О некоторых вопросах субсидирования животноводства в 2012 году
Решение акима Актюбинской области от 10 сентября 2012 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 сентября 2012 года № 3417. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 9 января 2014 года № 14-5/53).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Актюбинской области от 09.01.2014 № 14-5/53).
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 18 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 516, пунктом 15 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625, аким Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Утвердить:
сводный список товаропроизводителей, распределение квот на планируемые объемы реализации субсидируемой животноводческой продукции и размеры субсидий среди участников программы субсидирования в 2012 году на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 1 к настоящему решению;
сводный список товаропроизводителей, распределение квот среди участников программы субсидирования и размеры бюджетных субсидий в 2012 году на поддержку племенного животноводства согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Приложение 1
к решению акима области
от 10 сентября 2012 года № 6
Сводный список распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий по Актюбинской области на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения акима Актюбинской области от 04.12.2012 № 8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Наименование
наличие поголовья, голов
кол-во коров, голов
в т.ч. маток, голов
районов
хозяйств
вид продукции (уровень)
г.Актобе
ТОО "Рамазан"
товарное яйцо
2
334000
итого по товарному яйцу
334000
Алгинский
АО "Коктас-Актобе"
мясо птицы
3
33918
итого по мясу птицы
33918
Алгинский
КХ "Реймкул"
баранина

2012 жылы мал шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Ақтөбе облысының әкімінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қыркүйекте № 3417 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 14-5/53 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 09.01.2014 № 14-5/53 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 516 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 18-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 15-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бекітілсін:
тауарөндірушілердің жиынтық тізімі, субсидияланатын мал шаруашылығы өнімдерінің өткізуге жоспарланған көлемдеріне квота бөлу және 2012 жылы мал шаруашылығының өнімділігі мен өнім сапасын арттыруға субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында бөлінетін субсидия мөлшері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес;
тауарөндірушілердің жиынтық тізімі, субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квота бөлу және 2012 жылы асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға бөлінетін бюджеттік субсидиялардың мөлшері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Облыс әкімінің
2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 6 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға Ақтөбе облысы бойынша бюджеттік субсидиялар мөлшері және субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квота бөлу жиынтық тізімі
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімінің 2012.12.04 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Атауы
қолда бар мал саны, бас
қолда бар сиыр саны, бас
соның ішінде аналықтары, бас
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
Ақтөбе қ.
"Рамазан" ЖШС
тауарлы жұмыртқа
2
334000
тауарлы жұмыртқа бойынша барлығы
334000
Алға
"Көктас-Ақтөбе" АҚ
құс еті
3
33918
құс еті бойынша барлығы
33918
Алға
"Реймқұл" ШҚ
қой еті