О присвоении наименований улицам населенных пунктов Карауылкелды, Казахстан, Косарал и Кокбулак Карауылкелдинского сельского округа
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 9 апреля 2012 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 23 апреля 2012 года № 3-4-147
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова «аульного», «аула» заменены соответственно словами «сельского», «села» решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17.11.2014 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения Карауылкелдинского сельского округа, аким округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам населенных пунктов Карауылкелдинского сельского округа:
1) село Карауылкелды
№ 1 Улице - 1 Май тұйығы;
№ 2 Улице - Мәншүк Мәметова
№ 3 Улице - Әлия Молдағұлова
№ 4 Улице - Жұбан Айжарықов
№ 5 Улице - Тобық Жармағанбетов
№ 6 Улице - Қожабай Жазықов
№ 7 Улице - Әшім Төленов
№ 8 Улице - Құрылысшылар
№ 9 Улице - Құрылыс учаскесі
№ 10 Улице - Барақ батыр
№ 11 Улице - Дінмұханбет Қонаев
№ 12 Улице - Құрманғазы
№ 13 Улице - Сағи Жиенбаев
№ 14 Улице - Дәуіт батыр
№ 15 Улице - Табын Бөкенбай батыр
№ 16 Улице - Жағалау
№ 17 Улице - Асау батыр
№ 18 Улице - Абай
№ 19 Улице - С.Ешбаев
№ 20 Улице - Аэропорт
№ 21 Улице - Қазақстан
№ 22 Улице - Бармақ батыр
№ 23 Улице - Кәрім Ержанов
№ 24 Улице - Шығыс
№ 25 Улице - Солтүстік-1
№ 26 Улице - Солтүстік-2
№ 27 Улице - Солтүстік-3
№ 28 Улице - Солтүстік-4
№ 29 Улице - Абай тұйығы
2) Села Казахстан
№ 1 Улице - Баршақұм
№ 2 Улице - Ақшат
3) Села Косарал
№ 1 Улице - Шанақ
№ 2 Улице - Болашақ
№ 3 Улице - Жаңа құрылыс
4) Села Кокбулак
№ 1 Улице - Шилі Аша
№ 2 Улице - Ақбұлақ
№ 3 Улице - Сартөбе
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карауылкельдинского
сельского округа:
Е. Қалиев

Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді, Қазақстан, Қосарал және Көкбұлақ елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 34 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 3-4-147 тіркелді
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтін бойынша "селосының", "елді мекеніне" деген сөздер "ауылының" деген сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 17.11.2014 № 161 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына сәйкес және Қарауылкелді ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, округ әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарауылкелді ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қарауылкелді ауылының:
№ 1 Көшесіне - 1 Май тұйығы;
№ 2 Көшесіне - Мәншүк Мәметова
№ 3 Көшесіне - Әлия Молдағұлова
№ 4 Көшесіне - Жұбан Айжарықов
№ 5 Көшесіне - Тобық Жармағанбетов
№ 6 Көшесіне - Қожабай Жазықов
№ 7 Көшесіне - Әшім Төленов
№ 8 Көшесіне - Құрылысшылар
№ 9 Көшесіне - Құрылыс учаскесі
№ 10 Көшесіне - Барақ батыр
№ 11 Көшесіне - Дінмұханбет Қонаев
№ 12 Көшесіне - Құрманғазы
№ 13 Көшесіне - Сағи Жиенбаев
№ 14 Көшесіне - Дәуіт батыр
№ 15 Көшесіне - Табын Бөкенбай батыр
№ 16 Көшесіне - Жағалау
№ 17 Көшесіне - Асау батыр
№ 18 Көшесіне - Абай
№ 19 Көшесіне - С.Ешбаев
№ 20 Көшесіне - Аэропорт
№ 21 Көшесіне - Қазақстан
№ 22 Көшесіне - Бармақ батыр
№ 23 Көшесіне - Кәрім Ержанов
№ 24 Көшесіне - Шығыс
№ 25 Көшесіне - Солтүстік-1
№ 26 Көшесіне - Солтүстік-2
№ 27 Көшесіне - Солтүстік-3
№ 28 Көшесіне - Солтүстік-4
№ 29 Көшесіне - Абай тұйығы
2) Қазақстан ауылының
№ 1 Көшесіне - Баршақұм
№ 2 Көшесіне - Ақшат
3) Қосарал ауылының:
№ 1 Көшесіне - Шанақ
№ 2 Көшесіне - Болашақ
№ 3 Көшесіне - Жаңа құрылыс
4) Көкбұлақ ауылының:
№ 1 Көшесіне - Шилі Аша
№ 2 Көшесіне - Ақбұлақ
№ 3 Көшесіне - Сартөбе
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округі
әкімі:
Е.Қалиев