Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи"
Постановление акима Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2013 года N 2285. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 № 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 августа 2012 года N 1128 "Об утверждении стандартов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Выдача архитектурно-планировочного задания", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на изыскательскую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков" и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2010 года N 1036 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" и от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А.Мусаханов
Утвержден постановлением
акимата Алматинской области
от 24 декабря 2012 года N 421
Регламент государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет" используются следующие понятия:

"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламентін бекiту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 421 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 21 қаңтарда N 2285 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 № 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекен-жайын анықтау жөнінде анықтама беру", "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру", "Іздестіру қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензиялардың телнұсқасын беру", "Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын жайлар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияларға телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 қазандағы "Мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына толықтыру енгізу туралы" N 1036 және 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" N 1128 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметтің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.М.Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
N 421 қаулысымен бекітілген
" Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1.Негізгі ұғымдар
1. Осы "Тұрғын-үй көмегін тағайындау" регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:

1) уполномоченный орган – городской, районный отдел занятости и социальных программ;
2) сотрудник канцелярии (сотрудник) - сотрудник городского, районного отдела занятости и социальных программ, осуществляющий прием и регистрацию документов физического лица;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа – сотрудник уполномоченного органа, на которого возложены обязанности согласно должностной инструкции;
4) руководитель уполномоченного органа – начальник городского, районного отдела занятости и социальных программ
5) аким сельского округа – аким поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
6) ЦОН – центр обслуживания населения
7) инспектор ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий прием заявления и документов физического лица;
8) инспектор накопительного отдела ЦОНа – сотрудник центра обслуживания населения, осуществляющий сбор документов и передающий их уполномоченному органу;
9) call-центр – мобильный центр, представляющий информацию о порядке оказания государственной услуги по телефону 1414.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент государственной услуги (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту, а также через центры обслуживания населения, перечень адресов которых указан в приложении 2 к настоящему регламенту, на альтернативной основе.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и главы 2 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 и стандарта государственной услуги "жилищной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 "Об утверждении стандартов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Выдача архитектурно-планировочного задания", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликата лицензии на изыскательскую деятельность", "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков" и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2010 года N 1036 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" и от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).

1) уәкілетті орган – ауданның, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) кеңсе қызметкері- ауданның, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жеке тұлғаның құжаттарын қабылдап, тіркейді;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы- лауазымдық қызметтер ережесіне сәйкес міндеттемелері жүктелген уәкілетті органның қызметкері;
4) уәкілетті органның басшысы- аудандық, қалалық әлеуметтік бағдарламалар мен жұмыспен қамту бөлімінің бастығы;
5) ауылдық округтің әкімі- ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімі;
6) ХҚКО- халыққа қызмет көрсету орталығы;
7) ХҚКО-ның инспекторы– халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері тұтынушының өтініштерімен құжаттарын қабылдайды.
8) ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторы- халыққа қызмет көрсету орталығының қызметкері, құжаттарды қабылдап, арнайы комиссияның жұмысшы органына жібереді;
9) call-орталық- ұялы орталық, 1414 телефоны бойынша мәлімет алуға да болады.
2.Жалпы ережелер
2. Осы мемлекеттік қызметтің регламенті (бұдан соң – Регламент) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес құрастырылды.
3. Мемлекеттік қызметті мекенжайлары осы регламенттің 1 және  2-қосымшаларда көрсетілген – уәкілетті органдармен, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы (бұдан әрі – орталық) көрсетеді.
4.Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабы 2-тармағының, "Ақпараттандыру туралы" және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы
11 қаңтардағы Заңының 29-бабының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 2-тарауының негізінде және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1128 "Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекен-жайын анықтау жөнінде анықтама беру","Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру", "Іздестіру қызметіне лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензиялардың телнұсқасын беру", "Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын жайлар құрылысын ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияларға телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2010 жылғы 7 қазандағы N 1036 және "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес көрсетіледі.

7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит физическое лицо, является уведомление о назначении жилищной помощи, согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства www.ads.gov.kz, управления координации занятости и социальных программ Алматинской области www.almoblsobes.kz, на стендах уполномоченного органа, которые указаны в приложении 1 к регламенту, в официальных источниках информации, call-центре и пунктов 9, 10 Стандарта.
9. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по основаниям, указанным в пункте 14 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от физического лица для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через уполномоченный орган:
1) физическое лицо подает заявление и необходимые документы сотруднику канцелярии (сотруднику) уполномоченного органа;
2) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа осуществляет регистрацию документов, выдает физическому лицу государственной услуги талон (приложение 4 к настоящему регламенту), направляет документы руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции и определения ответственного исполнителя;
3) руководитель уполномоченного органа рассматривает корреспонденцию, накладывает резолюцию, определяет ответственного исполнителя, которому направляет документы;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает документы, подготавливает уведомление о назначении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и направляет руководителю для подписания;
5) руководитель уполномоченного органа подписывает уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа выдает уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги физическому лицу при личном обращении в уполномоченный орган или посредством почтового сообщения.
Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от физического лица для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги через ЦОН:

7. Тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге тұрғын-үй көмегін тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі- хабарлама) не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген қағаз жеткізгіштегі жауап болып табылады.
3.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібіне қойылатын талаптар
8.Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық ақпарат www.ads.gov.kz мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық icтерi агенттiгiнің (бұдан әрі – Агенттік) интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік қызметтер" деген бөлімінде және осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес, Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының www.almoblsobes.kz интернет-ресурстарында, жергілікті атқарушы органдардың стендтерінде, ресми ақпарат көздерінде, call-орталықта және Стандарттың 9,10 тармақтарында мәлімет орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі- мемлекеттік қызметті көрсету стандартының 7 тармағына сәйкес көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуге келісім бермеуі- мемлекеттік қызметті көрсету стандартының 14 тармағында енгізілген.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш алғаннан мемлекеттік қызметтің нәтижесін ұсынғанға дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкеріне тиісті құжаттармен өтініш білдіреді;
2) жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері құжаттарды тіркеп, тұтынушыға түбіртек беріп (осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес), уәкілетті органның басшысына резолюция қою үшін және жауапты қызметкерді анықтау үшін жібереді;
3) уәкілетті органның басшысы кіріс құжаттарды қарап, резолюция қойып, жауапты қызметкерге жібереді;
4) жауапты қызметкер мемлекеттік қызметтің тағайындалуы немесе қызметтің көрсетілмейтіндігі жөнінде хабарлама дайындап, қол қоюға басшыға жібереді;
5) уәкілетті органның басшысы мемлекеттік қызметтің тағайындалуы немесе қызметтің көрсетілмейтіндігі жөнінде хабарламаға қол қояды;
6) жауапты қызметкер мемлекеттік қызметтің тағайындалуы немесе қызметтің көрсетілмейтіндігі жөнінде хабарламаны тұтынушының өзіне береді немесе пошта арқылы жіберіледі.
Тұтынушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш алғаннан мемлекеттік қызметтің нәтижесін ұсынғанға дейінгі ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:

1) физическое лицо подает заявление и необходимые документы инспектору ЦОНа;
2) инспектор ЦОНа регистрирует документы и выдает расписку физическому лицу услуги о приеме соответствующих документов согласно приложению 5 к настоящему регламенту;
3) инспектор накопительного отдела ЦОНа собирает и передает документы сотруднику канцелярии (сотруднику) уполномоченного органа;
Факт отправки пакета документов из ЦОНа в уполномоченный орган фиксируется при помощи Сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги.
Доставка в соответствующий уполномоченный орган заявлений с прилагаемыми документами и обратно осуществляется ЦОНами посредством курьерской связи не менее 2-х раз в день приема данных заявлений.
4) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа проверяет принятые ЦОНом документы, фиксирует в информационной системе ЦОН (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) и регистрирует документы, направляет документы руководителю уполномоченного органа для наложения резолюции и определения ответственного исполнителя;
5) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает документы ответственному исполнителю;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает документы, подготавливает уведомление о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и направляет руководителю для подписания;
7) руководитель уполномоченного органа подписывает уведомление о назначении жилищной помощи, предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
9) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа передает уведомление инспектору накопительного отдела ЦОН для выдачи физическому лицу;
10) инспектор накопительного отдела передает уведомление инспектору ЦОНа.
При приеме готового результата государственной услуги от уполномоченного органа, ЦОНом фиксируется поступившие документы при помощи Сканера штрихкода;
11) инспектор ЦОНа выдает уведомление физическому лицу на основании расписки.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием и регистрация документов осуществляется сотрудником канцелярии (сотрудником) уполномоченного органа или инспектором ЦОНа.
