О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С 39-1 "О бюджете района на 2012-2014 года"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2012 года № 5С 3-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 8 мая 2012 года № 1-8-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-118, опубликованное 16-23 января 2012 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1)доходы – 981700 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 83903 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1599 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 894698 тысяч тенге;
2)затраты – 1015556,5 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 8723,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10682,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1959 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – -500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 500 тысяч тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -42080,1 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42080,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 1959 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44039,1 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Ошакбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 23 апреля 2012 года
№ 5С 3-1
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С 39-1 "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 5С 3-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 мамырда № 1-8-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С 39-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-118 тіркелген, 2012 жылғы 16-23 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2012 жылына арналған келесі көлемінде:
1) түсімдер– 981700 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 83903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 894698 мың теңге;
2) шығындар – 1015556,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8723,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10682,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1959 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 42080,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42080,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1959 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 44039,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ә.Ошақбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
23 сәуірдегі № 5С 3-1
шешіміне 1 қосымша
Ауданның 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I.Түсімдер

800
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 356
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 553
Аппарат акима села Егиндыколь
400
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
400
Аппарат акима Алакольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
230
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
230
Целевые трансферты на развитие
206 718
в том числе:
Отдел строительства района
206 718
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
204108
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
2610
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2610

800
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
5 356
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
12 553
Егіндікөл селосы әкімінің аппараты
400
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына (селолық) ауылдық округтарының жайғасу мәселелерiн шешуiне
400
Алакөл селолық округы әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына (селолық ) ауылдық округтерiнiң жайғасу мәселелерiң шешуiне
230
Ұзынкөл селолық округы әкімінің аппараты
230
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың iске асыруына (селолық ) ауылдық округтерiнiң жайғасу мәселелерiң шешуiне
230
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
206 718
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
206 718
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
204108
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
2610
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2610