Об установлении карантинной зоны на территории области
Постановление акимата Алматинской области от 18 сентября 2012 года N 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 октября 2012 года N 2144. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 07 декабря 2015 года № 535
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 07.12.2015 № 535 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов на территории области по представлению уполномоченного органа, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории области карантинную зону с введением карантинного режима в разрезе районов (городов) по видам карантинных объектов на общей площади 152 747,21 гектаров согласно приложения.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Алматинской области от 28.01.2014 N 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 20 июля 2005 года N 165 "Об установлении карантинной зоны на территории области" (зарегистрированное в Департаменте юстиции Алматинской области в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 августа 2005 года за N 1941, опубликованное в газете "Жетісу" от 06 сентября 2005 года за N 100) и постановление акимата Алматинской области от 24 января 2007 года N 5 "О внесении и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 20 июля 2005 года N 165 "Об установлении карантинной зоны на территории области" (зарегистрированное в Департаменте юстиции Алматинской области в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 февраля 2007 года за N 1981, опубликованное в газете "Огни Алатау" от 20 февраля 2007 года за N 22).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мусаханов
Приложение
к постановлению акимата области
"Об установлении карантинной
зоны на территории области"
от 18 сентября 2012 года N 286
Площадь карантинной зоны по ликвидации карантинных объектов
сельхозрастений растений на территории Алматинской области

Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі N 286 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 15 қазанда N 2144 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 535 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 07.12.2015 № 535 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, облыс аумағында таралған карантиндік объектілердің ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында уәкiлеттi органның ұсынуы бойынша облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Карантиндік объектілердің түрлері бойынша жалпы көлемі 152 747,21 гектарда аудандар (қалалар) кескінінде карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес облыс аумағында карантиндік аймақ белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облыстық әкімдігінің 28.01.2014 N 11 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алматы облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" N 165, (Алматы облысының Әділет департаментінде 2005 жылдың 8 тамызында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1941 нөмірімен енгізілген, "Жетісу" газетінің 2005 жылғы 06 қыркүйекте N 100 санында жарияланған) қаулысының және Алматы облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 қаңтардағы "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" N 165 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 5, (Алматы облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1981 нөмірімен енгізілген, "Огни Алатау" газетінің 2007 жылғы 20 ақпанда N 22 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Д. Досымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы
18 қыркүйектегі "Облыс аумағында
карантиндік аймақ белгілеу
туралы" N 286 қаулысына
қосымша
Алматы облысының аумағында ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің
карантиндік объектілерін жоюға арналған карантиндік аймақ
көлемі