14. Для получения государственной услуги физическое лицо представляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):

1) тұтынушы ХҚКО-ның инспекторына өтініш білдіреді;
2) ХҚКО-ның инспекторы тиісті құжаттарды тіркеп, осы регламенттің 5 қосымшасына сәйкес жеке тұлғаға қолхат береді;
3) ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды жергілікті уәкілетті органның кеңсе қызметкеріне жібереді;
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ХҚКО-дан уәкілетті органға құжаттарды тасымалдау Сканерленген штрихкод арқылы бақыланады.
Тиісті құжаттар мен өтініш уәкілетті органнан ХҚКО-ға күніне 2 рет курьер арқылы тасымалданады.
4) уәкілетті органның кеңсе қызметкері ХҚКО арқылы қабылданған құжаттарды тексеріп, ХҚКО-ның ақпараттық жүйесіне тіркеп, (уәкілетті органның ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) резолюция қою үшін және жауапты қызметкерді анықтау үшін уәкілетті органның басшысына жібереді;
5) уәкілетті органның басшысы резолюция қойып, жауапты қызметкерді анықтайды;
6) жауапты қызметкер мемлекеттік қызметтің тағайындалуы немесе қызметтің көрсетілмейтіндігі жөнінде хабарлама дайындап, қол қоюға басшыға жібереді;
7) уәкілетті органның басшысы мемлекеттік қызметтің тағайындалуы немесе қызметтің көрсетілмейтіндігі жөнінде хабарламаға қол қояды;
8) уәкілетті органның кеңсе қызметкері ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторына тұтынушыға беру үшін хабарламаны жібереді;
9) ХҚКО–ның жинақтаушы бөлімнің инспекторы хабарламаны инспекторға жібереді;
Уәкілетті органмен мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі Сканерленген штрихкод арқылы бақыланады.
10) ХҚКО–ның инспекторы қолхат негізінде жеке тұлғаға хабарлама жібереді;
11. Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш қабылдайтын тұлғалардың минималды саны бір қызметкерді құрайды. ХҚКО-ға мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш қабылдайтын тұлғалардың минималды саны екі қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әрекет ету (өзара
әрекеттесу) тәртібінің сипаттамасы
12. Жергілікті атқарушы органның қызметкері немесе ХҚКО–ның инспекторы тиісті құжаттарды тіркеп, қабылдайды.
13. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 11 тармағына құжаттарға сәйкес көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекет етеді (бұдан соң – ҚФБ):

1) инспектор ЦОНа;
2) инспектор накопительного отдела ЦОН;
3) сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа
4) руководитель уполномоченного органа
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 6 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 7 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Перечень уполномоченных органов Районные, городские
отделы занятости и социальных программ Алматинской области
N
п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Юридический адрес
расположения
уполномоченного
органа (город, район,
улица, N дома
(квартиры), адрес
электронной почты)
Код
города
и номер
телефона
График
работы
1
2
3
4
5
1
Отдел занятости
и социальных
программ
Аксуского района
Аксуский район,
поселок Жансугурова,
улица Желтоксан, 5
korgan-53@mail.ru
8-72832
2-11-43
Ежедневно с 9.00
до 18.00 часов с
обеденным
перерывом с 13.00
до 14.00 часов,
кроме
выходных
и
празднич-
ных дней,
установ-
ленных
Законом
Респуб-
лики
Казахстан
от 13
декабря
2001 года
праздни-
ках в
Республи-
ке
Казахс-
тан"
2
Отдел занятости
и социальных
программ
Алакольского
района
Алакольский район,
город Учарал,
улица Женис, 148
alaksob@mail.ru
8-72833
2-15-36
3
Отдел занятости
и социальных
программ
Балхашского
района
Балхашский район,
село Баканас,
улица Кунаева, 66
balhash_sobez@bk.ru
8-72773
9-14-25
4
Отдел занятости
и социальных
программ
Енбекшиказахского района
Енбекешиказахский
район, город Иссык,
улица Алматинская,
112
sobesesik@mail.ru
8-72775
4-24-36
5
Отдел занятости
и социальных
программ
Ескелдинского
района
Ескелдинский район,
поселок Карабулак,
улица Сатпаева, 65
eskeldy_sobes@mail.ru
8-72836
3-00-62
6
Отдел занятости
и социальных
программ
Жамбылского
района
Жамбылский район,
село Узынагаш,
улица Карасай
батыра, 261
zhambyl.rotzszn
@mail.online.kz
8-72770
2-22-60
7
Отдел занятости
и социальных
программ
Илийского района
Илийский район,
поселок Отеген
батыр, улица
Титова, 3 а
Ili-sobes@mail.ru
8-72752
2-47-51
8
Отдел занятости
и социальных
программ
Карасайского
района
Карасайский район,
город Каскелен,
улица Абылайхана, 215
krozisp@mail.ru
8-72771
2-17-71
9
Отдел занятости
и социальных
программ
Каратальского
района
Каратальский район,
город Уштобе,
улица Кусмолданова, 3
