О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 30/1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2012 года № 2/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 29 марта 2012 года № 1-16-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 45 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 30/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-139, опубликованное 28 декабря 2011 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1660284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 222784 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4760 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1430284 тысячи тенге.
2) затраты – 1684989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14807,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18407,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3600 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39512,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39512,8 тысяч тенге.»;
приложения 157 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш.Докаев
Секретарь
районного маслихата                        С.Клюшников
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Сандыктауского района»                     Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 20 марта 2012 года № 2/7
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 30/1
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы № 2/7 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда № 1-16-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 45 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет түралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-139 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 28 желтоқсанында «Сандықтауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерестер енгізілсін:
1. тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1660284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 222784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4760 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1430284 мың теңге;
2) шығындар – 1684989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 14807,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 18407,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3600 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39512,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39512,8 мың теңге.»;
жоғарыда аталған шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Ш.Докаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 наурыздағы
№ 2/7 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 30/1 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5191
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5372
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
540
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4262
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
129
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4732
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32997
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2955
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2955
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5584
003
Капитальные расходы государственного органа
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8542
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
14716
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14716
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11059
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5838
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5838
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5221
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4101
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
1000
004
Капитальные расходы государственного органа
120
12
Транспорт и коммуникации
5953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5953
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5953
13
Прочие
21166
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11364
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8615
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

5191
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5372
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
540
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9123
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4262
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
129
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4732
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32997
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2955
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2955
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15326
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5584
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8542
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
14716
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14716
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11059
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5838
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5838
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5221
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4101
003
Ауданың қала құрлысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
1000
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
12
Көлік және коммуникация
5953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5953
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5953
13
Өзгелер
21166
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11364
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8615
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру