О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 5С-9/2-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2012 года № 3546. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-182, опубликовано 31 декабря 2011 года в районной газете «Ереймен», 31 декабря 2011 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 047 069,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 529 969,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 762,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 483 337,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 083 258,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 048,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 131,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1083 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 737,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 737,2 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 1 083 тысяч тенге.»;
приложения 1345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-9/2-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда № 3546 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-182 тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2012-2014 жылдарға арналған, сонымен қатар 2012 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 047 069,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 529 969,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 762,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 18 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 483 337,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 083 258,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 11 048,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 131,1 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1083 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1 500 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 1 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 737,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 737,2 мың теңге.»;
5-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«5. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 1 083 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджетке бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.»;
көрсетілген шешімнің 1345 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Н.Мандаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                А.Калжанов
Приложение 1
Утверждено решением
Ерейментауского
районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Н.Мандаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 А.Қалжанов
Ерейментау аудандық мәслихатының

14610,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5600,0
40
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
50782,8
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО " Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
287,0
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
840,0
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
24494,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31200,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
100833,0
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)
100833,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27030,0
2
Программа занятости
20997,0
5
Государственная адресная социальная помощь
1200,0
6
Оказание жилищной помощи
1572,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11980,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
733,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
342,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11070,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
14000,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2760,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9149,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
489957,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного(сельского) округа

14610,0
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5600,0
40
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
50782,8
63
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
287,0
21
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
840,0
64
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
24494,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31200,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
100833,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100833,0
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27030,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20997,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1200,0
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
1572,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11980,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
733,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
342,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11070,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14000,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2760,0
23
Халықтың жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9149,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
489957,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

899 988,5
Целевые текущие трансферты
180 207,5
Отдел образования района (города областного значения)
123 861,5
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики,
химии, биологии в государственных учреждениях
основного среднего и общего среднего образования
8 188,0
На обеспечение оборудованием, программным
обеспечением детей -инвалидов, обучающихся на дому
5 600,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам
(попечителям) на содержание ребенка-сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без
попечения родителей
14 610,0
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию учителям школ и воспитателям дошкольных
организаций образования
25 334,0
На реализацию государственного образовательного
заказа в дошкольных организациях образования
45 865,5
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных
пунктов по Программе занятости 2020
23 977,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение
квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев
интеллектуальные школы" за счет трансфертов из
республиканского бюджета

899 988,5
Мақсатты ағымды трансферттер
180 207,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123 861,5
Негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік
мекемелеріндегі физика, химия, биология
кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
8 188,0
Республикалық бюджеттен трансферттердің есебінен
үйлерінде оқитын мүгедек-балаларды
құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен
қамтамасыз ету
5 600,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға
асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай
қаражат төлемдері
14 610,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін
қосымша ақы көлемін ұлғайту
25 334,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
45 865,5
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық
елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді
жөндеу
23 977,0
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік
мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша
біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге
еңбекақыны арттыру