karatalsobes@mail.ru
8-72834
2-24-30
10
Отдел занятости
и социальных
программ
Кербулакского
района
Кербулакский район,
поселок Сарыозек,
улица Маметова, 3
8-72840
3-16-04
11
Отдел занятости
и социальных
программ
Коксуского района
Коксуский район,
поселок Балпык би,
улица Мырзабекова, 38
8-72838
2-03-71
12
Отдел занятости
и социальных
программ
Панфиловского
района
Панфиловский район,
город Жаркент,
улица Масанчи, 23
panfil2005@mail.ru
8-72831
5-10-48
13
Отдел занятости
и социальных
программ
Райымбекского
района
Райымбекский район,
село Кеген,
улица Момышулы, 7
Raimbek_sobes@mail.ru
8-72777
2-11-34
14
Отдел занятости
и социальных
программ
Саркандского
района
Сарканский район,
город Саркан,
улица
Тәуелсіздік, 117
sarkand_sobes@mail.ru
8-72839
2-14-91
15
Отдел занятости
и социальных
программ
Талгарского
района
Талгарский район,
город Талгар,
улица Гагарина, 76
talrot@yandex.ru
8-72774
2-17-17
16
Отдел занятости
и социальных
программ
Уйгурского района
Уйгурский район,
село Чунджа,
улица Нысанбаева, 104
ygyr_sobes@mail.ru
8-72778
2-12-70
17
Отдел занятости
и социальных
программ
г.Капшагай
город Капшагай,

1) ХҚКО инспекторы,
2) жинақ бөлімінің инспекторы,
3) жергілікті атқарушы органның кеңсе қызметкері,
4) жергілікті атқарушы органның басшысы,
5) жергілікті атқарушы органның жауапты қызметкері.
16.Әрбір ҚФБ-тің әкімшілік іс-қимылдарының (процедураларының), мәтіндік кестелік бейнелеу сатылығы мен өзара әрекеттесу барысы әр әкімшілік іс-қимылдың (процедураның) орындалу мерзімін ескере отырып осы Регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы әкімшілік іс-қимылдардың логикалық сатылығы мен ҚФБ-дің өзара әрекеттесуін көрсететін кестелер мен сызбалар осы Регламенттің 7-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымдық тұлғалардың
жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуіне жергілікті атқарушы органның басшысы жауапты болады.
Жергілікті атқарушы органның басшысы мемлекеттік қызметтің белгіленген мерзім аралығында орындалуы үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілікке тартылады.
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
1-қосымша
Аудандық, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмдерi
Р/с N
Уәкiлеттi органның атауы
Уәкiлеттi орган орналасқан заңды мекенжай (қала, аудан, көше, үйдiң (пәтердiң N), электронды поштаның мекенжайы
Телефон нөмiрi
Жұмыс кестесi
1
2
3
4
5
1
Ақсу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Ақсу ауданы, Жансүгiров кентi, Желтоқсан көшесi, 5 korgan-53@mail.ru
8-72832 2-11-43
Демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес күн сағат 9-00 бастап 18-00 дейiн, түскi үзiлiс сағат 13-00 бастап 14-00 дейiн
2
Алакөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Жеңiс көшесi, 148 alaksob@mail.ru
8-72833 2-15-36
3
Балқаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесi, 66 balhash_sobez@bk.ru
8-72773 9-14-25
4
Еңбекшiқазақ ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Еңбекшiқазақ ауданы, Есiк қаласы, Алматы көшесi, 112 sobesesik@mail.ru
8-72775 4-24-36
5
Ескелдi ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Ескелдi ауданы, Қарабұлақ кентi, Сәтпаев көшесi, 65 eskeldy_sobes@mail.ru
8-72836 3-00-62
6
Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесi, 261 zhambyl.rotzszn@mail. оnline.kz
8-72770 2-22-60
7
Iле ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Iле ауданы, Өтеген батыр кентi, Титов көшесi, 3 а Ili-sobes@mail.ru
8-72752 2-47-51
8
Қарасай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесi, 215 krozisp@mail.ru
8-72771 2-17-71
9
Қаратал ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Құсмолданов көшесi, 3 karatalsobes@mail.ru
8-72834 2-24-30
10
Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесi, 261
8-72770 2-22-60
11
Кербұлақ ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кентi, Мәметова көшесi, 3
8-72840 3-16-04
12
Көксу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Көксу ауданы, Балпық би кентi, Мырзабеков көшесi, 38
8-72838 2-03-71
13
Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Масанчи көшесi, 23 panfil2005@mail.ru
8-72831 5-10-48
14
Райымбек ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Момышұлы көшесi, 7 Raimbek_sobes@mail.ru
8-72777 2-11-34
15
Сарқант ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Сарқант ауданы, Сарқант қаласы, Тәуелсiздiк көшесi, 117 sarkand_sobes@mail.ru
8-72839 2-14-91
16
Талғар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Гагарин көшесi, 76 talrot@yandex.ru
8-72774 2-17-17
17
Ұйғыр ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Нысанбаев көшесi, 104 ygyr_sobes@mail.ru
