О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С 45-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № С 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской обасти 12 декабря 2012 года № 3535. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С 45-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-166, опубликовано 20 января 2012 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 821 128,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 410 011 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8 189,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 386 509,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 843 776,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 134,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 421,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 287 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -42 783 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 783 тысячи тенге»;

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № С 11-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3535 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-3-166 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 821 128,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 410 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 189,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 16 419 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 386 509,3 мың теңге;
2) шығындар - 2 843 776,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20 134,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 421,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 287 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -42 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 42 783 мың теңге»;

12690
018
Организация профессионального обучения
18550
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
777,1
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25069
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16471,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
433
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
93254,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93254,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16161,7
002
Программа занятости
23295,4
005
Государственная адресная социальная помощь
74,9
006
Оказание жилищной помощи
600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7401,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
729,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
149
012
Создание информационных систем
108,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23236
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7760
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4055,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9683
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
961643,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
52324,4
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

12690
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18550
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
777,1
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
25069
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16471,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
433
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
93254,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93254,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16161,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23295,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
74,9
006
Тұрғын үй көмегі
600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7401,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
729,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
149
012
Ақпараттық жүйелер құру
108,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23236
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7760
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4055,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9683
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
961643,3
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
52324,4
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

69597,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36354,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4082,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4082,6
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16912,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5612
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
256,8
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11044
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15359,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14530
010
Организация работ по зонированию земель
829,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9561
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5328
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4233
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4033
004
Капитальные расходы государственного органа
200
12
Транспорт и коммуникации
5216,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
18
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5198,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3198,5
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
12423
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1855
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1855
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6001
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

69597,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36354,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4082,6
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
4082,6
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16912,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5612
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
256,8
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11044
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15359,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14530
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
829,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9561
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5328
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5328
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4233
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4033
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
12
Көлiк және коммуникация
5216,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
18
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5198,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3198,5
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Өзгелер
12423
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1855
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1855
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6001
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 596
молодежная практика
1 716
создание центров занятости
9 683
предоставление субсидий на переезд
1 068
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 856
Для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 856
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 855
Для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках Программы "Развитие регионов"
1 855
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 044
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11 044
Целевые трансферты на развитие
840 491
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 608
На развитие коммунального хозяйства
42 608
Отдел строительства района (города областного значения)
797 883
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
593 566
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31 912
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
172 405
Бюджетные кредиты
21 421,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 421,7
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
21 421,7
Приложение 3 к решению
Аккольского районного маслихата
№ С 11-1 от 6 декабря 2012 года
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
201 389,8
Целевые текущие трансферты
123 164,3
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
88 090,8
На капитальный ремонт объектов образования
88 090,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 837,1
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 357,1
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
1 480,0
Аппарат акима района (города областного значения)
2 320,0
Капитальные расходы государственного органа
2 320,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
29 916,4
На искусственное покрытие футбольного поля и текущего ремонта городского стадиона города Акколь Аккольского района
29 916,4
Целевые трансферты на развитие
78 225,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)

4 596
жастар тәжiрибесi
1 716
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
9 683
қоныс аударуға субсидия беруге
1 068
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 856
Мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске асыруға
3 856
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
1 855
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде жергiлiктi өзiн-өзi басқаруды мемлекеттiк қолдау
1 855
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 044
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
11 044
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
840 491
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 608
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
42 608
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
797 883
Ауылды елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің дамуына
593 566
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
31 912
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
172 405
Бюджеттік несиелер
21 421,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 421,7
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
21 421,7
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ С 11-1 шешіміне 3 Қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
201 389,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
123 164,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
88 090,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
88 090,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 837,1
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 357,1
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 480,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 320,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 320,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
29 916,4
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы қалалық стадионның ағымды жөнделуіне және футбол алаңын жасанды қабатпен жабуға
29 916,4
Нысаналы даму трансферттерi
78 225,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі