Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2012 год
Решение акима Алматинской области от 16 октября 2012 года N 11-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 октября 2012 года N 2151. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 04 марта 2013 года N 3-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алматинской области от 04.03.2013 N 3-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 237, аким области РЕШИЛ:
1. Определить объем субсидий стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2012 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Алиев Б.Б.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.

Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2012 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы
Алматы облысы әкімінің 2012 жылғы 16 қазандағы N 11-10 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 22 қазанда N 2151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 04 наурыздағы N 3-3 шешімімен
Ескерту.Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы мәслихатының 04.03.2013 N 3-3 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 237 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау" ережесінің 8-тармағына сәйкес облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2012 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Жергілікті бюджеттен субсидиялауды "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" (Б.Б.Әлиев) мемлекеттік мекемесі жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.