8-72778 2-12-70
18
Қапшағай қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi

улица Кунаева, 2/3
KSobes@mail.ru
8-72772
4-15-74
18
Отдел занятости
и социальных
программ
г.Талдыкорган
город Талдыкорган,
улица Тәуелсіздік, 35
8-7282
21-04-91
19
Отдел занятости
и социальных
программ г.Текели
город Текели,
улица Тәуелсіздік, 24
8-72835
4-23-95
Приложение 2
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Перечень центров обслуживания населения Алматинской области
N
Официальное
наименование центра
обслуживания
населения
Адрес центра
обслуживания
населения
Коды и
номера
телефонов
График
работы
1
Аксуский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Аксуский район,
поселок Жансугуров,
улица Кабанбай
батыра, 20
8-72832
2-12-16, 2-14-51
Ежедневно
с 9.00
до 18.00 часов с
обеденным
перерывом с
13.00
до 14.00
часов,
кроме
выходных и
праздничных
дней,
установлен-
ных
Законом
Республики
Казахстан
от 13
декабря
2001 года
"О праздниках
в
Республике
Казахстан"
2
Алакольский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Алакольский район,
город Ушарал,

Қапшағай қаласы, Қонаев көшесi, 2/3 KSobes@mail.ru
8-72772 4-15-74
19
Талдықорған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Талдықорған қаласы, Тәуелсiздiк көшесi, 35
8-7282 210491
20
Текелi қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
Текелi қаласы, Тәуелсiздiк көшесi, 24
8-72835 4-23-95
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Р/с
N
Орталықтардың (филиалдардың, бөлімдердің, бөлімшелердің) атауы
Орналасқан жері
Байланыс деректері
"Алматы облысы бойынша ХҚКО" РМК филиалы
1.
"Алматы обылысның ХҚКО" РМК филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67Б
8(7282)24-15-06
8(7282) 24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті. Қабанбай батын көшесі, 20
8 (72832) 2-14-51
2)
Қапал бөлімшесі
Капал ауылы, Алпысбаев көшесі, 3
8(72841) 2-17-60
3)
Алакөл аудандық бөлімі

улица 8 Марта, 63
8-72833
2-35-48
3
Балхашский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Балхашский район,
село Баканас,
улица Бижанова,
25 А
8-72773
9-52-22,
9-13-15
4
Енбекшиказахский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Енбекшиказахский
район, город Есик,
улица Абая
8-72775
4-00-86
5
Ескельдинский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Ескельдинский
район, поселок
Карабулак, улица
Оразбекова, 52.
8-72836
3-22-16
6
Жамбылский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Жамбылский район,
село Узынагаш,
улица Мажитова,1
8-72770
2-31-68,
2-30-90,
2-30-97
7
Илийский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Илийский район,
поселок Отеген
батыра, улица
Тәуелсіздік
8-727
251-74-48
387-96-28
251-74-46
8
Каратальский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Каратальский район,
город Уштобе, улица
Абылай хана, 22
8-72834
2-02-07,
2-20-92
9
Карасайский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Карасайский район,
город Каскелен,
улица Абылай хана,
325
8-72771
2-56-96,
2-56-86
10
Кербулакский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Кербулакский район,
поселок Сарыозек,
улица Б.Момышұлы
8-72840
3-25-62,
3-11-40,
3-25-88
11
Коксуский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Коксуский район,
поселок Балпык би,
улица Измайлова, 10
8-72838
2-16-19,
2-10-38,
2-16-18
12
Панфиловский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Панфиловский район,
город Жаркент
улица Головацкого
8-72831
5-51-29,
5-51-26,
5-51-11,
5-51-30
13
Райымбекский
районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Райымбекский район,
село Кеген, улица
Бауржана Момышұлы
8-72777
2-18-78,
2-20-84
2-20-83
14
Сарканский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Сарканский район,
город Саркан,
улица Жамбыла
8-72839
2-37-14,
2-37-52,
2-35-80
15
Талгарский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Талгарский район,
город Талгар, улица
Лермонтова, 53а
8-72774
2-21-28,
2-21-33
16
Уйгурский районный
филиал РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Уйгурский район,
село Чунжа, улица
Қасымбекова, 35
8-72778
2-43-35,
2-43-31,
2-43-32
17
Капшагайский
городской филиал
РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Город Капшагай,
уица Кунаева, 41
8-72772
4-79-61,
4-79-60
18
Талдыкорганский
городской филиал
РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Город Талдыкорган,
улица
Тәуелсіздік, 67 Б
8-7282
24-24-39
24-40-43
24-04-46
19
Текелийский
городской филиал
РГУ "Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Город Текели, улица
Октябрьская, 7.
8-72835
4-35-38,
4-35-18
Приложение 3
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Бланк письма организации
_________________Ф.И.О. физического лица услуги
_________________________ домашний адрес
ГУ "Отдел занятости и социальных программ"_______района (города) уведомляет Вас о назначении/отказе в назначении жилищной помощи.
Начальник ___________ Ф.И.О.
Роспись
Исп. Ф.И.О, номер телефона
Приложение 4
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Талон физическому лицу услуги
Уважаемый _____________(указывается ФИО физического лица услуги), Ваши документы приняты "___"___________20__года, регистрационный номер документов _____
Ф.И.О. лица, принявшего документы____________
Приложение 5
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Расписка
Номера и даты приема запроса
Вид запрашиваемой государственной услуги
Количество и названий приложенных документов
Даты, время и место выдачи документов
Фамилия, имя, отчество инспектора ЦОН, принявшего заявление на оформление документов
Приложение 6
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Описание действий СФЕ при обращении физического лица услуги в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия
(хода, потока
работ)
1
2
3
Наименование
СФЕ
Сотрудник
канцелярии
(сотрудник)
уполномочен-
ного органа
Руководитель
уполномочен-
ного органа
Ответственный
исполнитель уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их
описание
Прием
документов,
регистрация,
направление
документов
руководителю
для наложения
резолюции и
определения
ответственного
исполнителя
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному
исполнителю
Рассмотрение
документов
Сроки
исполнения
15 минут
30 минут
8 рабочих дней
Форма завершения
(данные,
документ,
организацион-
но-распо-
рядительное
решение)
выдача
физическому
лицу талона
Подписание
уведомления о
назначении
жилищной
помощи либо
мотивирован-
ного ответа об
отказе в
предоставлении
услуги
Подготовка
уведомления о
назначении
жилищной помощи
либо
мотивированного
ответа об отказе
в предоставлении
услуги. Выдача
подписанного
уведомления
физическому лицу
Сроки
исполнения
30 минут
30 минут
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Описание действий СФЕ при обращении физического лица услуги в ЦОН
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор
ЦОНа
Инспектор
накопитель-
ного
отдела ЦОНа
Сотрудник
канцелярии
(сотрудник)
уполномочен-
ного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Сбор
документов
Прием
документов у
инспектора
накопитель-
ного отдела
ЦОН
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
заявления
в журнале и
выдача
расписки
Составление
реестра
документов и
передача
уполномочен-
ному органу
Регистрация
поступивших
документов
Сроки исполнения
20 минут
1 раз в день
15 минут
Номер следующего
действия
4
5
6
Действия основного процесса (хода, потока работ)
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии (сотрудник) уполномоченного органа
Руководитель
уполномоченного органа
Ответственный
сотрудник
уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Передача
документов
руководителю
уполномочен-
ного органа
для
наложения
резолюции и
определения
ответствен-
ного
исполнителя
Наложение
резолюции,
определение
ответствен-
ного
исполнителя
Ознакомление с
документами.
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
7 рабочих дней
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия
(хода, потока
работ)
7
8
9
Наименование
СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномочен-
ного органа
Руководи-
тель
уполномочен
ного органа
Сотрудник канцелярии
(сотрудник)
уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подготовка
уведомления
о назначении
жилищной
помощи либо
мотивирован-
ного ответа
об отказе в
предостав-
лении услуги.
Подписание
уведомления
Принятие уведомление
Форма завершения
(данные,
документ,
организа-
ционно-распо-
рядительное
решение)
Подготовка
уведомления
о назначении
жилищной
помощи либо
мотивирован-
ного ответа
об отказе в
предоставле-
нии услуги.
Передача
сотруднику
канцелярии
(сотрудни-
ку)
Выдача уведомления
инспектору
накопительного отдела
ЦОН
Сроки
исполнения
1 рабочий
день
20 минут
15 минут
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия
(хода, потока работ)
10
11
Наименование СФЕ
Инспектор
накопитель-
ного
отдела ЦОНа
Инспектор
ЦОНа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Прием
уведомления,
передача
инспектору
Передача
уведомления
физическому
лицу
согласно
расписке
Сроки исполнения
15 минут
20 минут
Приложение 7
к настоящему регламенту
государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур). Описание действий СФЕ при
обращении физического лица услуги в уполномоченный орган Государственная услуга
"Назначение жилищной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур) Описание действий СФЕ при обращении
физического лица услуги в ЦОН Государственная услуга
"Назначение жилищной помощи"

Үшарал қаласы, 8 март көшесі, 63
8(72833) 2-35-46
8(72833) 2-35-48
4)
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай кенті, Абылайхан көшесі, 237
8(72837) 4-13-85
5)
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 "А"
8(72773) 95-2-22
8(72773) 9-18-20
6)
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А
8(72775) 4-54-70
8(72775) 4-54-69
7)
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100
8(72775) 2-34-96
8(72775) 2-34-97
8)
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 52
8(72836) 3-22-16
9)
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов көшесі, 1
8(72770) 2-30-90
10)
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 25
8(727)251-74-46
8(727)251-74-47
11)
Боралдай бөлімшесі
Боролдай ауылы, Вокзальная көшесі, 6 "А"
8(72738) 7-82-42
12)
Қараой бөлімшесі
Қарай ауылы, Тыңдала көшесі, 9
8(7275) 24-88-10
13)
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29
14)
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелен қаласы, Жанғозин көшесі, 38
8(72771) 2-56-86
8(72771) 2-56-96
15)
Тау-Самалы бөлімшесі
Тау Самалы кенті, Рысқұлов көшесі, 129
8(727) 391-38-58
16)
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 "В"
8(7272) 93-66-33
17)
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе қаласы, Абылай хан көшесі, 22
8(72834) 2-02-07
8(72834) 2-20-92
18)
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек қаласы, Момышұлы көшесі, н/ж
8(72840) 3-25-88
19)
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы кенті, Желтоқсан көшесі, 45
8(72842) 9-10-59
20)
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би кенті, Измайлов көшесі, 10
8(72838) 2-16-19
8(72838) 2-16-18
21)
Капшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41
8(72772) 4-79-61
8(72772) 4-79-60
22)
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34
8(72772) 7-11-94
23)
Сарқан аудандық бөлімі
Сарқан қаласы, Жамбыл көшесі, н/ж
8(72839) 2-35-80
8(72839) 2-37-14
24)
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі,1
8(72843) 2-10-16
25)
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, н/ж
8(72777) 2-20-84
8(72777) 2-20-82
8(72777) 2-18-78
26)
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, н/ж
8(72779) 2-11-65
27)
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, н/ж
8(72831) 5-51-11
28)
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53 "А"
8(727) 388-11-30
8(72774) 2-21-43
8(72774) 2-21-33
29)
Нұра бөлімшесі
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10
8(72774) 5-80-62
30)
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8(7282) 24-49-75
8(7282) 24-40-43
31)
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қаласы, Октябрьская көшесі, 7
8(72835) 4-35-38
8(72835) 4-35-18
32)
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
8 (72778) 2-43-35
8(72778) 2-43-31
8(72778) 2-43-32
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
3-қосымша
Мекеме хаттарының бланкі
_______________тұтынушының аты-жөні
__________________________мекен жайы
_______(қала) ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Сізге тұрғын үй көмегі тағайындалғандығы туралы хабарлайды.
Бастық ___________аты-жөні
қолы
Орын.аты – жөні, телефон нөмірі
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
4-қосымша
Тұтынушыға қызмет көрсету талоны
Құрметті___________________(қызмет көрсетілетін тұтынушының аты-жөні), 20__ жылдың "__" ________ Сіздің құжаттарыңыз қабылданып, құжаттардың нөмірі ___ болып тіркелді.
Қабылдаған адамның аты-жөні________________
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
5-қосымша
Қолхат
Қабылдаған құжаттың нөмірі мен мерзімі
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі
Құжаттағы қосымшалардың атауы және саны
Құжатты қайтарып беретін орны және уақыты
Құжатты рәсімдеуге өтініш қабылдаған ХҚКО-ның инспекторының аты-жөні
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
6-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Жергілікті атқарушы органдарға тұтынушының жүгінуі кезіндегі
ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
әрекеттің (жұмыс көлемінің) N
1
2
3
ҚФБ-тің атауы
жергілікті атқарушы органның жауапты орындаушысы
жергілікті атқарушы органның басшысы
жергілікті атқарушы органның жауапты орындаушысы
Әрекеттің (процесстің, процедураның, операцияның) атауы және сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға түбіртек беру, резолюция қою үшін құжаттарды басшыға жіберу
Құжаттармен танысу және оларды жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысына жіберу
Әлеуметтік көмекті тағайындау мақсатында құжаттарды тексеру
Орындау мерзімі
15 минут
30 минут
8 жұмыс күні
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-
өкімдік шешім)
Тұтынушыға хабарлама жіберу
Әлеуметтік көмектің көрсетілуіне немесе келісім бермеуіне құжаттарға қол қою немесе құжаттарды толықтыру үшін жауапты орындаушыға қайтарып беру
Түсініктемесі бар келісім бермеу жөнінде хабарлама немесе әлеуметтік көмекті алу жөнінде рәсімдеу
Орындау мерзімі
30 минут
30 минут
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Тұтынушының қызмет көрсету жөнінде ХҚКО-ға жүгінуі кезіндегі
ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
әрекеттің (жұмыс көлемінің) N
1
2
3
ҚФБ-тің атауы
ХҚКО инспекторы
ХҚКО-ның жинақтаушы бөлім инспекторы
Уәкілетті органның кеңсесі
Әрекеттің (процесстің, процедураның, операцияның) атауы және сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттар жинау
ХҚКО-ның инспекторынан құжаттарды қабылдау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-
өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркейді және қолхат береді
Уәкілетті органға жіберу үшін реестр құру
Түскен құжаттарды тіркеу
Орындау мерзімі
20 минут
Күніне 1 рет
15 минут
Келесі іс-әрекет нөмірі
4
5
6
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
ҚФБ-тің атауы
Уәкілетті органның кеңсесі
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Әрекеттің (процесстің, процедураның, операцияның) атауы және сипаттамасы
Резолюция қою үшін уәкілетті органның басшысына жіберу
Жауапты қызметкердің анықталуы үшін корреспон- денциямен танысу
Түскен құжаттармен танысу, әлеуметтік көмекті тағайындау үшін тұтынушының құқығын анықтау
Орындау мерзімі
30 минут
30 минут
7 жұмыс күні
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
әрекеттің (жұмыс көлемінің) N
7
8
9
ҚФБ-тің атауы
Жергілікті атқарушы жауапты қызметкері
Жергілікті атқарушы органның басшысы
Жергілікті атқарушы жауапты қызметкері
Әрекеттің (процесстің, процедураның, операцияның) атауы және сипаттамасы
Әлеуметтік көмектің көрсетілуіне немесе келісім бермеуіне құжаттарды рәсімдеу кезінде хабарлама дайындау және басшыға қол қоюға жіберу
Құжаттарға қол қояды немесе толықтау үшін қайтарып береді
Құжаттарды толықтыру, басшыға қол қоюға жіберу немесе әлеуметтік көмектің көрсетілуіне немесе келісім бермеуіне құжаттарды рәсімдеу кезінде хабарлама дайындау үшін кеңсеге жіберу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжаттар, ұйымдастыру-
өкімдік шешім)
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
20 минут
15 минут
Негізгі процестің (жұмыс көлемінің) әрекеті
әрекеттің (жұмыс көлемінің) N
10
11
12
ҚФБ-тің атауы
Уәкілетті органның кеңсесі
ХКҚО-ның инспекторы
Әрекеттің (процесстің, процедураның, операцияның) атауы және сипаттамасы
Құжаттарды ХҚКО-на жіберу
Құжаттарды тұтынушыға жіберу
Орындау мерзімі
15 минут
20 минут
" Тұрғын үй көмегiн
тағайындау" мемлекеттiк
қызмет стандартына
7-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Тұтынушының қызмет көрсету жөнінде уәкілетті органға жүгінуі
кезіндегі ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету
Әкімшілік іс-қимылдардың (процедуралардың) сатылығы мен өзара
әрекеттесуінің сипаттамасы Тұтынушының қызмет көрсету жөнінде уәкілетті органға жүгінуі
кезіндегі ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету