О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2012 года № 79/11-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2012 года № 3554. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 апреля 2014 года № 04-01-08/57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.04.2014 № 04-01-08/57).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 966 780,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 691 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 560,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 180 547,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16 706 548,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 899 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 358 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 187 533,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -187 533,2 тысяч тенге:
поступления займов – 19 671 тысяч тенге;
погашение займов – 249 958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 753,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 167/23-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
прочих неналоговых поступлений;

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда № 3554 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 04-01-08/57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.04.2014 № 04-01-08/57 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 966 780,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 691 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 560,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 180 547,8 мың теңге;
2) шығындар – 16 706 548,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 18 899 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 22 257 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 358 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 187 533,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -187 533,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 671 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 249 958 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы - 42 753,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 167/23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлік салығынан;
жер салығынан;
көлік салықтарынан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздерден;
табиғи және басқа да қорларды пайдаланғаны үшін түсімдерден;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметтерді жүргізгені үшін алымдардан;
мемлекеттік баж салығынан;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік меншікте орналасқан мүлікті жалдаудан түсімдерден;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер тарапынан салынатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулардан;
басқа салықтық емес түсімдерден;

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли и нематериальных активов;
4) поступлений трансфертов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 1 648 224 тысяч тенге.
4. Учесть возврат кредитов, выделенных из областного бюджета в 2010 году бюджету района на строительство жилья в сумме 246 600 тысяч тенге.
5. Учесть погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011 и 2012 годах, для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3 358 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты:
1) из республиканского бюджета:
432 143 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
19 968 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
537 881 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов;
40 687,2 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
6 192 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
53 010 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8 757 тысяч тенге – на реализацию государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы;
12 354,6 тысяч тенге – на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
45 589 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
162 388 тысяч тенге – на возмещение убытков землепользователям или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны;
339 323,4 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования;
16 566 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
2) из областного бюджета:
90 544 тысяч тенге - на содержание и оснащение организаций образования;
29 534,3 тысяч тенге – на проведение противопожарных мероприятий объектов образования;
543 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги;
3000 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді және материалдық емес активтерді сатудан;
4) трансферттердің түсімдерінен.
3. 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн субвенция көлемi 1 648 224 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2010 жылы тұрғын үй құрылысына облыстық бюджеттен аудандық бюджетке бөлінген несиелерді қайтару көлемi 246 600 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011 және 2012 жылдары берілген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарызды өтеу 3 358 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдық мақсатты трансферттер ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен:
432 143 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
19 968 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
537 881 мың теңге – облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
40 687,2 мың теңге – эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
6 192 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
53 010 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
8 757 мың теңге – 2011-2020 жылдарға Қазақстан Республикасында білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
12 354,6 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге ақыларды арттыруға;
45 589 мың теңге – «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
162 388 мың теңге – Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге;
339 323,4 мың теңге – жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін күтіп-ұстауға;
16 566 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
2) облыстық бюджеттен:
90 544 мың теңге – білім ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға арналған;
29 534,3 мың теңге – білім беру нысандарының өртке қарсы іс-шараларын жүргізуге;
543 мың теңге – Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
3000 мың теңге – селолық елді мекендердің аз қамтылған және көпбалалы отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің оқу ақысын төлеуге;

246 600 тысяч тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства;
178 500 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов;
175 023,5 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий;
80 956,9 тысяч тенге – на капитальные расходы объектов образования;
22 855,3 тысяч тенге – на проведение мероприятий по вывозу снега и подготовке населенных пунктов к пропуску паводков.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2013  № 88/12-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 24.05.2013 № 119/16-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 16.07.2013 № 133/18-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 02.10.2013 № 145/21-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 06.12.2013 № 167/23-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие:
1) из республиканского бюджета:
2 453 745 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
2 921 944 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1 766 138,7 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
312 282 тысяч тенге – на строительство котельной и реконструкцию системы теплоснабжения в ауле Акмол;
3 715 323 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в сельских населенных пунктах.
2) из областного бюджета:
563 400 тысяч тенге – на строительство объектов образования и разработку проектно-сметной документации (привязка проекта повторного применения), проведение государственной экспертизы по проектам строительства объектов образования;
106 772 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
152 958,2 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения в сельских населенных пунктах;
6 400 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство административного здания в ауле Акмол;
53 800 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Целиноградская коммунальная служба».
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2013 № 88/12-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 16.07.2013 № 133/18-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 02.10.2013 № 145/21-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 06.12.2013 № 167/23-5 (вводится в действие с 01.01.2013).

