О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 10 мая 2012 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2012 года № 3-3-143. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 64
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 64.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-135, опубликованное в районной газете «Жулдыз-Звезда» от 20 января 2012 года № 5-6 и 7 февраля 2012 года № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 099 932» заменить цифрами «3 883 953»;
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры «964 046» заменить цифрами «964 966»;
по неналоговым поступлениям
цифры «18 789» заменить цифрами «17 869»;
по поступлениям трансфертов
цифры «2 112 397» заменить цифрами «2 896 418»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 122 033,3» заменить цифрами «3 916 377,7»;
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «22 745» заменить цифрами «27 599»;
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «24 270» заменить цифрами «29 124»;
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры «– 44 846,3» заменить цифрами «- 60 023,7»;
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры «44 846,3» заменить цифрами «60 023,7»
2) в абзаце 2 пункте 6:
цифры «28 097» заменить цифрами «33 323»;
и дополнить абзацам следующего содержания:
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 13 255 тысяч тенге»;
3) пункта 8:
цифры «33 791» заменить цифрами «43 791»;
4) в абзаце 1 пункта 9:
цифры «65 200» заменить цифрами «91 200»;
в абзаце 2:
цифры «30 100» заменить цифрами «332 800»;
в абзаце 3:
цифры «20 400» заменить цифрами «4 000»;
в абзаце 4:

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 31 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 3-3-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 64 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-135 тіркелген, аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 5-6 және 7 ақпандағы № 9 сандарында жарияланған) № 49 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
«3 099 932» сандары «3 883 953» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«964 046» сандары «964 966» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«18 789» сандары «17 869» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 112 397» сандары «2 896 418» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 122 033,3» сандары «3 916 377,7» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«22 745» сандары «27 599» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«24 270» сандары «29 124» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 44 846,3» сандары «- 60 023,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«44 846,3» сандары «60 023,7» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта 2 азат жолында:
«28 097» сандары «33 323» сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 8 азат жолымен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы ауқымында ауылдық елді мекендерді дамытуға – 13 255 мың теңге».
3) 8 тармақта:
«33 791» сандары «43 791» сандарымен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта 1 азат жолында:
«65 200» сандары «91 200» сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жолында:
«30 100» сандары «332 800» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жолында:
«20 400» сандары «4 000» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жолында:

цифры «5 834» заменить цифрами «261 705»;
5) в абзаце 3 пункта 10
цифры «163 400» заменить цифрами «150 145»;
в абзаце 6:
цифры «17 042» заменить цифрами «9 797»;
в абзаце 7:
цифры « 4 850» заменить цифрами «1 505»;
в абзаце 8:
цифры «16 000» заменить цифрами «112 407»;
в абзаце 9:
цифры «8 500» заменить цифрами «113 040»;
и дополнить абзацами 10,11 следующего содержания:
«121 тысяч тенге - на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»;
«15 000 тысяч тенге - на подготовку к отопительному сезону».
2. На основании постановления Правительства Республики Казахстан от 2012 года 20 февраля за № 241 «Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2011 года и использовании (доиспользовании) в 2012 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году» доиспользовать 10323,4 тысяч тенге на реконструкцию водопроводного комплекса аула Есет батыра Кокиулы Алгинского района.
3. Приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

«5 834» сандары «261 705» сандарымен ауыстырылсын;
5) 10 тармақта 3 азат жолында:
«163 400» сандары «150 145» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолында:
«17 042» сандары «9 797» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолында:
«4 850» сандары «1 505» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолында:
«16 000» сандары «112 407» сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жолында:
«8 500» сандары «113 040» сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 10,11 азат жолдарымен толықтырылсын:
«жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 121 мың теңге»;
«жылыту кезеңіне дайындауға – 15 000 мың теңге».
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 241 «2011 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2012 жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы» қаулысына сәйкес Алға ауданының Есет батыр Көкіұлы ауылындағы су құбырлық желілерін реконструкциялауға 10323,4 мың теңге пайдаланылсын.
3. Көрсетілген шешімдегі 12 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.