О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 312 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 8 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2012 года № 3-13-166. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19 марта 2013 года № 67
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19.03.2013 № 67.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статья 104 и статья 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 312 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-164, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4(8210):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4823250,0» заменить цифрами «4857213,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3268050,0» заменить цифрами «3302013,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4823250,0» заменить цифрами «4871834,8»;
в подпункте 4):
дефицит бюджета цифры «-8574,0» заменить цифрами «-23195,8»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры «8574,0» заменить цифрами «23195,8»;
2) в пункте 6:
в части 10 абзаца:
цифры «2573,0» заменить цифрами «3036,0»;
3) в пункте 8:
после 4 абзаца дополнить 5 абзацем следующего содержания:
«на выплату заработной платы учреждениям образования - 30000,0 тыс. тенге»;
4) в пункте 9:
после 7 абзаца дополнить 8 абзацем следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 ақпанда № 3-13-166 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 19.03.2013 № 67 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 104 бабына және  106 бабынасәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-164 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 3-4(8210) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
Кірістер «4823250,0» саны «4857213,0»санына ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3268050,0» саны «3302013,0» санына ауыстырылсын,
2) тармақшада:
шығындар «4823250,0» саны «4871834,8» санына ауыстырылсын,
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы «-8574,0» саны «-23195,8» санына ауыстырылсын,
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) «8574,0» саны «23195,8» санына ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
10 абзацтың бөлігінде:
«2573,0» саны «3036,0» санына өзгертілсін;
3) 8 тармақта:
4 абзацтан кейін төменгі мазмұндағы 5 абзацпен толықтырылсын:
«білім саласының мекемелеріне жалақы төлеуге - 30000,0 мың теңге»;
4) 9 тармақта:
7 абзацтан кейін мынадай мазмұндағы 8 абзацпен толықтырылсын:

«на разработку проектно-сметной документации к проекту «Строительство линии электроснабжения канализационно-насосных станций города Шалкар Шалкарского района» - 3500,0 тыс.тенге».
2. Приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1235 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                       Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Г. Сейтова                         С. Тулемисов

«Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы ахаба жүйесінің су айдау бекетіне электр желілерін салу» жобасына жобалық сметалық құжаттар дайындауға - 3500,0 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1235 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
Г. Сейтова                        С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
кезекті екінші сессиясының
2012 жылғы 8 ақпандағы

177626,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2539,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34151,0
9
Прочие услуги в области образования
104043,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
78000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26043,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9450,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
500,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11489,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4604,0
05
Здравоохранение
250,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
250,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
250,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
250,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357924,0
2
Социальная помощь
331539,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
331539,0
002
Программа занятости
167653,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10525,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1075,0
006
Оказание жилищной помощи
10047,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63119,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
275,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28592,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35556,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

177626,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2539,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34151,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
104043,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
78000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26043,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9450,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және байқауларды өткізу
500,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына(қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11489,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4604,0
05
Денсаулық сақтау
250,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
250,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
250,0
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
250,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
357924,0
2
Әлеуметтік көмек
331539,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331539,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
167653,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10525,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1075,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10047,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63119,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
275,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28592,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35556,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

3600,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3600,0
6
Земельные отношения
12901,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12901,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10951,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
1800,0
007
Капитальные расходы государственного органа
150,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36044,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36044,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36044,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14158,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14158,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14158,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14008,0
015
Капитальные расходы государственного органа
150,0
12
Транспорт и коммуникации
69633,0
1
Автомобильный транспорт
69633,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
910,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
910,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68723,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
68723,0
13
Прочие
55136,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1533,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
1533,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
1533,0
9
Прочие
53603,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3036,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3036,0

3600,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3600,0
6
Жер қатынастары
12901,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12901,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10951,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1800,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
36044,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі
36044,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36044,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14158,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14158,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14158,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14008,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
12
Көлік және коммуникация
69633,0
1
Автомобиль көлігі
69633,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
910,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
910,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68723,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
68723,0
13
Өзгелер
55136,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1533,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
1533,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1533,0
9
Өзгелер
53603,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3036,0
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3036,0

17645,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8572,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8572,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9073,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7971,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1102,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68063,0
1
Сельское хозяйство
20945,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17054,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14111,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
589,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
749,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1605,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
3891,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3891,0
6
Земельные отношения
11074,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11074,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11074,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36044,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36044,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36044,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14225,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14225,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14225,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14225,0
12
Транспорт и коммуникации
85884,0
1
Автомобильный транспорт
85884,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
974,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

17645,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8572,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8572,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9073,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7971,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1102,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68063,0
1
Ауыл шаруашылығы
20945,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі
17054,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14111,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
589,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
749,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1605,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
3891,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3891,0
6
Жер қатынастары
11074,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11074,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11074,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
36044,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі
36044,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36044,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14225,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14225,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14225,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14225,0
12
Көлік және коммуникация
85884,0
1
Автомобиль көлігі
85884,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
974,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

15575,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15326,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
197,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
52,0
5
Планирование и статистическая деятельность
21120,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
21120,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
21120,0
02
Оборона
5181,0
1
Военные нужды
2187,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2187,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2187,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2994,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2994,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1959,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1035,0
04
Образование
3671917,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
528395,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
528395,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
520384,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
8011,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3130052,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3130052,0
004
Общеобразовательное обучение
2791546,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
170725,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
133630,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34151,0
9
Прочие услуги в области образования
13470,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13470,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

15575,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15326,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
197,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
52,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
21120,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
21120,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21120,0
02
Қорғаныс
5181,0
1
Әскери мұқтаждықтар
2187,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2187,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2187,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2994,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2994,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1959,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ, мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1035,0
04
Білім беру
3671917,0
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
528395,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
528395,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
520384,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейіңгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
8011,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3130052,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3130052,0
004
Жалпы білім беру
2791546,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
170725,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
133630,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34151,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
13470,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13470,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу