Об организации общественных работ в Астраханском районе в 2012 году
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 18 января 2012 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 9 февраля 2012 года № 1-6-164
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Астраханском районе в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Астраханскому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
4. Постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ» Астраханского района             Л.Забудько
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Астраханского района           Т.Наприенко
Начальник
Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Астраханского района
Акмолинской области»                       С.Кантемиров
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Управление юстиции
Астраханского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      А.Шалкенбаева
Утвержден
постановлением акимата
Астраханского района
от 18 января 2012 года № 30
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования, спрос и предложения
на общественные работы по Астраханскому району
на 2012 год
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Астраханского
сельского округа»
Подворный обход
населения
Оказание помощи в
проведении работы
по благоустройству
и очистке
территорий,
озеленение
районного центра
5280 дворов
264000 метров
квадратных
2
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Жалтырского
сельского округа»
Подворный обход
населения
Оказание помощи в
проведении работы
по благоустройству
и очистке
территорий,
озеленение
населенных пунктов
округа
4320 дворов
240000 метров
квадратных
3
Государственное
учреждение «Аппарат
акима
Староколутонского
сельского округа»
Оказание помощи в
проведении работы
по благоустройству
и очистке
территорий,
озеленение
населенных пунктов
округа
168000 метров
квадратных
4
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Кызылжарского
сельского округа»
Оказание помощи в
проведении работы
по благоустройству
и очистке
территорий,
озеленение
населенных пунктов
округа
168000 метров
квадратных
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 метров квадратных
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 метров квадратных
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 метров квадратных
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 метров квадратных
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 метров квадратных
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 метров квадратных
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 метров квадратных
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 метров квадратных
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 метров квадратных
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 метров квадратных
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
16
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
17
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
18
Государственное учреждение «Отдел образования»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
19
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
20
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
21
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
22
Государственное учреждение «Отдел строительства»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
23
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
24
Государственное учреждение «Отдел ветеринарии»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
25
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
26
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
27
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
28
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
29
Государственное учреждение «Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
продолжение таблицы:
Конкретные условия
общественных работ
условия общественных
работ
спрос
предложения
Размер
оплаты
труда
Источник
финансирования
Согласно договору,
заключенного в
соответствии с
действующим
трудовым
законодательством
11
22
11
22
минимальная
заработная
плата
Районный
бюджет
Согласно договору,
заключенного в
соответствии с
действующим трудовым
законодательством
9
20
9
20
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
10
10
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
10
10
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
14
14
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
6
6
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
6
6
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
3
3
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
2
2
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
1
1
минимальная заработная плата
Районный бюджет
Согласно договору,
заключенного в
соответствии с
действующим трудовым
законодательством
1
1
минимальная
заработная
плата
Районный
бюджет

Астрахан ауданында 2012 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 30 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 1-6-164 тіркелді
2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 720 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережелерінің 78 тармақтарына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданында 2012 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Астрахан ауданы бойынша 2012 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сұраныстар мен ұсыныстар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Л.Забудько
Астрахан ауданының
«Экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының
қызметін атқарушы                          Т.Наприенко
«Ақмола облысы
Астрахан ауданының қорғаныс
істер жөніндегі біріккен
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Кантемиров
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
« Ақмола облысы Әділет
Департаменті Астрахан
ауданының Әділет басқармасы»
Мемлекеттік мекемесі
бастығының қызметін атқарушы               А.Шалкенбаева
Астрахан ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 18 қаңтардағы № 30
қаулысымен бекітілген
2012 жылы Астрахан ауданы бойынша ұйымдардың
тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды
қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныстар
Ұйымдардың
атаулары
Қоғамдық
жұмыстың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
«Астрахан ауданының,
Астрахан ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап
тексеру
Ауылды
көгалдандыру,
аумақты тазарту
және абаттандыру
бойынша
жүргізілетін
жұмыстарға көмек
көрсету
5280 үй
264000 шаршы
метр
2
«Астрахан ауданының,
Жалтыр ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап
тексеру
Ауылды
көгалдандыру,
аумақты тазарту
және абаттандыру
бойынша
жүргізілетін
жұмыстарға көмек
көрсету
4320 үй
240000 шаршы
метр
3
«Астрахан ауданының, Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
4
«Астрахан ауданының, Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
5
«Астрахан ауданының, Новочеркаск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
6
«Астрахан ауданының, Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
7
«Астрахан ауданының, Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
8
«Астрахан ауданының, Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
9
«Астрахан ауданының, Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
10
«Астрахан ауданының, Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
11
«Астрахан ауданының, Острогор ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
12
«Астрахан ауданының, Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
13
«Астрахан ауданының, Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
14
«Астрахан ауданының, Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
15
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
36000 шаршы метр
16
«Қаржы және экономика бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
17
«Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
18
Астрахан ауданының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
19
Астрахан ауданының «Кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
20
Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
21
Астрахан ауданының «Сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
22
Астрахан ауданының «Құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
23
Астрахан ауданының «Ауыл шаруашылық және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
24
Астрахан ауданының «Ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
25
Астрахан ауданының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
26
Астрахан ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
27
Астрахан ауданының «Дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
28
Астрахан ауданының «Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
29
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі «Ақмола облысы Әділет Департаменті Астрахан ауданының Әділет басқармасы» Мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың
нақты шарттары
Сұраныс
Ұсыныс
Еңбек ақы
мөлшері
Қаржыландыру
көзі
Қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес
жасалған келісім
шарт бойынша
11
22
11
22
Ең төменгі
жалақы
мөлшерінде
Аудандық
бюджет
Қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес
жасалған келісім
шарт бойынша
9
20
9
20
Ең төменгі
жалақы
мөлшерінде
Аудандық
бюджет
Қолданыстағы еңбек
заңнамасына сәйкес
жасалған келісім
шарт бойынша
14
14
Ең төменгі
жалақы
мөлшерінде
Аудандық
бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
10
10
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
14
14
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
6
6
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
6
6
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
3
3
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
2
2
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
1
1
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет