О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 24 октября 2012 года N 9-54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 ноября 2012 года N 2159
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года N 1229 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и от 9 октября 2012 года N 1354 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6), в решение Алматинского областного маслихата от 8 февраля 2012 года N 2-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2012 года за N 2085, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 марта 2012 года N 29 и "Жетісу" от 6 марта 2012 года N 29), в решение Алматинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 3-19 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 апреля 2012 года за N 2087, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 24 апреля 2012 года N 47 и "Жетісу" от 24 апреля 2012 года N 47), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июня 2012 года N 5-33 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июня 2012 года за N 2094, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 14 июня 2012 года N 67 и "Жетісу" от 14 июня 2012 года N 67) в решение Алматинского областного маслихата от 23 августа 2012 года N 8-47 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 сентября 2012 года за N 2101, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 18 сентября 2012 года N 106-107 и "Жетісу" от 18 сентября 2012 года N 106-107) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы N 9-54 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 қарашада 2159 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1229 және 2012 жылғы 9 қазандағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1354 қаулыларына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 8 ақпандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-12 шешіміне (2012 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2085 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 наурыздағы  N 29 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 сәуірдегі "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3-19 шешіміне (2012 жылғы 10 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2087 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 1 маусымдағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-33 шешіміне (2012 жылғы 7 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2094 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 23 тамыздағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-47 шешіміне (2012 жылғы 6 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2101 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 106-107 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 106-107 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "215816974" заменить на цифру "216210203";
"налоговым поступлениям" цифру "24924780" заменить на цифру "25922623";
"неналоговым поступлениям" цифру "41013" заменить на цифру "43549";
"поступлениям трансфертов" цифру "190846181" заменить на цифру "190239031";
"возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" цифру "358832" заменить на цифру "377491";
"трансферты из республиканского бюджета - всего" цифру "167238168" заменить на цифру "166612359";
"целевые текущие трансферты" цифру "34525708" заменить на цифру "33714470", в том числе:
"выкуп земельных участков для государственных нужд" цифру "2809508" заменить на цифру "1998270";
"целевые трансферты на развитие" цифру "28829673" заменить на цифру "29015102", в том числе:
"развитие коммунального хозяйства" цифру "2494853" заменить на цифру "2680282";
2) "затраты" цифру "220111069" заменить на цифру "220401308";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "1548337" заменить на цифру "1470579", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "1040003" заменить на цифру "1117761";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "1369360" заменить на цифру "1589360";
"приобретение финансовых активов" цифру "1369360" заменить на цифру "1589360";
5) "дефицит" цифру "-7211792" заменить на цифру "7251045";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "7211792" заменить на цифру "7251045";
в пункте 5:
цифру "1733662" заменить на цифру "1652439";
в пункте 10:
цифру "727955" заменить на цифру "644118";
цифру "692768" заменить на цифру "608931";
цифру "492195" заменить на цифру "443835";
цифру "87205" заменить на цифру "86915";
в пункте 20:
цифру "10654010" заменить на цифру "10255033";
в пункте 21:
цифру "8445083" заменить на цифру "8404844";
цифру "3082874" заменить на цифру "3185181";
в пункте 22:
цифру "7899462" заменить на цифру "7841684";
в пункте 23:
цифру "4489191" заменить на цифру "4670618";
в пункте 24:
цифру "596334" заменить на цифру "564664";
в пункте 26:
цифру "700146" заменить на цифру "700086";
цифру "288355" заменить на цифру "370034";
в пункте 29:
цифру "301500" заменить на цифру "296529";
в пункте 30-2:
цифру "2809508" заменить на цифру "1998270";
в пункте 31:
цифру "457134" заменить на цифру "451097";
в пункте 32:
цифру "8961146" заменить на цифру "8971146";
в пункте 33:
цифру "374002" заменить на цифру "282009"..
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

1) "Кірістер" "215816974" саны "216210203" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер бойынша" "24924780" саны "25922623" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "41013" саны "43549" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "190846181" саны "190239031" санына ауыстырылсын;
"нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" "358832" саны "377491" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер-барлығы" "167238168" саны "166612359" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "34525708" саны "33714470" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу" "2809508" саны "1998270" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "28829673" саны "29015102" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға" "2494853" саны "2680282" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "220111069" саны "220401308" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1548337" саны "1470579" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1040003" саны "1117761" санына ауыстырылсын;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо "1369360" саны "1589360" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "1369360" саны "1589360" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "-7211792" саны "-7251045" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "7211792" саны "7251045" санына ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"1733662" саны "1652439" санына ауыстырылсын;
10-тармақтағы:
"727955" саны "644118" санына ауыстырылсын;
"692768" саны "608931" санына ауыстырылсын;
"492195" саны "443835" санына ауыстырылсын;
"87205" саны "86915" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"10654010" саны "10255033" санына ауыстырылсын;
21-тармақтағы:
"8445083" саны "8404844" санына ауыстырылсын;
"3082874" саны "3185181" санына ауыстырылсын;
22-тармақтағы:
"7899462" саны "7841684" санына ауыстырылсын;
23-тармақтағы:
"4489191" саны "4670618" санына ауыстырылсын;
24-тармақтағы:
"596334" саны "564664" санына ауыстырылсын;
26-тармақтағы:
"700146" саны "700086" санына ауыстырылсын;
"288355" саны "370034" санына ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
"301500" саны "296529" санына ауыстырылсын;
30-2 тармақтағы:
"2809508" саны "1998270" санына ауыстырылсын;
31-тармақтағы:
"457134" саны "451097" санына ауыстырылсын;
32-тармақтағы:
"8961146" саны "8971146" санына ауыстырылсын
33-тармақтағы:
"374002" саны "282009" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 21-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему решению.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Сулейменов
И.о. секретаря
областного маслихата                       К. Донсебаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
24 октября 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 24 октября 2012 года
N 9-54 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 21-2 қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сүлейменов
Облыстық мәслихаттың
хатшысының м.а.                            Қ. Дөнсебаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2012 жылғы 24 қазан
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 24 қазандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 9-54 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2012 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер