О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2012 года № 3-7-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2013 года № 5-05/03)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 08.01.2013 № 5-05/03).
В соответствии со статьями 9106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 3-7-137, опубликовано в газете «Кобда» от 21 января 2012 года № 5-6),следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 660 372» заменить цифрами «2 959 356», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «3 379 577» заменить цифрами «2 678 561»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 687 745,8» заменить цифрами «2 986 729,8»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «24 460» заменить цифрами «36 595»,
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «26 697» заменить цифрами «38 832»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 51 833,8» заменить цифрами «- 63 968,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «51 833,8» заменить цифрами «63 968,8».
в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «23 498» заменить цифрами «11 658»;
в части абзаца 6:
цифры «766 212» заменить цифрами «18 228»;
абзац 7 изложить в новой редакции
«на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
в части абзаца 8:
цифры «28 410 » заменить цифрами «37 770»;
в части абзаца 9:
цифры «3 954» заменить цифрами «4 884»;
и дополнить абзацами следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 18 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 мамырда № 3-7-142 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 5-05/03 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013.01.08 № 5-05/03 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтарда «Қобда » газетінің № 5-6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 660 372» деген цифрлар «2 959 356» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 379 577» деген цифрлар «2 678 561» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 687 745,8» деген цифрлар «2 986 729,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«24 460» деген цифрлар «36 595» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«26 697» деген цифрлар «38 832» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшысында
бюджет тапшылығы
«- 51 833,8» деген цифрлар «- 63 968,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
« 51 833,8» деген цифрлар « 63 968,8» деген цифрлармен ауыстырылсын.
6 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
«23 498» деген цифрлар «11 658» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«766 212» деген цифрлар «18228» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру»;
8 абзацтың бөлігінде:
«28 410» деген цифрлар «37 770» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
«3 954» деген цифрлар «4 884» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

«на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 - 23 897 тысяч тенге».
в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры «18 400» заменить цифрами «22 400»;
в части абзаца 2:
цифры «46 500» заменить цифрами «58 250»;
абзац 3 исключить;
в части абзаца 4:
цифры «113 710» заменить цифрами «90 968»;
в части абзаца 5:
цифры «107 865» заменить цифрами «86 292»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на развитие и обустройство недостающей инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 – 3 500 тысяч тенге».
в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «2 965» заменить цифрами «920»;
в части абзаца 2:
цифры «7 704» заменить цифрами «2 537»;
в части абзаца 3:
цифры «32 376» заменить цифрами «45 938»;
в части абзаца 4:
цифры «58 400» заменить цифрами «68 777»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на общеобразовательное обучение - 38 400 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 14 908 тысяч тенге;
на социальную помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов – 51 тысяч тенге».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 23 897 мың теңге»;
7 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«18 400» деген цифрлар «22 400» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
«46 500» деген цифрлар «58 250» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзац алынып тасталсын;
4 абзацтың бөлігінде:
«113 710» деген цифрлар «90 968» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«107 865» деген цифрлар «86 292» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға – 3500 мың теңге».
8 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«2 965» деген цифрлар «920 » деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
«7 704» деген цифрлар «2 537» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
«32 376» деген цифрлар «45 938» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
«58 400» деген цифрлар «68 777» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«жалпы білім беруге – 38 400 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 14 908 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 51 мың теңге».
көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

1 212,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 658,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 054,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
145 263,3
2
Социальная помощь
133 660,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 549,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 549,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 111,0
002
Программа занятости
60 398,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 917,0
005
Государственная адресная социальная помощь
650,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 951,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 623,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11 572,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 603,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 603,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11 249,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
354,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
363 982,1
1
Жилищное хозяйство
111 926,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
422,1
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
350,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
72,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87 607,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
23 320,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 212,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 658,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 054,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
145 263,3
2
Әлеуметтiк көмек
133 660,3
123
Ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 549,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6 549,3
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 111,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60 398,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 917,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
650,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 951,0
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 623,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11 572,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 603,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 603,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 249,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
354,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
363 982,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
111 926,1
458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
422,1
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
350,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
72,1
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
87 607,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
23 320,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу