О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы»
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2012 года № 5С-7/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 30 июля 2012 года № 1-7-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2013 № 70).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-142, опубликовано 4 января 2012 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 5 исключить;

Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 шілдедегі № 5С-7/3 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 шілдеде № 1-7-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.04.2013 № 70 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-7-142 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
5-тармақ алынсын;

приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 7 очередной
сессии                                     А.Шиндин
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 11 июля 2012 года № 5С-7/3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бұланды аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 7 - сессияның
төрағасы                                   А.Шиндин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 шілдедегі
№ 5С-7/3 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

47945
002
Создание информационных систем
3151
003
Капитальные расходы государственного органа
2400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
94548
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
94548
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25703,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20101
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
602,5
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1015
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1585
015
Капитальные расходы государственного органа
1700
02
Оборона
2534
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2534
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2534
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
186
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
186
04
Образование
1927420
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
174
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
174
464
Отдел образования района (города областного значения)
1739146
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7153
003
Общеобразовательное обучение
1454941
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14800
006
Дополнительное образование для детей
45622
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
111373
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1392
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

47945
002
Ақпараттық жүйелер құру
3151
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
94548
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94548
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25703,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20101
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
602,5
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды жинаудың толық алынуын қамтамасыз ету
1015
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1585
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
02
Қорғаныс
2534
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2534
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2534
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
186
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
186
04
Бiлiм беру
1927420
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
174
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
174
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1739146
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7153
003
Жалпы білім беру
1454941
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14800
006
Балаларға қосымша білім беру
45622
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруді қамтамасыз ету
111373
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1392
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім cәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды), асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу

13885
018
Организация профессионального обучения
16898
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
583
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25126
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47373
467
Отдел строительства района (города областного значения)
188100
037
Строительство и реконструкция объектов образования
188100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
73607
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4816
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4816
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17089
002
Программа занятости
14287
005
Государственная адресная социальная помощь
2195
006
Оказание жилищной помощи
730
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
225
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13567
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2091
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12281
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
177376
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9035
008
Освещение улиц населенных пунктов
1536
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

13885
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
16898
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен балабақшалардың, шағын орталықтардың, мектеп-интернаттарының: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін білім ұйымдарының, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
583
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беретін ұйымдардың: мектептердің, мектеп-интернаттардың: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған; жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
25126
067
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелермен ұйымдардың күрделі шығыстары
47373
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
188100
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
73607
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4816
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4816
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68791
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17089
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14287
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2195
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
730
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
5837
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
225
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13567
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
2091
023
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12281
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
177376
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
9035
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1536
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету