О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2012 года № С-6/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 2 июля 2012 года № 1-10-165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22 января 2015 года № 28)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильского районного маслихата Акмолинской области от 22.01.2015 № 28).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2012–2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-150, опубликовано 29 декабря 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 1 891 477,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 496 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 370 477,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 917 997 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 756 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -31275,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31275,5 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на образование в сумме 61708,6 тысяч тенге, в том числе:
16466 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8740,6 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего образования;
28308 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С-38/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № С-6/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 шілдеде № 1-10-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 28 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 22.01.2015 № 28 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С-38/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-150 тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсанда аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 1 891 477,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 496 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 510 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 370 477,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 917 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер - 4 756 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – -31275,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31275,5 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беруге арналған 61708,6 мың теңге сомасында мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
16466 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
8740,6 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
8194 мың теңге – негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
28308 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

«Учесть, что на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1925,6 тысяч тенге, в том числе:
396,6 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1529 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Енбекшильдерского района и многодетных семей сельской местности Енбекшильдерского района.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 83750,3 тысяч тенге, в том числе:
81360,3 тысяч тенге - на строительство пристройки спортзала, актового зала, столовой и строительство котельной к школе аула Андыкожа батыра Енбекшильдерского района;
2390 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации (привязка проекта повторного применения), проведение государственной экспертизы, строительство школы на 80 мест в селе Сауле Енбекшильдерского района.»;
дополнить пунктом 11-3 следующего содержания:
«11-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 2400 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        О.Жомартов
Секретарь районного
маслихата                                  С.Есполов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Садуақасұлы
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 27 июня 2012 года
№ С-6/2
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
1. Доходы

«2012 жылға арналған облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер 1925,6 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
396,6 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
1529 мың теңге – Еңбекшілдер ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын және Еңбекшілдер ауданының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан студенттерге оқу ақысын төлеуге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген білім беру объектілерін салуға және құруға арналып 83750,3 мың теңге сомасындағы мақсатты даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
81360,3 мың теңге – Еңбекшілдер ауданы Андықожа ауылында спортзал, акті залы, асхананың қосымша құрылысы және мектепке жылу қазандығының құрылысына;
2390 мың теңге - Еңбекшілдер ауданы Сәуле ауылында 80 орынды мектептің құрылысы, мемлекеттік сараптама өткізу, жобалық сметалық құжатнама әзірлеуге, жобаның (қайта қолдануының байлауы).»;
келесі мазмұндағы 11-3 тармақпен толықтырылсын:
«11-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер 2400 мың теңге сомасындағы мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына қарастырылғаны ескерілсін.»;
айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         Ө.Жомартов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Есполов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
27 маусымдағы № С-6/2
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1.Түсімдер

856
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
810
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
250
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Джойл и калибра до 4,5 миллиметра включительно)
9
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
70
2
Неналоговые поступления
5510
1
Доходы от государственной собственности
1510
5
Доходы от аренды имущества находящегося в государственной собственности
1510
4
Доходы от аренды имущества находящегося в коммунальной собственности
1100
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
410
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2000
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
6
Прочие неналоговые поступления
2000
1
Прочие неналоговые поступления
2000
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2000
3
Поступления от продажи основного капитала
19000
3
Продажа земли и нематериальных активов
19000
1
Продажа земли
19000
1
Поступления от продажи земельных участков
19000
4
Поступления трансфертов
1370477,5
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1370477,5
2
Трансферты из областного бюджета
1370477,5
1
Целевые текущие трансферты

856
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
810
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
50
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Джойылдан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
2
Салықтық емес түсiмдер
5510
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1510
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1510
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1100
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
410
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
2000
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
2000
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2000
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
19000
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
19000
1
Жерді сату
19000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
19000
4
Трансферттердің түсімдері
1370477,5
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1370477,5
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1370477,5
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер