекова
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов