О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата от 23 мая 2011 года № С 38-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2012 года № С 12-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2013 года № 3612. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2013 года № С 19-4
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2013 № С 19-4 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аккольского района» от 23 мая 2011 года № С 38-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-156, опубликовано 8 июля 2011 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины» KZ») следующее изменение:
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
«4) социальная помощь на расходы за коммунальные услуги:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 процентов ежемесячно за счет целевых трансфертов, выделяемых из областного бюджета:
за водоснабжение, канализацию, газоснабжение, теплоснабжение, мусороудаление, электроснабжение, согласно реестров, предоставленных поставщиками услуг на счета услугодателей по заявлению получателя, либо на лицевые счета получателей.
По выбору получателя социальной помощи, расходы на твердое топливо в период отопительного сезона возмещаются согласно занимаемой площади по месту фактического проживания участника или инвалида Великой Отечественной войны, путем перечисления на лицевые счета получателей из расчета расхода угля на отопление 1 квадратного метра площади для жилых зданий 1-2 этажной постройки в размере 161 килограмма, или согласно предоставленных квитанций на приобретение твердого топлива.
Бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны за счет средств районного бюджета в размере одного месячного расчетного показателя ежемесячно, без подачи заявления на основании списков Государственного центра по выплате пенсии.».

"Ақкөл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Ақкөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 мамырдағы № С 38-4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда № 3612 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 маусымдағы № С 19-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 25.06.2013 № С 19-4 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «Ақкөл ауданының мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2011 жылғы 23 мамырдағы № С 38-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-3-156 тіркелген, 2011 жылғы 8 шілдеде аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4) коммуналдық қызмет шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетілсін:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне ай сайын облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен 100 пайыз мөлшерінде:
сумен, газбен, жылумен, электр қуатымен қамтамасыз ету, канализация, қоқыстарды жою қызметтерін көрсеткендері үшін қызмет көрсетушілері берген тізілімдеріне сай алушының өтініші бойынша қызмет көрсетушілердің шотына, немесе алушылардың шотына.
Әлеуметтік көмекті бастап алушының қалауы бойынша көмірге жұмсалған шығындар жылу беру мерзімінде Ұлы Отан соғысы қатысушының немесе мүгедектің нақты тұрып жатқан жері бойынша тұрғын үйдің алып жатқан алаңына сай 1 шаршы метр алаңын жылытуға қажетті көмірдің шығынын есептегенде тұрғын үй ғимараттарының 1-2 қабатты құрылыстары үшін 161 килограмм мөлшерінде алушылардың жеке шотына немесе отынды сатып алғаны жөнінде ұсынылған түбіртектеріне сай өтелсін.
Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистермен және олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстаған орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына аудандық бюджет құралдарының есебінен Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының тізімдері негізінде өтініш берусіз ай сайын бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.».

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии Аккольского
районного маслихата                        Г.Нурова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    Р.Акимов

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Нұрова
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      Р.Әкімов