О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 5 июля 2012 года № С 7-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 27 июля 2012 года № 1-3-184. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом  3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном  бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря  2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ» ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 781 513,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 411 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16 419 тысяч тенге;
поступления  трансфертов – 2 346 896,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 804 162,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 143,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты  - 21 430,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -42 792 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  42 792 тысячи тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой  редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 шілдедегі № С 7-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 шілдеде № 1-3-184 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасымен3 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 781 513,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 411 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 078 мың теңге;
негізгі капиталдың сатудан түсетін түсімдер - 16 419 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 346 896,7 мың теңге;
2) шығындар - 2 804 162,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20 143,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 430,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -42 792 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 42 792 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

48044
003
Капитальные расходы государственного органа
2400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
84415,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
84315,7
022
Капитальные расходы государственного органа
100
459
Отдел экономики и  финансов района (города областного значения)
15574,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13799
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
361,1
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
214
02
Оборона
2054
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2054
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1936
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
118
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1300
04
Образование
1372531,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
1372531,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5572
003
Общеобразовательное обучение
1179872,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14340
006
Дополнительное образование для детей
28647
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
87813
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13885
018
Организация профессионального обучения
18550
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1600
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета трансфертов из республиканского бюджета

48044
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
84415,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
84315,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15574,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13799
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
361,1
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
214
02
Қорғаныс
2054
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2054
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1936
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
118
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1300
04
Бiлiм беру
1372531,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1372531,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5572
003
Жалпы білім беру
1179872,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
14340
006
Балаларға қосымша білім беру
28647
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
87813
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18550
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1600
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

от 5 июля 2012 года
№ С 7-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
967 319,7
Целевые текущие трансферты
143 398,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
107 897
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 972
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
5 697
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 885
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 819
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
46 524
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 586
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
18 586
частичное субсидирование заработной платы
4 596
молодежная практика
1 716
создание центров занятости
12 274
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 016
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 016
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 855
Для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
1 855
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 044
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11 044
Целевые трансферты на развитие
802 491
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 608
На развитие коммунального хозяйства
42 608
Отдел строительства района (города областного значения)
759 883
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
593 566
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31 912
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
127 405
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

2012 жылғы 5 шілдедегі
№ С 7-1 шешіміне 2 Қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
967 319,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
143 398,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
107 897
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 972
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
5 697
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1 600
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
13 885
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
21 819
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға
46 524
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 586
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
18 586
жалақыны ішінара субсидиялауға
4 596
жастар тәжiрибесi
1 716
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
12 274
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 016
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
4 016
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
1 855
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
1 855
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 044
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
11 044
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
802 491
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 608
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
42 608
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
759 883
Ауылды елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің дамуына
593 566
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
31 912
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
127 405
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға

7 000
Бюджетные кредиты
21 431
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 430,7
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
21 430,7
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата
от 5 июля  2012 года
№ С 7-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
197 322,7
Целевые текущие трансферты
123 577,7
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
88 859,7
На капитальный ремонт объектов образования
88 859,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 318,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
838,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
1 480,0
Аппарат акима района (города областного значения)
2 400,0
Капитальные расходы государственного органа
2 400,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30 000,0
На искусственное покрытие футбольного поля и текущего ремонта городского стадиона города Акколь Аккольского района
30 000,0
Целевые трансферты на развитие
73 745,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
73 745,0
На развитие объектов спорта
70 000,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 745,0

7 000
Бюджеттік кредиттер
21 431
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 430,7
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
21 430,7
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 5 шілдедегі
№ С 7-1 шешіміне 3 Қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
197 322,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
123 577,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
88 859,7
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
88 859,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 318,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
838,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 480,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 400,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 400,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
30 000,0
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы қалалық стадионның ағымдағы жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
30 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
73 745,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
73 745,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
70 000,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3 745,0