246 600 мың теңге – заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттер шығындарының өтемақысына;
178 500 мың теңге – елді мекендердің көшелерін және автомобиль жолдарын жөндеуге;
175 023,5 мың теңге – жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;
80 956,9 мың теңге – білім беру нысандарының күрделі шығындарына;
22 855,3 мың теңге – қар шығару және елді мекендерді су тасқынын өткізуге дайындау жөніндегі іс-шараларды жүргізуге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 21.02.2013 № 88/12-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.05.2013 № 119/16-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2013 № 133/18-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.10.2013 № 145/21-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен; 06.12.2013 № 167/23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2013 жылға аудандық бюджетте дамытуға бағытталған мақсаттық трансферттерді қарастырылсын:
1) республикалық бюджеттен:
2 453 745 мың теңге – білім беру нысандарын салу және реконструкциялауға;
2 921 944 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
1 766 138,7 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
312 282 мың теңге – Ақмол ауылында жылу қазандығының құрылысына және жылумен қамтамасыз ету жүйесін жаңартуға;
3 715 323 мың теңге – ауылдық елді мекендерде жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
2) облыстық бюджеттен:
563 400 мың теңге – білім беру нысандарын салу және білім беру объектілерін нысандарының құрылыс бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (байлаулы жобаны қайта қолдану), мемлекеттік сараптама жүргізуге;
106 772 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
152 958,2 мың теңге – селолық елді мекендерде электрмен жабдықтау желілері құрылысының жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге, мемлекеттік сараптама жүргізуге;
6 400 мың теңге – Ақмол ауылында әкімшілік ғимараттың құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
53 800 мың теңге – «Целиноград коммуналдық қызметі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын көбейтуге;
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 21.02.2013 № 88/12-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2013 № 133/18-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.10.2013 № 145/21-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.12.2013 № 167/23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 31 136,1 тысяч тенге, в том числе:
3 000 тысяч тенге – на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций масштаба района;
2 500 тысяч тенге – на резерв местного исполнительного органа района;
2 139,1 тысяч тенге – на погашение кредиторской задолженности за истекший финансовый год;
1 000 тысяч тенге – на землеустройство, проводимое при установлении границ аулов (сел), аульных (сельских) округов;
6 955,9 тысяч тенге – на неиспользованные (недоиспользованные) в течение 2012 года суммы целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, разрешенные к использованию (доиспользованию) в 2013 году, с соблюдением их целевого назначения, в том числе:
2 826,9 тысяч тенге – проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
630,3 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
500 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1 848,8 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2 586 тысяч тенге – на использование кредита, выделенного в 2012 году из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности;
25 722,7 тысяч тенге – на возврат целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2012 году.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21.02.2013 № 88/12-5 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменениями, внесенными решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24.05.2013 № 119/16-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть в районном бюджете на 2013 год вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 5,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 167/23-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть в районном бюджете на 2013 год кредит из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 19 671 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.10.2013 № 145/21-5 (вводится в действие с 01.01.2013).

7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 31 136,1 мың теңге мөлшерінде 2013 жылғы 1 қаңтарға құрылған бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары заңнамамен белгіленген тәртіп бойынша пайдаланылғаны ескерілсін, соның ішінде:
3 000 мың теңге – аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жоюға;
2 500 мың теңге – ауданның жергілікті атқарушы органының резервіне;
2 139,1 мың теңге – өткен қаржы жылының кредиторлық қарызды өтеуге;
1 000 мың теңге – ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға;
6 955,9 мың теңге – 2013 жылы олардың нысаналы пайдаланылуын сақтай отырып, пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат берілген, 2012 жылдың ағымында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің сомасы, соның ішінде:
2 826,9 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
630,3 мың теңге – білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға;
500 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
1 848,8 мың теңге – сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйесін дамытуға;
2 586 мың теңге – 2012 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді пайдалануға;
25 722,7 мың теңге – 2012 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттерді қайтаруға.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 21.02.2013 № 88/12-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; 7-1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 24.05.2013 № 119/16-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 5,6 мың теңге мөлшерінде бюджеттік несиелер бойынша сыйақылар қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 167/23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 19 671 мың теңге мөлшерінде несие қарастырылсын.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.10.2013 № 145/21-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

10. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
11. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 5.
13. Утвердить перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов аульных (сельских) округов согласно приложению 6.
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 79/11-5
Районный бюджет на 2013 год

10. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
11. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Ауылдық (селолық) округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы             А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 А.Үйсімбаев
«Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ә.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 79/11-5 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 79/11-5
Перечень бюджетных программ по администраторам
аппаратов акимов сельских округов
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2013 № 167/23-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Целиноград аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 79/11-5 шешіміне 6 қосымша
Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының
әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 06.12.2013 № 167/23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар