О внесении изменений в постановление акимата города от 09 декабря 2011 года N 648 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата города Капчагай Алматинской области от 10 декабря 2012 года N 672. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2277. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 1 апреля 2024 года № 291
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 01.04.2024 № 291 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 09 декабря 2011 года N 648 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2011 года N 2-2-127, опубликованного в газете "Нұрлы Өлке" N 01-02 (175) от 02 января 2012 года) следующие изменения:
Заголовок указанного постановления изложить в новой редакции: "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы".
Пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности города Капшагай установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Таубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ г.Капшагая"
А. Инкарбекова
10 декабря 2012 года

"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қала әкімдігінің 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 648 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 672 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2277 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 01.04.2024 № 291 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қала әкімдігінің 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 648 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 22 желтоқсанда N 2-2-127 тіркелген, 2012 жылы 02 қаңтарда N 01-02 (175) "Нұрлы Өлке" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда баяндалсын: "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы".
Көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. Қапшағай қаласындағы меншік нысандарының барлық ұйымдарында, кәсіпорындарында және мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының үш процент мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Таубаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының жұмыспен
қамту әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Іңкәрбекова
10 желтоқсан 2012 жыл