О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 88 "Об оказании дополнительной помощи социально-уязвимым группам населения"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 28 июня 2012 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2012 года № 3-7-150. Утратило силу решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 22 августа 2013 года № 115
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 22.08.2013 № 115.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об оказании дополнительной помощи социально-уязвимым группам населения" от 24 апреля 2009 года № 88 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 3-7-66, опубликованное в газете "Кобда" 20 мая 2009 года № 21), внести следующие изменения:
в пункте 2:
слова "малообеспеченным семьям со среднемесячным доходом ниже черты бедности, установленной в области, ежемесячную социальную выплату в денежном виде в размере 1,5 месячного расчетного показателя" исключить с 1 января 2013 года;
слова "пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, ежемесячную социальную выплату в денежном виде в размере 1,5 месячного расчетного показателя" исключить с 1 октября 2012 года;
пункт 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Г. Балгарина Л. Исмағамбетова

"Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы № 31 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 шілдеде № 3-7-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 115 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.08.2013 № 115 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 88 "Халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-66 тіркелген, 2009 жылғы 28 мамырда "Қобда" газетінің № 21 жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармағында:
"Аз қамтылған отбасыларының жан басына шаққандағы орташа табысы облыс бойынша анықталған кедейшілік шегінен аспайтын отбасыларға 1,5 есептік айлық көрсеткіші көлемінде ай сайын ақшалай түрде қосымша көмек" сөздері 2013 жылдың 1 қаңтар айынан бастап алынып тасталсын;
"Ең төменгі және ең төменгі зейнетақыдан кем алатын зейнеткерлерге 1,5 есептік айлық көрсеткіші көлемінде ай сайын ақшалай түрде қосымша көмек" сөздері 2012 жылдың 1 қазаннан бастап алынып тасталсын;
3 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихат хатшысы
Г. Балгарина
Л. Исмағамбетова