О присвоении наименований улицам города Хромтау
Совместное решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 7 августа 2012 года № 51 и постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 7 августа 2012 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2012 года № 3414
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и протоколом конференции граждан от 18 июня 2012 года № 2, с учетом мнения населения акимат Хромтауского района ПОСТАНОВИЛ и Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Хромтауского района Актюбинской области от 18.03.2020 № 118 и решения Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 18.03.2020 № 453 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Присвоить улицам города Хромтау следующие наименования согласно прилагаемой схематической карте:
проспект Абая
переулок Абая
переулок Актюбинский
улица Айтжана Асанова
улица Астаны
улица Байзоллы Алдиярова
улица Ыбырая Алтынсарина
улица Амангельди
улица Тасбулак
улица Токтар Аубакирова
улица Тахауи Ахтанова
улица Айтеке би
улица Мухтара Ауезова
улица Ахмета Байтурсынова
улица Мира
улица Бибатпы Бекешовой
улица Шыганака Берсиева
улица Болашак
улица Больничная
улица Валерия Величко
улица Михаила Выходцева
улица Юрия Гагарина
улица Максима Горького
улица Кокпекты
улица Павла Долгова
улица Достык
улица Достар
улица Донская
улица Ивана Дули
улица Жамбыла
улица Жастар
улица Алиби Жангельдина
улица Желтоксан
проспект Победы
улица Сергея Жутеева
улица Братьев Жубановых
улица Газизы Жубановой
улица Актасты
улица Мырзагерея Елкеева
улица Есет батыра
улица Казахстанская
улица Акималы Каржауова
улица Динмухамеда Конаева
улица Курмангазы
улица Халиоллы Кенжалина
улица Анасима Конева
улица Коктем
улица Юлии Куразовой
улица Надежды Курченко
улица Павла Лахно
улица Александра Матросова
улица Маншук Маметовой
улица Мереке
улица Ивана Мишина
улица Казыбай
улица Бауыржана Момышулы
улица Алии Молдагуловой
улица Наурыз
улица Изтай Мамбетов
улица Байсеркеша Нурлыбаева
улица Дины Нурпеисовой
улица Окраина
улица Окраина-2
улица Куанышбая Омарова
улица Курмангали Оспанова
улица Ивана Панфилова
улица Виктора Пацаева
улица Кокозек
улица Жосалы
улица Коптогай
улица Привокзальная
улица Александра Пушкина
улица Республики
улица Кайрата Рыскулбекова
улица Садовая
улица Спортивная
улица Степная
улица Независимости
улица Железнодорожная
улица Льва Толстого
улица Шокана Уалиханова
переулок Узкий
улица Кызылкайын
улица Лизы Чайкиной
улица Шахтерская
улица Леонида Шиловского
улица Школьная
улица Талдыбулак
улица 8 Наурыз.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 18.03.2020 № 118 и решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 18.03.2020 № 453 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 15.12.2023 № 316 и решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15.12.2023 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).

Хромтау қаласының көшелеріне атаулар беру туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 тамыздағы № 51 шешімі және Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 247 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қыркүйекте № 3414 тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына және 2012 жылғы 18 маусымдағы № 2 азаматтар конференциясының хаттамасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 18.03.2020 № 118 қаулысы және Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 453 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес Хромтау қаласындағы көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
Абай даңғылы
Абай тұйық көшесі
Ақтөбе тұйық көшесі
Айтжан Асанов көшесі
Астана көшесі
Байзолла Алдияров көшесі
Ыбырай Алтынсарин көшесі
Аманкелді көшесі
Тасбұлақ көшесі
Тоқтар Аубакиров көшесі
Тахауи Ахтанов көшесі
Әйтеке би көшесі
Мұхтар Әуезов көшесі
Ахмет Байтұрсынов көшесі
Бейбітшілік көшесі
Бибатпа Бекешова көшесі
Шығанақ Берсиев көшесі
Болашақ көшесі
Больничный көшесі
Валерий Величко көшесі
Михаил Выходцев көшесі
Юрий Гагарин көшесі
Максим Горький көшесі
Көкпекті көшесі
Павел Долгов көшесі
Достық көшесі
Достар көшесі
Дөң көшесі
Иван Дуля көшесі
Жамбыл көшесі
Жастар көшесі
Әліби Жәнгелдин көшесі
Желтоқсан көшесі
Жеңіс даңғылы
Сергей Жутеев көшесі
Ағайынды Жұбановтар көшесі
Ғазиза Жұбанова көшесі
Ақтасты көшесі
Мырзагерей Елкеев көшесі
Есет батыр көшесі
Қазақстан көшесі
Әкімалы Қаржауов көшесі
Дінмұхамед Қонаев көшесі
Құрманғазы көшесі
Халиолла Кенжалин көшесі
Анисим Конев көшесі
Көктем көшесі
Юлия Куразова көшесі
Надежда Курченко көшесі
Павел Лахно көшесі
Александр Матросов көшесі
Мәншүк Мәметова көшесі
Мереке көшесі
Иван Мишин көшесі
Қазыбай көшесі
Бауыржан Момышұлы көшесі
Әлия Молдағұлова көшесі
Наурыз көшесі
Ізтай Мәмбетов көшесі
Новая станция көшесі
Байсеркеш Нұрлыбаев көшесі
Дина Нұрпейісова көшесі
Окраина көшесі
Окраина – 2 көшесі
Қуанышбай Омаров көшесі
Құрманғали Оспанов көшесі
Иван Панфилов көшесі
Виктор Пацаев көшесі
Көкөзек көшесі
Жосалы көшесі
Көптоғай көшесі
Привокзальная көшесі
Александр Пушкин көшесі
Республика көшесі
Қайрат Рысқұлбеков көшесі
Садовая көшесі
Спорт көшесі
Степная көшесі
Тәуелсіздік көшесі
Теміржол көшесі
Лев Толстой көшесі
Шоқан Уәлиханов көшесі
Узкий тұйық көшесі
Қызылқайың көшесі
Лиза Чайкина көшесі
Шахтер көшесі
Леонид Шиловский көшесі
Школьный көшесі
Талдыбұлақ көшесі
8 наурыз көшесі
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 15.12.2023 № 316 қаулысымен және Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района Елдесова С.Б.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Усмангалиев А.К.
Председатель районного маслихата Бекбауов А.
Секретарь районного маслихата Мулдашев Д.Х.

2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Б. Елдесовке жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Усмангалиев
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А.Қ. Бекбауов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д.Х. Молдашев