Об утверждении государственного образовательного заказа и размера родительской платы в дошкольных организациях образования на 2012 год
Постановление акимата Алматинской области от 16 августа 2012 года N 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 сентября 2012 года N 2131. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования согласно приложению 1 и родительской платы на 2012 год согласно приложению 2.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" (Аманова Г.М.) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и родительской платы в дошкольных организациях образования в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов
Приложение 1
к постановлению акимата Алматинской
области "Об утверждении
государственного образовательного
заказа и размера родительской
платы в дошкольных организациях
образования на 2012 год"
от 16 августа 2012 года N 257
Размер государственного образовательного заказа на одного
ребенка в год
N
п.п
Наименование расходов
Средний расход одного
ребенка в год
Объем
расходов
Сумма
(тенге)
Итого расходов
197846
1
Заработная плата с
отчислениями
По тарификации
175447
2
Расходы по оплате
коммунальных услуг
По факту
(средний
расход)
960
3
Расходы за услуги связи на
1-го ребенка в год
ә в месячных
расчетных
показателях
405
4
Расходы на приобретение
материалов (игрушки, книжки,
цветные карандаши, бумага и
др.) в год в расчете на 1-го
ребенка
5–ти кратный
месячный
расчетный
показатель
8090
5
Расходы на проведение
текущего ремонта в год в
расчете на 1-го ребенка
5–ти кратный
месячный
расчетный
показатель
8090
6
Расходы на повышение
квалификации в год в расчете
на 1-го ребенка
1 кратный
месячный
расчетный
показатель

Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2012 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін және ата-аналар төлемінің мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 тамыздағы N 257 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 қыркүйекте N 2131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру 1-қосымшаға және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ғ.М.Аманова) осы қаулының 1-тармағына сәйкес мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-аналар төлемін және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысының орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Мұқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
"Мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2012 жылға
арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысының көлемін және
ата-аналар төлемінің мөлшерін
бекіту туралы" 2012 жылғы
16 тамыздағы N 257 қаулысына
1-қосымша
Жылына бір балаға есептелінген мемлекеттік білім беру
тапсырысының көлемі
N
р.с.
Шығынның атауы
Бір баланың орташа шығыны
Шығынның
мөлшері
Сомасы
(теңге)
Шығындар жиынтығы
197846
1
Аударым мен қоса еңбекақы
Тарификация
бойынша
175447
2
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу шығыны
Нақты шығын
мөлшері
960
3
1 балаға жылына шығатын
байланыс қызметінің шығыны
ең төменгі
айлық есептік
көрсеткіштің
1/4 мөлшері
405
4
1 балаға жылына материалдар
сатып алуға шығатын шығындар
(ойыншықтар, кітаптар,
түрлі-түсті қарындаштар,
қағаздар және тағы басқа
заттар)
ең төменгі
айлық есептік
көрсеткіштің 5
есе мөлшері
8090
5
1 балаға жылына ағымдағы жөндеу
жұмыстарына кететін шығындар
ең төменгі
айлық есептік
көрсеткіштің 5
есе мөлшері
8090
6
1 балаға шаққанда жылына
біліктілік арттыру шығыны
ең төменгі
айлық есептік
көрсеткіштің 1
мөлшері

1618
7
Прочие текущие расходы на
1-го ребенка в год (аренда,
фин.услуги, и т.д)
2–х кратный
месячный
расчетный
показатель
3236
Приложение 2
к постановлению акимата Алматинской
области "Об утверждении
государственного образовательного
заказа и размера родительской
платы в дошкольных организациях
образования на 2012 год"
от 16 августа 2012 года N 257
Размер родительской платы на 2012 год
N
п.п
Размер родительской платы в
государственных садах
Размер родительской платы в
частных дошкольных
организациях, получающих
услуги по государственному
образовательному заказу
1
Не более 6–ти кратного
месячного расчетного
показателя
Не более 10–ти кратного
месячного расчетного
показателя

1618
Алматы облысы әкімдігінің
"Мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарында 2012 жылға
арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысының көлемін және
ата-аналар төлемінің мөлшерін
бекіту туралы" 2012 жылғы
16 тамыздағы N 257 қаулысына
2-қосымша
2012 жылға ата–ананың ақы төлеу мөлшері
N
р.с.
Мемлекеттік балабақшадағы
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Жекеменшік балабақшадағы
ата-ананың ақы төлеу
мөлшері
1
айлық есептік көрсеткіштің 6 есе
мөлшерінен аспайтын
айлық есептік көрсеткіштің
10 есе мөлшерінен аспайтын