О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 июля 2011 года N 34-268 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Текели"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 30 марта 2012 года N 4-27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 12 апреля 2012 года N 2-3-110. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 22-139
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 08.11.2013 N 22-139.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 июля 2011 года N 34-268 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Управлении юстиции города Текели 27 августа 2011 года за номером 2-3-97, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 9 сентября 2011 года за номером 36) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Текелийского городского маслихата по социальным вопросам и заместителя акима города, курирующего вопросы социальной сферы".
В общих положениях размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Текели:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Жилищная помощь предоставляется малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в городе Текели на оплату:
1) расходов на содержание жилого дома (жилого здания) семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющимися нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;

Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 34-268 "Текелі қаласындағы аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы N 4-27 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 12 сәуірде N 2-3-110 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 22-139 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 08.11.2013  N 22-139 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 34-268 "Текелі қаласындағы аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 тамызда 2-3-97 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне енгізілген, 2011 жылғы 9 қыркүйектегі "Текелі тынысы" газетінің 36 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер бойынша тұрақты комиссиясының төрағасына және әлеуметтік саланың мәселелеріне жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін".
Текелі қаласындағы аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібінің жалпы ережесінде:
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегі Текелі қаласында тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға).
1) жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде) тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға.

2) потребления коммунальных услуг семьями (гражданами), являющимся собственниками или нанимателями (поднанимателями) жилища;
3) услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций семьям (гражданам), являющимся собственниками или нанимателями (поднанимателями) жилища в порядке установленном законодательством в области связи;
4) арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.
Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.
Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели";
в пункте 3:
абзац первый исключить;
слова "капитального ремонта" заменить словами "расходов на содержание жилого дома (жилого здания)";
в пункте 4:
слова "с месяца" исключить;
в пункте 6:
подпункт 5) исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"счет о размере ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом";
пункты 121314 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
IV сессии V созыва Текелийского
городского маслихата                       Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Текели"                             Абдалиев Ерлан Женисбаевич
30 марта 2012 года

2) тұрғын үйдің меншік иелерінің немесе жалдаушыларының (қосымша жалдаушыларының) отбасыларына (азаматтарына) коммуналдық қызметтерді тұтынуға.
3) байланыс саласындағы заңнамада белгіленген тәртіппен тұрғын үйдің меншік иелері немесе жалдаушылары (қосымша жалдаушылары) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының ұлғаюы бөлігінде байланыс қызметтеріне.
4) жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысына ақы төлеуге беріледі.
Аз қамтамасыз етілген отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегін есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетілген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретінде айқындалады.
Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергілікті өкілді органдар белгілеген шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады."
3-тармақта:
бірінші абзац алынып тасталсын;
"күрделі жөндеуге" деген сөздер "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға" деген сөздермен ауыстырылсын.
4-тармақта:
"айдан бастап" деген сөздер алынып тасталсын.
6-тармақта:
5)-тармақша алынып тасталсын.
6)-тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар".
8)-тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жергілікті атқарушы орган берген жалдау ақысының мөлшері туралы шот".
121314-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезектен тыс
IV сессиясының төрайымы                    Г. Ибраимова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Әбдалиев Ерлан Жеңісбайұлы
30 наурыз 2012 жыл