О бюджете города на 2013-2015 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 января 2013 года № 3582. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 259 167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 473 565,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48 223,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 470 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 714 908,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 283 375,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 377 857 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 377 857 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 937,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 937,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -424 002,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 002,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.12.2013 № 5С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить доходы бюджета города за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений.

2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 3582 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 123 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 259 167 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 473 565,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 223,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 714 908,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 283 375,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 377 857 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 377 857 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 937,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 937,4 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -424 002,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 002,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.12.2013 № 5С-24/2 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен қала бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салығы;
мүлікке салынатын салығы;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажи земли;
продажи нематериальных активов.
3. Установить специалистам организаций образования, культуры, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 4 366 308 тысяч тенге, согласно приложению 4.
5. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрена субвенция в сумме – 8 623 тысячи тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме – 5 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28.02.2013 № 5С-13/2 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2013 год согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год согласно приложению 6.
9. Учесть, что в бюджете города на 2013 год предусмотрены кредиты в сумме 378 167 тысяч тенге, в том числе: для реализации мер по социальной поддержке специалистов в сумме 2 597 тысяч тенге и микрокредитование предпринимательства в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 375 570 тысяч тенге.
10. Утвердить расходы по содержанию поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       К.Булатова
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов города Степногорска»              Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата
"О бюджете города на 2013-2013 годы"

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
3. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет ұйымдарының мамандарына осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
4. 2013 жылы қала бюджетіне – 4 366 308 мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес мақсатты трансферттер көзделгені есепке алынсын.
5. 2013 жылы қала бюджетіне – 8 623 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
6. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 28.02.2013 № 5С-13/2 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2013 жылға арналған қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған қала бюджетінің орындалу барысындағы секвестерге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған қала бюджетінде 378 167 мың теңге сомасында несиелер көзделген, оның ішінде: 2 597 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі іске асыру және 375 570 мың теңге сомасында Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті шағын несиелеу үшін.
10. Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округті ұстау бойынша 2013 жылға арналған шығыстар 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Қ.Болатова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

15225
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
15225
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56242
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
56242
13
Прочие
77359
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17588
013
Капитальные расходы государственного органа
318
020
Создание информационных систем
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
50000
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9453
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9288
004
Капитальные расходы государственного органа
165
III. Чистое бюджетное кредитование
0
15
Трансферты
380659
Трансферты
380659
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
380659
007
Бюджетные изъятия
380659
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
"О бюджете города на 2013-2015 годы"
от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10.12.2013 № 5С-24/2 (вводится в действие с 01.01.2013).
Администратор
бюджетных
программ
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На содержание центра реабилитации детей-инвалидов города Степногорска
10424
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
3726,8
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1420,8
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2800
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
706,3
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7897,7
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей

15225
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15225
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56242
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
56242
13
Басқалар
77359
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 906
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17588
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
318
020
Ақпараттық жүйелер құру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
50000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9453
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9288
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165
III. Таза бюджеттік несиелеу
0
15
Трансферттер
380659
Трансферттер
380659
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
380659
007
Бюджеттік алулар
380659
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0
VІ. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2
"2013-2015 жылдарға арналған қала
бюджеті туралы" шешіміне 4 қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен қала бюджетінің шығындары
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 10.12.2013 № 5С-24/2 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік
бағдарламалардың
әкімшісі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Степногорск қаласының мүгедек балаларын оңалту орталығын ұстауға
10424
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
3726,8
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1420,8
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жабдықтауға
2800
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
706,3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
7897,7
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге

23410,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
37012,6
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10230,4
На содержание и оснащение организаций образования
38682
На проведение противопожарных мероприятий
13665,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
100000
На решение вопросов обустройства моногородов
91543,2
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
60720
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
369302,2
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
86878,6
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очередь)
33322,7
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
1012494,2
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
196867,4
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
163465
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (1 очередь) города Степногорска
182833,4
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
581905,2
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство инженерной инфраструктуры к 45-ти квартирному жилому дому (позиция 1)
4500
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской (завершающий этап)
25499,9
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции систем водоснабжения и водоотведения (2-3 очередь) города Степногорска
50000
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
63541,4
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
5830
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13013,4
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
454
Отдел земельных отношений
На проведение землеустроительных работ для установления границ города Степногорск
11252,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска

23410,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
37012,6
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10230,4
Білім беру ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға
38682
Өртке қарсы іс-шаралар өткізуге
13665,3
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
100000
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
91543,2
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
60720
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
369302,2
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
86878,6
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (2 кезектің 1 кезеңі)
33322,7
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
1012494,2
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
196867,4
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
163465
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (1 кезек)
182833,4
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
581905,2
45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік инфрақұрылымын салуға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (1 позиция)
4500
Ақсу, Заводской кенттерін сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге (аяқталу кезеңі)
25499,9
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін қайта құру (2-3 кезек) бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын мемлекеттік сараптамасымен әзірлеуге
50000
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
63541,4
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
5830
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
13013,4
Жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайтуға
454
Жер қатынастары бөлімі
Степногорск қаласының шекарасын белгілеу үшін жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
11252,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қалпына келтіруге

87851,6
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт дороги "Город Степногорск - промышленная зона"
11960,1
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск-Тазалык"
9653,8
На решение вопросов обустройства моногородов
169494
На реконструкцию автомобильной дороги от улицы Ленина до проспекта Лунный города Степногорск
112706
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильных дорог поселков Аксу, Бестобе, Заводской
16213,8
Отдел экономики и финансов
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
191
Отдел культуры и развития языков
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1749,9
На решение вопросов обустройства моногородов
77833
Аппарат акима села Кырык кудык
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3121
На решение вопросов обустройства села в реализации мер по содействию экономическому развитию в рамках Программы «Развитие регионов»
536
Аппарат акима поселка Заводской
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
554,1
Аппарат акима поселка Аксу
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
554,1
Аппарата акима поселка Шантобе
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов

87851,6
"Степногорск қаласы - өнеркәсіп аймағы" жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптамасын жасауға
11960,1
"Степногорск-Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғы капиталын ұлғайтуға
9653,8
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
169494
Степногорск қаласының Ленин көшесінен Лунный даңғылына дейін автомобиль жолдарын қайта құруға
112706
Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінің автомобиль жолдарына күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
16213,8
Экономика және қаржы бөлімі
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
191
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
1749,9
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
77833
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығынын өтеуге
3121
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылды жайластыру мәселесін шешуге
536
Заводской кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
554,1
Ақсу кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
554,1
Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21937,4
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
21937,4
Приложение 6 к решению
Степногорского городского маслихата
«О бюджете города на 2013-2015 годы»
от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21937,4
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
21937,4
Степногорск қалалық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2
"2013-2015 жылдарға арналған қала
бюджеті туралы" шешіміне 6 қосымша
2013 жылға арналған қала бюджетінің орындалу барысындағы секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру